Question Πώς να κόψετε καθαρή αμφεταμίνη;

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Προσπάθησα να πουλήσω καθαρό θειικό άλας. Μόνο για να συνειδητοποιήσω ότι η μέση καθαρότητα είναι 13% και οι άνθρωποι θα ξεπερνούσαν τα 500mg καταλήγοντας στην εντατική. Ακόμα και να κατηγορούν το φάρμακο.

Θα ήταν καλή η καφεΐνη για να το μειώσει σε ποσοστό π.χ. 40%; ή κάποιος ουδέτερος παράγοντας κοπής θα έκανε καλύτερη δουλειά;

Αυτό επιβάλλει ενεργά την αποστολή της ΒΒ. Το ζητούμενο είναι να έχουμε πιο καθαρά ναρκωτικά. Αν αυτό ήταν ηρωίνη, οι άνθρωποι θα έπεφταν σαν μύγες. Πρέπει να μειωθεί αλλά να είναι το καλύτερο στους δρόμους.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Δεν ξέρω αν αυτό το μείγμα μπορεί να κάνει καλό στον οργανισμό, δεν θα είναι καλό για την καρδιά, πριν το κόψω με κάποιο έκδοχο κάποιου φαρμάκου που δεν είναι κακό για τον οργανισμό και δεν έχει επιπτώσεις στον οργανισμό. αλλά δεν είμαι ειδικός μιλάω από άγνοια
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Είμαστε κατηγορηματικά αντίθετοι σε οποιαδήποτε κοπή προϊόντων λόγω του γεγονότος ότι μπορεί να έχει αρνητικές επιπτώσεις στην υγεία και είναι άδικο. Αν θέλετε να προειδοποιήσετε τους πελάτες σας, μπορείτε να τους πείτε τη σωστή δοσολογία.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
αλλά αν ο χρήστης δεν εμπιστεύεται τον πωλητή και πάρει 100mg ή 200mg νομίζοντας ότι η ταχύτητα κόβεται; ο αδελφός θα πεθάνει
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας, ωστόσο υπάρχουν κάποιοι πελάτες που δεν το ακούνε αυτό, παρόλο που τους έχετε προειδοποιήσει για τους κινδύνους υψηλής καθαρότητας και τα "άγνωστα κοψίματα από το δρόμο" άλλους κινδύνους. τους υπόλοιπους ανθρώπους.

Εάν δεν γνωρίζετε τον πωλητή, όπως κάποιον που βρίσκετε σε ένα νυχτερινό πάρτι, ο κίνδυνος υπερβολικής δόσης με την κύρια ουσία (το φάρμακο) μπορεί να είναι μικρότερος, αλλά οι κίνδυνοι να πάθετε ζημιά από τα κοψίματα είναι πολύ μεγαλύτεροι, επειδή μπορεί να έχουν ένα συστατικό που σας προκαλεί αναφυλακτική αντίδραση.

Δεν μου αρέσει επίσης να κόβω ναρκωτικά, αλλά όταν μου ζητούν να το κάνω επειδή το προϊόν που πουλάω είναι πολύ δυνατό γι' αυτούς, προσθέτω μόνο ΜΙΑ κοπή που είναι η καφεΐνη για την αμφεταμίνη και πάντα λέω στους πελάτες μου την ακριβή αναλογία καθαρότητας και να γνωρίζουν ότι αυτό είναι χειρότερο για την υγεία τους από το να παίρνουν απλά τις σωστές δόσεις του άκοπου ναρκωτικού.
Αυτή είναι η συμβουλή μου ως έμπορος. Να είστε πάντα ξεκάθαροι με τους πελάτες σας.
 

