ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ σχετικά με τις αποτελεσματικές χημικές ουσίες για την έρευνα

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Θα ήθελα να μάθω αν κάποιος έχει αγοράσει κανένα noids από μια ομάδα τηλεγραφημάτων που ονομάζεται Effective research chemicals

Ισχυρίζονται ότι έχουν 2 εγκεκριμένους πωλητές που ονομάζονται xanglee1 και zangchu

Οι ελάχιστες παραγγελίες από αυτούς τους τύπους είναι 5kg

Οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με αυτούς τους τύπους θα εκτιμηθεί πολύ πριν προχωρήσω μαζί τους
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Αυτό μου φαίνεται σαν απάτη ! Κανένας πωλητής δεν θα θέσει την ελάχιστη παραγγελία να είναι 5 κιλά , είναι πολύ ακριβό , ο μόνος που μπορεί να το αντέξει οικονομικά είναι τα μεξικανικά καρτέλ :D.
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Τα 5kg δεν είναι το πρόβλημα ο καιρός της χημικής είναι καλό ή όχι υπάρχουν τόσες πολλές απάτες που κυκλοφορούν (100% απάτες) από τις συναλλαγές μου κατά τους τελευταίους 12 μήνες και η παραγγελία 5kg είναι ένας δύσκολος τρόπος για να μάθετε
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Naah δεν θα εμπιστευόμουν τους πωλητές στο telegram ή στο wickr .
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Μπορούμε να μιλήσουμε μαζί τους, να τους κάνουμε συγκεκριμένες ερωτήσεις σχετικά με τη χημεία και τη φαρμακολογία των ουσιών τους, να τους ζητήσουμε να μας παράσχουν στοιχεία για τη διαθεσιμότητα ενός προϊόντος ή ένα δείγμα για την έρευνά μας. Παρακαλούμε να τους δώσετε μια επαφή
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Έχω μιλήσει μαζί τους και δεν ενδιαφέρονται να μου στείλουν ένα δείγμα. Αν θα μπορούσατε να τους μιλήσετε εσείς και να τους εξηγήσετε ότι διαχειρίζεστε αυτόν τον ιστότοπο. Επίσης, θα γνωρίζατε όλες τις σχετικές ερωτήσεις που πρέπει να κάνετε σχετικά με τη χημική πλευρά των πραγμάτων δεν έχω ιδέα αυτή τη στιγμή. Θα είναι προς το συμφέρον τους να επαληθεύσουν το προϊόν τους σε εσάς, καθώς θα τους τοποθετήσετε ως πωλητή στον ιστότοπό σας.

TELEGRAM= effective reasearch chemicals

WICKR= xanglee
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Στείλτε τους τον σύνδεσμο για το φόρουμ μας. Εάν ενδιαφέρονται να προωθήσουν τις υπηρεσίες τους, θα έρθουν σε εμάς. Αν έχετε αμφιβολίες για την αξιοπιστία τους, δεν θα έστελνα χρήματα σε αμφιβόλου αξιοπιστίας πωλητές από το Telegram.
 
Top