Question Έχω μια ενοχλητική ερώτηση

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Συγχωρέστε με, δεν καταλαβαίνω ακριβώς πώς να χρησιμοποιώ ένα φόρουμ. έκανα μια δήλωση χθες σχετικά με ένα βίντεο στο youtube που μελετούσα. σήμερα το βίντεο έχει εξαφανιστεί, έχει σβηστεί από το πρόσωπο του πλανήτη. μήπως εγώ υποκίνησα αυτό το γεγονός με κάποιο τρόπο; δεν είμαι παρανοϊκό άτομο, ωστόσο: χθες άφησα μια ερώτηση στα σχόλια για το βίντεο, η απάντηση που έλαβα δεν ήταν αυτή που περίμενα ή κατάλαβα. im just..........
 
Solution
no.lol,im not delusional,perhaps just a little nervous as to why the creator of this video did this,i want to contact him but i dont know who he is or anyway to do that,can anyone help me to figure this out?how do i contact youtubes bbexpert?theres more to story,but im absolutely positive the video was deleted because of what i said or did with comment on it.id like to fix that if possible,thanks

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Δεν φαίνεστε να έχετε παραισθήσεις (η παράνοια είναι υπό κλινική έννοια γνωστή ως παρανοϊκό παραλήρημα), αλλά οι ανησυχίες σας έχουν μια παρανοϊκή γεύση, καθώς είναι ανθρώπινο να αισθάνεστε μερικές φορές έτσι. Ο κρυμμένος εχθρός μέσα σας μπορεί κάλλιστα να σχετίζεται με κάποιου είδους ενοχή που πρέπει να αναγνωρίσετε για να την κάνετε μη ανιχνεύσιμη από το εξωτερικό (να θυμάστε ότι αυτό είναι δικό σας και μαζί σας). Η περίεργη συμπεριφορά που παρατηρείτε δεν είναι τόσο πολύ ενδεικτική προβλήματος (που δεν μπορώ να σας υποσχεθώ ότι δεν έχετε). Όπως και να έχει, είναι για το καλό σας αν φανταστείτε και παραδεχτείτε ότι ακόμα και ο καλύτερος χειρουργός στον κόσμο δεν θα είχε το ίδιο συναίσθημα όταν χειρουργεί την ίδια του τη μητέρα ή οποιονδήποτε άλλο τυχαίο ασθενή. Απλά μεταφέρετε τον εαυτό σας σε ένα διαφορετικό πρόσωπο που θαυμάζετε και ενεργήστε όπως θα έκανε εκείνος.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Δεν πρέπει να φοβάμαι. Ο φόβος είναι ο δολοφόνος του μυαλού. Ο φόβος είναι ο μικρός θάνατος που φέρνει την ολική εξαφάνιση. Θα αντιμετωπίσω το φόβο μου. Θα του επιτρέψω να περάσει από πάνω μου και μέσα από μένα. Και όταν περάσει, θα στρέψω το εσωτερικό μάτι για να δω την πορεία του. Όπου έχει περάσει ο φόβος δεν θα υπάρχει τίποτα. Μόνο εγώ θα παραμείνω.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
όχι.lol,δεν έχω παραισθήσεις,ίσως απλά είμαι λίγο νευρικός ως προς το γιατί ο δημιουργός αυτού του βίντεο το έκανε αυτό,θέλω να επικοινωνήσω μαζί του αλλά δεν ξέρω ποιος είναι ή πώς να το κάνω αυτό,μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να το καταλάβω; πώς μπορώ να επικοινωνήσω με τον bbexpert του youtubes; υπάρχουν κι άλλα στην ιστορία,αλλά είμαι απόλυτα σίγουρος ότι το βίντεο διαγράφηκε εξαιτίας όσων είπα ή έκανα με σχόλιο σε αυτό.θα ήθελα να το διορθώσω αυτό αν είναι δυνατόν,ευχαριστώ
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Γεια σας, καλώς ήρθατε στο φόρουμ BB. BBexpert είναι κάθε εμπειρογνώμονας στο φόρουμ BB όπως εγώ. Διαγράψαμε τα βίντεο παρασκευής φαρμάκων προκειμένου να σώσουμε το κανάλι μας από την απαγόρευση. Μπορείτε να τα βρείτε όλα εδώ στην ενότητα Βίντεο.
 
View previous replies…

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
thanku τόσο πολύ για να με ενημερώσετε. ειλικρινά νόμιζα ότι προκάλεσα τα βίντεο να εξαφανιστούν, επειδή αμέσως μετά το σχόλιό μου επαφή, τα πράγματα πήγε away.I ήταν κάπως συντριβή όταν βίντεο πήγε κάτω, επειδή ήταν η έρευνά μου εστίαση από το 2010 από μια πολύ μεγάλη ιστορία που μοιράζομαι σε λίγους.I μισώ ό, τι έχει happenend μέσω της κυβέρνησής μας, εν συντομία, theyve λαμβάνοντας τόσα πολλά πράγματα μακριά που μπορεί να είναι πολύ χρήσιμη για ορισμένους ανθρώπους, χρειάζεται να πω περισσότερα.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
πραγματικά το εκτιμώ αυτό.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
αυτό είναι ένα σπουδαίο τραγούδι και ήθελα να χρησιμοποιήσω αυτόν τον τίτλο τραγουδιού ως απάντηση για το νήμα σας, αλλά σκέφτηκα ότι δεν γνωρίζουν πολλοί άνθρωποι το weedeater refference
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
lol.όχι δεν το ήξερα,αλλά μου τράβηξε πραγματικά την προσοχή,ειλικρινά μου ταίριαζε,μπράβο.
 
Solution
Top