Ιμιδαζενίλη CAS151271-08-8

bourn

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας παιδιά,
Θέλω να επιστήσω την προσοχή σε μια ένωση που είναι κυριολεκτικά ικανή να βοηθήσει τον πόνο τόσων πολλών ανθρώπων που προσπαθούν να απεξαρτηθούν από τα βενζοφάρμακα ή υποφέρουν από άγχος.
Κάποιος θα πρέπει πραγματικά να μπει στο τρένο και να συνθέσει αυτό, τα συστατικά δεν είναι φθηνά, αλλά η ζήτηση θα είναι αστρονομική μόλις μαθευτεί ότι κάποιος το πουλάει αυτό.

Κυριολεκτικά χρυσωρυχείο, καθώς και η διάσωση / πρόληψη τόσο πολύ πόνου, μπορώ να πω από πρώτο χέρι, ο μόνος προμηθευτής στο διαδίκτυο σταμάτησε πρόσφατα εντελώς την πώληση και ως κάποιος που πάσχει από εξουθενωτικό άγχος και έχει περάσει από χρόνια χρήσης εξαιρετικά υψηλών δόσεων βενζολίου λόγω ανοχής, προκειμένου να έχει μια αξιόλογη ζωή, δεν μπορώ να τονίσω αρκετά πόσο πολύ αυτή η ένωση έχει όλα τα πλεονεκτήματα ενός βενζολίου χωρίς εθιστικές ιδιότητες και στην πραγματικότητα αντιστρέφει την κανονική καταστολή του βενζολίου, καθώς δεν είναι βενζόλιο αλλά από την εντελώς αντίθετη πλευρά όπως το Flumazenil που χρησιμοποιείται για τη θεραπεία της απόσυρσης βενζολίου και βοηθά στην ανορθολογική ρύθμιση.

Δεν γνωρίζω τη διαδικασία σύνθεσης αλλά κάποιος που γνωρίζει και ενδιαφερόταν να το φτιάξει είπε ότι χρειαζόταν αυτές τις ενώσεις (μαζί με κάποιες που είχε ήδη) , συγγνώμη, δεν είμαι ειδικός στη σύνθεση, έχοντας βοηθήσει και συμμετάσχει μόνο στην παραγωγή του 2C-B μέχρι στιγμής..

Είπε ότι χρειαζόταν αυτό

bcl3 σε ξυλόλιο 1M 5L
2-βρωμοβενζονιτρίλιο 1 kg
4-φθοροανιλίνη 1 kg
Μερικές από τις πρόδρομες ουσίες που δεν μπορώ να αγοράσω και θα τις κάνω μόνος μου (τοξικές, χρησιμοποιούνται για τη σύνθεση στρατιωτικών δηλητηρίων)
Για την παρασκευή τους χρειάζομαι
Αιθυλεστέρα γλυκίνης 2 kg
Διαιθυλοφωσφίτη 1 kg


Αυτή η ένωση είναι κυριολεκτικά σωτήρια για όποιον παίρνει βενζόλες ή έχει άγχος, χωρίς αρνητικά. Και θα ήταν πολύ επικερδής για όποιον θα την έφτιαχνε και είναι επίσης νόμιμη παντού οπότε... όπως είπα - χρυσωρυχείο και κάτι που θα ανακούφιζε τον πόνο εκατομμυρίων ανθρώπων, ελπίζω να μην έκανα ανάρτηση σε λάθος τμήμα.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Μπορεί να έχω σε απόθεμα 2x100 mL αμπούλες BCl3 και δεν μπορώ να φανταστώ για ποιο λόγο να τις χρησιμοποιήσω. Αυτή είναι μια επικίνδυνη ποσότητα που χρειάζεται υγρό άζωτο για να παγώσει τα φιαλίδια πριν από το άνοιγμα, 25 mLs ξέρω ότι κάνουν τους καπνούς HCl ψηλότερους από ένα τριώροφο κτίριο. Αυτό μπορεί να σταλεί αλλά μόνο στην ΕΕ καθώς δεν ξέρω κανέναν τρόπο να το στείλω σε άλλο μέρος. Αυτή η ένωση που θέλετε να αποκτήσετε πρέπει να αντιμετωπιστεί με προσοχή καθώς η τυχαία έκθεση μπορεί να οδηγήσει σε σοβαρό άγχος και εμμέσως τις συνέπειες της παρανοϊκής συμπεριφοράς, όχι ότι είναι παράνομο αλλά το εργαστήριό σας μπορεί κάλλιστα να είναι.
 
Top