Question Πώς παραλαμβάνετε τα πακέτα;

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Κοίταξα στα φόρουμ, αλλά δεν είδα πολλά σχετικά με αυτό.

Βρίσκομαι στις ΗΠΑ και ψάχνω να παραγγείλω αντιδραστήρια και ένα μικρό τελικό προϊόν. Με απασχολεί η ιδέα της παράδοσης στην πραγματική μου διεύθυνση, και ένα κουτί της UPS δεν μου φαίνεται και τόσο καλή ιδέα.

Έτσι, είμαι περίεργος να ακούσω πώς το κάνουν κάποιοι από εσάς.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Δεν βλέπετε τύπους να εξηγούν τις μεθόδους τους επειδή δεν θέλουμε να κορεστούν. Το πιο εύκολο πράγμα που μπορώ να πω είναι ότι πρέπει να σκεφτείτε έξω από το κουτί αν δεν θέλετε να χρησιμοποιήσετε την πραγματική σας διεύθυνση. Πρέπει να χρησιμοποιήσετε τη διεύθυνση κάποιου άλλου, αλλά ΠΩΣ μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τη διεύθυνση κάποιου άλλου; :)
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Είναι αστείο γιατί αφού δημοσίευσα την ερώτηση, μου ήρθε στο μυαλό ότι μοιάζει λίγο με την κατασκοπευτική εμπορική τέχνη. Και ένας έξυπνος κατάσκοπος δεν αποκαλύπτει ποτέ τις μεθόδους του.

Εκτιμώ την απάντηση, στην πραγματικότητα νομίζω ότι η απάντησή σας είναι αρκετά φοβερή :sneaky:
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Εάν ζητήσετε κάποιο τελικό προϊόν, είναι καλύτερο να το στείλετε ταχυδρομικώς, χωρίς να χρειαστεί να υπογράψετε για την παράδοση του πακέτου.
Για μεγαλύτερες παραγγελίες, πρέπει ήδη να δώσετε το πραγματικό σας όνομα σε περίπτωση που δεν είστε στο σπίτι και πρέπει να πάτε να παραλάβετε την παραγγελία στο ταχυδρομείο
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Δεν υπάρχουν καταστήματα δεμάτων στις ΗΠΑ; Στην Ευρώπη οι άνθρωποι έχουν καταστήματα δεμάτων και θυρίδες.
 
Top