Question Looking for a vendor Πώς να πάρετε μικρή ποσότητα d-meth;

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Ψάχνω και ψάχνω να βάλω στα χέρια μου καθαρό d-meth. Το απολαμβάνω αντί για μεθυλφαινιδάτη ή αμφεταμίνη σε χαμηλή δόση, καθώς κάνει λιγότερο νευρικό ή τεταμένο. Δυστυχώς όλα τα πράγματα της κοινής αγοράς δεν είναι καθαρά ή είναι ρακεμικά ή οτιδήποτε άλλο...

1. Πουλάει λοιπόν κάποιος εδώ μια μικρή ποσότητα d-meth στη Γερμανία;

2. Αν όχι, ποιος θα ήταν ο ευκολότερος και πιο απλός τρόπος για να το φτιάξετε;

3. Είδα ότι υπάρχουν κάπου αμπούλες για ένεση που πωλούνται οι οποίες περιέχουν εφεδρίνη hcl 50mg/ml. Θα μπορούσε αυτό να λειτουργήσει αν πάρω περίπου 5g ephedrine hcl; Χρειάζεται ακόμα να εξαγάγω την εφεδρίνη ή μπορώ απλά να χρησιμοποιήσω το περιεχόμενο της αμπούλας; Εννοώ ότι φαίνεται να είναι μόνο νερό υποθέτω.

4. Ή μήπως κάποιος εδώ μέσα πουλάει εφεδρίνη hcl; ή ξέρει ένα σύνδεσμο για ένα κατάστημα (Ευρώπη). ποια είναι η κανονική τιμή της εφεδρίνης;

5. Διάβασα ότι με την εφεδρίνη μπορείτε να πάτε κατευθείαν σε d-meth;

6. Η ψευδο- ή εφε δεν θα είχε καμία διαφορά;

7. Ποιες χημικές ουσίες είναι δύσκολο να προμηθευτώ και πού μπορώ να τις βρω; Τι γίνεται με το φώσφορο;

8. Είναι απαραίτητο το στάδιο της κρυστάλλωσης; Θέλω απλώς ένα καθαρό προϊόν που μπορώ στη συνέχεια να αναμειγνύω με νερό και στη συνέχεια να το δοσολογήσω σε μιλιμετρέδες για κατανάλωση από το στόμα. δεν χρειάζομαι θραύσματα ή άλλα πράγματα.

9. Ποιες ουσίες είναι το τελικό αποτέλεσμα; και ποια είναι η αναμενόμενη καθαρότητα;

10. Τι εξοπλισμό χρειάζομαι πραγματικά πραγματικά. Δεν σκοπεύω να φτιάξω ένα εργαστήριο χόμπι καθώς αυτό το χόμπι φαίνεται αρκετά επικίνδυνο :-D
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ξεκινώντας από ρακεμική ελεύθερη βάση:
Ουσιαστικά κατακρημνίζετε L-R , όπου R είναι μια φαινεθυλαμίνη, με d-τρυγικό ή d-καμφορσουλφονικό δίνοντας L-R L-τρυγικό/καμφορσουλφονικό , το υγρό σας περιέχει μόνο D-R, φιλτράρετε το ίζημα με το επιθυμητό οξύ.
Εναλλακτική λύση είναι η χρήση l-tartric για την καταβύθιση του ρακεμικού διαλύματος, αποδίδοντας D-R D-tartrate, φιλτραρισμένο , βασικοποιημένο φιλτραρισμένο στερεό, καταβύθιση μόνο D-R με το επιθυμητό οξύ.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Δηλαδή αυτό γίνεται για να πάρουμε την dex-αμφεταμίνη από τη ρακεμική αμφεταμίνη;

Μπορώ να πάρω dex-αμφεταμίνη και ρακεμική αμφεταμίνη από συνταγή γιατρού. Επίσης υπάρχουν αξιόπιστοι πωλητές στο darknetmarket για καθαρή dexαμφεταμίνη. Οπότε δεν είναι αυτό το πρόβλημα.

Θέλω όμως d-μεθαμφεταμίνη την οποία δεν μπορείτε να πάρετε με συνταγή εδώ και η ποιότητα των προμηθευτών του darknetmarket είναι αναξιόπιστη. Έτσι ψάχνω για κάποιο νόμιμο προϊόν εδώ ή τον πιο απλό τρόπο για να το φτιάξω μόνος μου.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
μπορείτε να τα εφαρμόσετε αυτά στη μεθαμφεταμίνη, ε;
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
hmmm..... πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω τι πραγματικά πωλούν αυτοί οι πωλητές με χαμηλής έως μέσης ποιότητας μεθαδόνη. Δεν είναι ότι είναι απλά μια ρακεμική και αυτό είναι όλο. Μερικές φορές είναι ψεύτικη μεθαμφεταμίνη ή νοθευμένη και ίσως ούτε καν ρακεμική. Ποτέ δεν ξέρω.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Δεν έχει σημασία αν είναι αμιγώς ρακεμικό ή όχι, μπορεί να είναι 40/60 δεν σας ενδιαφέρει, απλά βγάζετε το d μέρος. για άμεση αγορά του προϊόντος μπορώ να σας συμβουλεύσω να πάτε στο Alphabay, έχω δει σχεδόν κανέναν να πουλάει μεθαμφεταμίνη εδώ.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

