Question Πώς να κόψετε την κοκαΐνη;

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Γεια σας παιδιά BB, χαίρομαι που σας γνωρίζω όλους.

Ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με έναν καλό τρόπο κοπής του κοκ και τι υλικά θα χρειαστώ σε αυτή τη διαδικασία
Διάβασα στο Reddit ότι μπορώ να χρησιμοποιήσω λακτόζη ή ινοσιτόλη. αλλά δεν ήταν πλήρεις και σαφείς οδηγοί.

Επίσης, πρέπει να ξέρω πώς μπορώ να το ξανακοιτάξω μετά τη διαδικασία κοπής; Θα ήμουν πολύ ευγνώμων αν κάποιος θα με βοηθούσε σε αυτή τη διαδικασία στέλνοντάς μου έναν σύνδεσμο ή ένα άρθρο για τη διαδικασία.
Είμαι noob στη χημεία, οπότε ελπίζω αυτή η διαδικασία να μην είναι περίπλοκη.

Διάβασα ότι μπορώ να χρησιμοποιήσω βενζοκαΐνη, αλλά είναι δύσκολο να βρω αυτή τη χημική ουσία. Η λακτόζη ή η ινοσιτόλη είναι καλές επιλογές;

Σας ευχαριστώ παιδιά.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Η ομάδα μας εργάζεται πάνω σε τεχνολογίες για τη δημιουργία καθαρών προϊόντων και είμαστε αντίθετοι στην αραίωση με ουσίες έρματος εάν δεν βελτιώνουν τις φαρμακολογικές ιδιότητες της δραστικής ουσίας
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Αν πρόκειται να το κάνετε μην το κόψετε με κάτι που είναι ενεργό. χρησιμοποιήστε βενζοκαΐνη ή λιδοκαΐνη. μην χρησιμοποιήσετε καφεΐνη ή ινοσιτόλη. ανακατέψτε το καλά. κοσκινίστε το. βάλτε το στο φούρνο για λίγα λεπτά και χρησιμοποιήστε μια πρέσα hidraulic για να το κάνετε τούβλο.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
im δεν συμφωνώ καθόλου... η βενζοκαΐνη, η προκαΐνη κλπ είναι αντιρρυθμικές ουσίες και θα μπορούσαν να προκαλέσουν μια πιο συμβιβασμένη κατάσταση της καρδιάς . χρησιμοποιείται ευρέως αλλά δεν είναι καθόλου καλή ιδέα... για να είμαι ειλικρινής όλες οι κοπτικές ουσίες της κοκαΐνης είναι επικίνδυνες, μια από τις πιο επικίνδυνες προστίθενται σε κολομβιανά/περουβιανά εργοστάσια , δεν θα γράψω εδώ το όνομα για να μην δώσω ιδέες , είναι πολύ γνωστή αλλά ένας νέος δεν πρέπει καν να σκεφτεί να την προσθέσει.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Και το κάνουν επειδή αυξάνει την αποτελεσματικότητα, αλλά πραγματικά αηδιαστικό και επικίνδυνο πράγμα και έτσι είναι πάντα κομμένο, δεν υπάρχει κοκαΐνη που να μην είναι κομμένη με αυτό επειδή οι κατασκευαστές στη Νότια Αμερική το προσθέτουν.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Νομίζω ότι εννοείτε τη λεβαμισόλη, απολύτως σκατά!
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Σας ευχαριστούμε για τη βοήθειά σας.

Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με:
1. Είναι η λακτόζη καλή για την κοπή;
2. Υπάρχουν άλλοι τρόποι για να φτιάξετε ένα τούβλο ή να ξανακάνετε πέτρα τη σκόνη, εκτός αν χρησιμοποιείτε υδραυλικό πιεστήριο;
3. Γιατί δεν προτείνετε τη χρήση ινοσιτόλης;
4. "αναμείξτε το καλά" εννοείτε ότι απλά το αναμειγνύω στην πλάκα; κάποιος με συμβούλεψε να διαλύσω και την κοκ και τον κοπτικό παράγοντα σε διάλυμα για να συνδεθούν σε μοριακό επίπεδο. Οπότε τι πιστεύετε σχετικά με αυτό;
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Μπορεί να μην είναι επικίνδυνη, αλλά θα κάνει τη μύτη σας να κολλήσει.
Γιατί δεν χρησιμοποιείτε ταυρίνη;
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