Ciro di Marzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Λοιπόν, δεν είναι όλοι αρκετά έξυπνοι για να το δουν αυτό. Κάποιοι από τους φίλους μου είναι έτσι. Ωστόσο, ο εγωισμός τους είναι συνήθως υψηλότερος από το δείκτη νοημοσύνης τους. Όταν υπήρχε πραγματικά καλό υλικό, είπα σε έναν από αυτούς να μην ανεβάσει το 1, γέλασε.
"Έχω μια ρουτίνα 20 ετών. Σοβαρά τώρα; - Έχεις ένα μέγιστο. 20ετή ρουτίνα παρακολούθησης φωτογραφιών, παρόμοια με αυτή σε χοντρά σκατά".
Εν τω μεταξύ, αυτός, το κωφάλαλο αυθεντικό ζόμπι, καρτολόγησε το πάχος του δαχτύλου "εγγυημένη αριστερή κολπική μαρμαρυγή".
Έπρεπε να του φωνάξω για να τον κάνω να με ακούσει.
Πολλοί μπορεί να είναι παρόμοια. Πιθανόν να κατηγορούσα τον εαυτό μου αν είχαν βαρεθεί, γιατί θα μπορούσα να είχα περισσότερη λογική. Οπότε, δύσκολη ερώτηση...
Αν ήταν να το αραιώσω, θα ήταν δεξτρόζη ή γλυκίνη. Η τελευταία μπορεί να είναι καλύτερη λύση. Ένα φυσικό αμινοξύ που χρησιμοποιείται και για γλυκαντικό, είναι πλήρως διαλυτό στο νερό και δεν έχει αρνητική επίδραση στα επίπεδα σακχάρου στο αίμα. Επίσης, απ' όσο γνωρίζω, δεν υπάρχουν γνωστές παρενέργειες κατά την κατανάλωση μεγάλων ποσοτήτων. Εγώ θα το αραιώσω σε καθαρότητα τουλάχιστον 75%, από αυτά. Ή μάλλον 80%... Για να ελέγξω πόσο έχει αλλοιωθεί και να το ρυθμίσω ανάλογα. Στη συνέχεια θα υπήρχε μια φθηνότερη έκδοση και μια ακριβότερη έκδοση. Ο διανοούμενος θα επιλέξει σίγουρα τη φτηνή. Αλλά τουλάχιστον δεν βάζει 1G στα βελάκια.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Η μανιτόλη είναι ένα ωραίο,και η σκόνη ορού γάλακτος
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
μπορείτε να κόψετε με βιταμίνη όπως η vit C ή η Ε για την αντιοξειδωτική δράση, ή μπορείτε να κόψετε με NAC
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Θα μπορούσε να κοπεί με βιταμίνη Β3 ή μπορεί να είναι επικίνδυνο;
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
η βιταμίνη Β3 αυξάνει το ρυθμό αιμοσφαιρίνης και αυξάνει τη δημιουργία ερυθρών αιμοσφαιρίων, οπότε μπορεί να είναι επικίνδυνο για την καρδιά να συνδυάζει αγγειοσυσταλτικό και αγγειοδιασταλτικό, κόβεται με vit C ή NAC, είναι πολύ φθηνή στο bulk com
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Το Vit C είναι ασκορβικό οξύ και μπορεί να σας κάψει τη μύτη.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ω, δεν το ήξερα αυτό, άρα το NAC είναι καλό.
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Δεν το ήξερα αυτό, έχω δοκιμάσει μερικές πολλές διαφορετικές κομμένες αμφεταμίνες όταν ήμουν νεότερος και οι περισσότεροι άνθρωποι μου έλεγαν: "Αν δεν καίει, δεν είναι αμφεταμίνη / πάστα ταχύτητας"

Ξέρω ότι καταλαβαίνω από πού βγήκε αυτό το ψεύτικο γεγονός.
Το ίδιο συμβαίνει όταν έρχεστε στο σπίτι μου και μιλάτε για ξηρό speed, οι περισσότεροι άνθρωποι θα νομίζουν ότι πρόκειται να είναι cutten ως κόλαση, έτσι πολλοί έμποροι προσθέτουν αλκοόλ, χλωρίνη ή χημικές ουσίες όπως αυτά για να κάνουν να κάψει τη μύτη σας.
Οι περισσότεροι από τους ανθρώπους που έχουν αγοράσει αυτό το είδος του cut shit αντιμετωπίζουν τώρα πολλά προβλήματα με το αναπνευστικό τους σύστημα.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
μπορείτε να κόψετε με Raspberry Ketones για τη γεύση, η σκόνη είναι επίσης λευκή
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
συνάδελφος που παρακολουθεί τον Κόκκινο Νείλο; :D
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Όχι αδερφέ, δεν ξέρω τι είναι αυτό. :(
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Όχι αδερφέ, δεν ξέρω τι είναι αυτό. :(
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Παρακαλώ, μπορεί η αμφεταμίνη να αναμιχθεί με βενζοκαΐνη ή λιδοκαΐνη; Και μπορεί να προκαλέσει οποιαδήποτε βλάβη στον καταναλωτή;
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
όλα μπορούν να αναμιχθούν με αμφεταμίνη, αλλά ναι η βενζοκαΐνη και η λιδοκαΐνη είναι επικίνδυνες για την καρδιά και αυξάνουν το bpm οπότε.. δεν είναι καλή ιδέα.. αναμείξτε με NAC ή smtg που δεν παρεμβαίνουν στις επιδράσεις της αμφεταμίνης, μην αναμειγνύετε με ταυρίνη, μην αναμειγνύετε με gaba, μην αναμειγνύετε με ασπιρίνη ect, και μην αναμειγνύετε με cafeine, guarana ή άλλο διεγερτικό, η NAC είναι για μένα η καλύτερη γιατί η NAC έχει πολλές καλές επιδράσεις στην υγεία, ειδικά στον εγκέφαλο, και προφανώς, βοηθά τους χρήστες ναρκωτικών να καταπολεμήσουν την επιθυμία, οπότε.. η καλύτερη επιλογή imo

αλλά μπορείτε να το αναμείξετε με μαγνήσιο νομίζω, ή αμινοξύ
 
Top