Question προσδιορίζει το μείγμα για την κοπή κοκαΐνης

searchingofamix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να αναγνωρίσω 5 διαφορετικές ουσίες που έχω για την ανάμιξη κοκαΐνης
ο προμηθευτής μου δεν μου είπε ποτέ τι είναι και τώρα έφυγε.
Σας ευχαριστώ.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Από τι ξεκινάμε, δεν υπάρχουν εικόνες ή περιγραφές. Δεν υπάρχει τίποτα. Περιλαμβάνονται 5 κοινές νοθευτικές ουσίες στην κοκαΐνη,
-Βορικό οξύ. Θα είναι μαργαριταρένιο και λευκό.
-Καφεΐνη. Υποθέτω ότι είναι πικρή και λευκή.
-φαινακετίνη. Δεν θυμάμαι καν τι είναι, αλλά ξέρω ότι έχω δει ότι είναι κοινώς. Βρίσκεται στην κοκαΐνη.
- βενζοκαΐνη, λιδοκαΐνη, τετρακαΐνη ECT, κάνει το στόμα σου μουδιασμένο. Οι άνθρωποι πιστεύουν ότι μιμείται την κοκαΐνη σε αυτό, αλλά οι άνθρωποι που είναι εξοικειωμένοι γνωρίζουν ότι η κοκαΐνη χρειάζεται 30 δευτερόλεπτα για να μουδιάσει το στόμα σας και αυτά τα τοπικά αναισθητικά λειτουργούν σε περίπου 10-15 δευτερόλεπτα
-Παρακεταμόλη , ένα άλλο όνομα για την ακεταμινοφαίνη, Tylenol για παράδειγμα. Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι το έχω δει να αναφέρεται 100 φορές σε αναλύσεις.
-Λεβαμισόλη. Αποπαρασιτωτικό για άλογα. Διασπάται σε αμινορέξ και αμφεταμίνη, 2 διεγερτικά. Μπορεί να προκαλέσει γάγγραινα στα αυτιά και τα πόδια σου και να σε γαμήσει τρομερά.
-Μεθαμφεταμίνη. Είναι σύνηθες εδώ γύρω, όταν κάποιος λέει ότι έχει πολύ καλή κοκαΐνη, σημαίνει ότι έχει και μεθαμφεταμίνη μέσα. Δεν αναρωτιούνται γιατί δεν υπάρχει ευφορία και τους φτιάχνει για 6 ώρες. Οι άνθρωποι εδώ γύρω είναι ηλίθιοι.

Να φέρεστε στους ανθρώπους όπως θα θέλατε να σας φέρονται και μην βάζετε τίποτα από αυτά τα πράγματα εκεί μέσα. Απλά χρεώστε το ποσό των χρημάτων που θέλετε να βγάλετε για το καλύτερο προϊόν που μπορείτε. Θα προτιμούσα να πληρώσω 200 δολάρια/g για καλή κοκαΐνη παρά 70 δολάρια/g για σκουπίδια με 5 ή περισσότερα είδη σκουπιδιών μέσα. Το ίδιο θα έκαναν και όλοι οι άλλοι.
 
Top