ακριβώς... δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα... πρέπει να το υποθέσουμε, αλλά ο κίνδυνος έρχεται όταν κάποιος τύπος διαβάσει γι' αυτό και σκεφτεί, γαμώτο..θα προσθέσω κι άλλο για να αυξήσω την ισχύ και μετά θα γίνω βασιλιάς! και είναι ένα σκατοπράγμα που εξαρτάται από τη δόση.... λίγα είναι πολύ κακό, αλλά ξεπερνώντας τα όρια μπορείς να σκοτώσεις ανθρώπους. ίσως δεν είναι καλό πράγμα να έχεις ηθική ή συνείδηση, όταν πουλάς ναρκωτικά, αλλά....
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
όλες οι πολυαλκοόλες έχουν μεγάλη επίδραση στο πεπτικό σύστημα... έχω δει ανθρώπους να παλεύουν για μια τουαλέτα μετά την κατανάλωση κομμένων πραγμάτων με μανιτόλη... όπως πάντα... η δόση του εξαρτάται.... η λακτόζη θα δώσει μια καλή εμφάνιση αν το κάνεις σωστά... μπορείς να χρησιμοποιήσεις το "μαγικό" που έχει την ακριβή εμφάνιση μιας καθαρής κόκας με λέπια ψαριού... αλλά πρέπει να το φτιάξεις ή να το αγοράσεις σε έναν έμπορο
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
μην το κάνετε φίλε... μπορεί να σκοτώσει ανθρώπους ή να στείλει στο δωμάτιο επειγόντων περιστατικών με πολύ άσχημη αντίδραση.
Υπάρχουν πολλά περισσότερα...
"υγιεινές" επιλογές.... αν είστε σίγουροι ότι η κόκα σας δεν θα χρησιμοποιηθεί για κάπνισμα υπάρχουν όμορφες και μαγικές επιλογές... τα αμινοξέα είναι φανταστικά για αυτό, αλλά αν κάποιος προσπαθήσει να κάνει μια βάση ή cracj θα είναι αδύνατο... και μια άσχημη μυρωδιά... αλλά το οπτικό αποτέλεσμα θα είναι φανταστικό... για παράδειγμα βαλίνη , τρυπτοφάνη.... (η βαλίνη θα ήταν η τέλεια κοπή για οπτική, αλλά τρομερή για κάπνισμα)
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Γιατί η βαλίνη ή η τρυπτοφάνη θα ήταν καλές για οπτικές εικόνες είναι μια λευκή σκόνη χωρίς λάμψη τι πρέπει να την κάνει να φαίνεται καλή;
Αν θέλετε να το κάνετε να λάμπει και να φαίνεται καλό η ινοσιτόλη είναι μια κακή ιδέα.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Νομίζω ότι είναι καλό, αλλά μπορείτε να μου δώσετε μια συμβουλή σχετικά με το πώς να το "κάνω σωστά";

Σίγουρα όχι,
Ειλικρίνεια και μετά χρήμα.
Ζητώ μόνο μη αποτελεσματικούς παράγοντες κοπής.

Νομίζω ότι είναι καλή ιδέα, Μπορείτε να μου δώσετε μια ιδέα σχετικά με τη μέθοδο ανάμιξης και την εκ νέου βράχο μετά την κοπή; πρέπει να χρησιμοποιήσω διαλύτη ή κάτι τέτοιο.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Θα προτείνατε καλύτερο μέσο κοπής;
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Νομίζω ότι η Ταυρίνη είναι καλή ιδέα- φαίνεται λευκή και γυαλιστερή σκόνη, αλλά νομίζω ότι μυρίζει σε αντίθεση με την κανονική κόκα-κόλα Σωστά;
Ξέρετε καλή μέθοδο για την ανάμειξη; όπως θα πρέπει απλά να το αναμειγνύω Ή είναι καλύτερα να διαλύσω και τις δύο χημικές ουσίες σε ένα διάλυμα για να τις δεσμεύσω σε μοριακό επίπεδο.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Μπορείτε να εξηγήσετε τι εννοείτε με το διαλύω σε διάλυμα και δεσμεύω;
Εξαρτάται σε τι ποσότητα θέλετε να ξαναροφήσετε και πόσο θέλετε να το κόψετε;
Εάν αναμίξετε τη σκόνη θα χάσει τη δομή των νιφάδων.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Η ταυρίνη είναι άοσμη και έχει ελαφρώς ξινή γεύση, δεν είναι ψυχοδραστική και είναι ενδογενής ουσία που δεν φράζει τους βλεννογόνους. Ακόμη και αν το γνωρίζετε, δεν έχει σημασία να το πάρετε από τη μύτη, πολύ πιο ευχάριστο από οτιδήποτε άλλο. Και επειδή ο κόσμος θα καταλάβει ότι έτσι κι αλλιώς τεντώνεσαι, θα χαρεί που δεν έβαλες βρωμιά μέσα.
Πώς θα το κάνεις, δεν ξέρω, κάτι θα πρέπει να σκεφτείς, η ταυρίνη είναι υδατοδιαλυτή, θα έχεις αυτή τη δυνατότητα τουλάχιστον.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
θα πρέπει να εξαρτάται από την πηγή που αγοράσατε... η δική μου ήταν εξαιρετικά γυαλιστερή, και στο κυνήγι της βαλίνης, έχει μια τέλεια εμφάνιση... πολύ καλύτερα από άλλα πράγματα... καλά, η καθαρή εφεδρίνη hcl είναι επίσης τέλεια , στην πραγματικότητα ένας επαγγελματίας κόφτης θα πρέπει να γνωρίζει ότι η PRO κοπή με εφεδρίνη θα δώσει ένα τέλειο αποτέλεσμα, αλλά, επικίνδυνο
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
re-rock όπως το ονομάσατε είναι το βασικό mate... u χρειάζονται ακετόνη ή δι-αιθυλαιθέρα ... μια πρέσα θα ήταν μια καλή ιδέα, αλλά υπάρχουν και άλλοι τρόποι για να plly πίεση, να είναι ευφάνταστη bro
 
Top