Question Πώς να φύγετε από την Ευρώπη όταν εκδίδεται ευρωπαϊκό ένταλμα σύλληψης;

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Αναρωτιέμαι αν είναι δυνατόν να φύγω από την Ευρώπη, αν εκδώσουν ευρωπαϊκό ένταλμα σύλληψης για μένα. Σκοπεύω να φύγω νωρίς, αλλά τι θα γίνει αν δεν τα καταφέρω; Τα αεροδρόμια αποκλείονται, αλλά τι γίνεται με τα κανονικά σύνορα; Απομένουν μόνο πλαστά έγγραφα;
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Το ξέρω, το ψάχνω. Γνωρίζετε κάποια αξιόπιστη ιστοσελίδα για το διαβατήριο; Προς το παρόν, έχω μόνο ταυτότητες και άδειες οδήγησης. Στη χειρότερη περίπτωση, μπορώ να ταξιδέψω στη Γεωργία με την ταυτότητά μου. Στη Γεωργία θα βρίσκομαι εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης, οπότε στη χειρότερη περίπτωση θα χρησιμοποιήσω ένα κανονικό διαβατήριο
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Εξαρτάται από το πού βρίσκεστε, αλλά έχετε 2 επιλογές.
1. Πηγαίνετε στη Σερβία. Εντός της ΕΕ δεν υπάρχουν πλέον έλεγχοι διαβατηρίων. Στη συνέχεια, πρέπει απλώς να εισέλθετε στη χώρα, οπότε δεν μπορείτε να απελαθείτε.

2. Μπορείτε επίσης να κρυφτείτε εύκολα στην επόμενη μεγάλη πόλη με πλαστή ταυτότητα. Ανάλογα με το έγκλημα που διέπραξες μπορείς απλά να αφήσεις τα πάντα πίσω σου και να ξεκινήσεις μια νέα ζωή με ψεύτικη ταυτότητα.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Πρώτα μου ζήτησε να έρθω σε επαφή μαζί του, μετά προσπαθεί να μου πουλήσει πράγματα... περίεργος απατεώνας....
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
heheh μόλις δημιούργησε ένα λογαριασμό και νομίζει ότι θα βρει έναν ανόητο
 
Top