Μέχρι στιγμής δεν είχα καμία καλή επιτυχία στο alphabay να πάρει οποιαδήποτε καλή ποιότητα που είναι d-meth. Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο ψάχνω εδώ.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
για την εφεδρίνη hcl, catcafe.is πωλεί enurace (εφεδρίνη hcl), φαρμακευτική ποιότητα, μια πολύ καλή ιστοσελίδα του, στο rx meso, υπάρχει μια θέση αυτής της ιστοσελίδας !
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

Ευχαριστώ, ξέρετε ποια είναι η συνήθης τιμή για το ephe; Δεν μπορώ να δω σε αυτόν τον ιστότοπο επειδή δεν είναι διαθέσιμο εκεί (υποθέτω ότι δεν υπάρχει απόθεμα).
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Νομίζω ότι η τιμή είναι 80€ για 100 x 50mg ephe
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

τι σημαίνει L-R όταν γράφετε " L-R L-tartrate/camphorsulphonate". Εννοώ τι σημαίνει το R; Περιστρεφόμενο;
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
α συγγνώμη, το R σημαίνει την αμφεταμίνη.

Με κάποιο τρόπο δεν μπορώ να βρω το d- τρυγικό οξύ. Οπότε θα πρέπει να χρησιμοποιήσω l-τρυγικό οξύ.

Λέτε ότι το κάνετε με ελεύθερη βάση; Και αν έχω θειική αμφεταμίνη ως εκκινητή;

Λέτε ότι αν χρησιμοποιήσω l-τρυγικό οξύ, "θα δώσω D-R D-τρυγικό οξύ". Τότε πώς το διαχωρίζω αυτό; Λειτουργεί με ακετόνη; Οξύ, ποιο οξύ είναι εύκολο να βρω;
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Έχετε θειικό άλας, το διαλύετε σε ελάχιστη ποσότητα νερού, σε αυτό το διάλυμα προσθέτετε διάλυμα NaOH μέχρι να παρατηρήσετε ότι σχηματίζεται ένα οργανικό στρώμα πάνω από το στρώμα aq. Εκχυλίζετε αυτό το μικροσκοπικό οργανικό στρώμα με λίγο τολουόλιο, ξυλόλιο, πεθέρα, εξάνιο κ.λπ. (2-3 φορές) Τα εκχυλίσματα τα διαχωρίζετε, τα στεγνώνετε και ιδού έχετε ένα διάλυμα ελεύθερης αμφεταμίνης-βάσης με το οποίο μπορείτε να παίξετε.
Ναι, χρησιμοποιώντας L-tartric παίρνετε D-meth L-tartrate το οποίο δεν είναι κατάλληλο για αποθήκευση, είναι υγροσκοπικό κλπ. Το παρακάμπτετε αυτό απλά φιλτράροντάς το. Το υγρό σας θα περιέχει ως επί το πλείστον το L-τρίκλωμα, οπότε το αφήνουμε στην άκρη. Τώρα με το στερεό που πήραμε το οποίο είναι το D-μερίδιο μας διαλύουμε ΞΑΝΑ σε νερό, ΞΑΝΑ προσθέτουμε NaOH και παίρνουμε την ελεύθερη βάση μας αλλά τώρα φτιαγμένη κυρίως από D. ΞΑΝΑ εκχυλίζουμε με κατάλληλο διαλύτη μερικές φορές, συνδυάζουμε, ξηραίνουμε , καταβυθίζουμε με θειικό.
Ελπίζω να είναι ξεκάθαρο, διαβάστε τα νήματα που έχω συνδέσει.

Για τελική καταβύθιση μπορείς να χρησιμοποιήσεις θειικό ή φωσφορικό, το θειικό στεγνό από την κατάψυξη σε ασετόν είναι καλύτερο. το φωσφορικό έχει πολύ νερό μέσα και θα σου προκαλέσει πολύ πονοκέφαλο που δεν χρειάζεσαι στη ζωή σου.
 
Last edited:

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
πώς μπορώ να διαχωρίσω με τολουόλιο, ξυλόλιο, ...;
Επίσης, χρειάζομαι μαγνήσιο για ξήρανση;
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Παίρνετε τον διαλύτη, τον ρίχνετε πάνω από τη μάζα της αντίδρασής σας, ρίχνετε όλο το πράγμα σε ένα διαχωριστικό χωνί, ανακινείτε το καπάκι εξαερισμού, μην χρησιμοποιείτε πάρα πολύ γιατί θα αραιώσετε υπερβολικά την ελεύθερη βάση σας
Ναι, θειικό μαγνήσιο, θειικό νάτριο, οξείδιο του βαρίου ή ακόμη και NaOH ή NaCl, παρόλο που δεν λειτουργούν τόσο καλά. μπορείτε επίσης να πλύνετε με άλμη για άλλη μια φορά μετά την εκτίναξη του υγρού στρώματος από το διαχωριστικό χωνί.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
*bump* πουλάει κανείς κάποια μικρή ποσότητα καθαρής d-meth;
 
Top