Question Πόσο δύσκολη είναι η εισαγωγή πάστας βάσης κόκας ή υδροχλωρικής κοκαΐνης από τη Λατινική Αμερική στην Ευρώπη;

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Πόσο δύσκολο είναι να αποφύγει κανείς τους τελωνειακούς ελέγχους και να βρει μια σοβαρή και νόμιμη επαφή (χωρίς να εξαπατηθεί) στην προέλευση που είναι πρόθυμη να εξάγει στην Ευρώπη;
Σας ευχαριστώ όλους!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
hello. Είμαι από τη Λατινική Αμερική και έχω πρόσβαση στην κοκαΐνη 98%, χρειάζομαι μια σοβαρή επαφή με κάποιον από την Ευρώπη
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
στείλτε μου τον χρήστη του telegram σας και θα επικοινωνήσω μαζί σας, Αν είστε απατεώνας, θα είναι πολύ δύσκολο να με εξαπατήσετε, καθώς είμαι ειδικός στο θέμα των απατών.
Σας ευχαριστώ!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Δεν είμαι απατεώνας, απλά θέλω μια ειλικρινή επαφή από κάποιον από την Ευρώπη ώστε να βγάλουμε χρήματα μαζί
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την BB Escrow για τις συναλλαγές σας προκειμένου να αποφύγετε οποιαδήποτε απάτη.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Μπορεί να μην είστε απατεώνας, αλλά μέχρι στιγμής μπορώ να εισέλθω σε ιστότοπους όπου παράγουν, κανένας δεν επιτυγχάνει 98% Είναι απλώς ένα σχόλιο που συμβάλλει στις γνώσεις μου
 
View previous replies…

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Μιλώ για 98% για να πω ότι το προϊόν είναι υψηλής ποιότητας, αλλά δεν θα είναι απαραίτητα 98%... Μπορεί να είναι 95%, 93% 96%, αλλά επιβεβαιώνω ότι είναι της καλύτερης ποιότητας
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
εντάξει, καταλαβαίνω, μόνο που αν πρόκειται να κάνετε κάτι, πρέπει να κάνετε ό,τι είναι δυνατόν για να πάει καλά. Να θυμάστε ότι πρέπει να είστε πολύ πρακτικοί όταν στέλνετε, μην δίνετε ποτέ τα στοιχεία σας ή πού μένετε. Ψάξτε για κάποιον να το κάνει για σας και θέλετε να κερδίσετε επιπλέον χρήματα.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Έχω 1 άτομο που θέλει να κάνει κάτι τέτοιο, αν θέλετε θα σας δώσω την επαφή, να μιλήσουμε και να συμφωνήσουμε.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ναι , πρέπει να είστε πολύ προσεκτικοί όταν στέλνετε
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Τα τελευταία χρόνια η Ευρώπη δέχτηκε εισβολή από Βραζιλιάνους και πιθανότατα λαμβάνουν πολύ αλληλογραφία από τη Βραζιλία, γεγονός που αποτελεί μια καλή ευκαιρία να στείλετε κοκαΐνη μαζί με όλη αυτή την αλληλογραφία.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Γεια σας, είμαι από το Col. Valle del Cauca, όπου όλα είναι πολύ φθηνά.

Η σύστασή μου είναι να μην κάνετε αποστολές, είναι εξαιρετικά λεπτό, έχετε 95% πιθανότητα να χτυπήσει η αστυνομία την πόρτα σας

Η σύστασή μου είναι να πάρετε με έναν επιβάτη σε μικρές ποσότητες.

Όποιος σας διαβεβαιώνει ότι η αγορά σας φτάνει με ασφάλεια στη χώρα σας είναι ψεύτης Γνωρίζω πολύ καλά αυτό το θέμα και μόνο 2 πράγματα συμβαίνουν: αυτός που σας εξαπατά ή η αστυνομία φτάνει
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
τι γνώμη έχετε για την αποστολή με FEDEX σε μικρές ποσότητες; Παράδειγμα: 300g, 500g
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Το πρόβλημα δεν είναι οι ναυτιλιακές εταιρείες, το πρόβλημα είναι τα φίλτρα από τα οποία πρέπει να περάσετε για να μπορέσετε να στείλετε στον προορισμό σας. Φτάνοντας στον προορισμό, περνάει από τον ίδιο έλεγχο των συνόρων 300g 500g hehehehe είναι arto νομίζω ότι είναι αδύνατο να θυμάσαι πρέπει να περάσεις από το τελωνείο τους σαρωτές τους σκύλους κατά των ναρκωτικών και έναν ανιχνευτή που είναι μικρός σε δευτερόλεπτα αναγνωρίζει αυτό που του αναθέτουν Αποφασίζουν αν θα το αφήσουν να συνεχιστεί αλλά ήδη ειδοποιούν την αστυνομία της χώρας προορισμού για να πραγματοποιήσει την επιχείρηση, φίλε, αυτό που λες είναι πολύ, υπάρχουν άνθρωποι που πληρώνουν για να μιμηθούν το προϊόν σε διάφορους τρόπους, αλλά στη χώρα μου σχεδόν όλοι τους γνωρίζουν. Αν έχετε περισσότερες ερωτήσεις από τον εσωτερικό θα εξηγήσω περισσότερες αμφιβολίες που έχετε
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
ενδιαφέροντα. Εάν μπορείτε να με βοηθήσετε σε αυτά τα θέματα μεταφοράς, απομακρύνοντας κάποιες αμφιβολίες, θα είμαι εξαιρετικά ευγνώμων για τις διδασκαλίες
 
  • Like
Reactions: auc

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Το τελωνειακό σύστημα ασφαλείας στα αεροδρόμια είναι το αυστηρότερο, όλες οι βαλίτσες και οι αποσκευές περνούν από μηχάνημα ακτίνων Χ, σε πολλά ή όλα τα αεροδρόμια πρέπει να περάσετε από σαρωτή χιλιοστομετρικών κυμάτων και στα τελωνεία ορισμένων χωρών οι πράκτορες διαθέτουν εξοπλισμό ανίχνευσης ίχνους ναρκωτικών.
Από την άλλη πλευρά, στο εμπορικό λιμάνι, δεν ελέγχονται όλα τα εμπορευματοκιβώτια επειδή υπάρχουν πολλοί και λίγοι πράκτορες σε υπηρεσία, τα εμπορευματοκιβώτια ελέγχονται ανάλογα με την προέλευση (αν πρόκειται για χώρα υψηλού κινδύνου) κ.λπ.
Αλλά εδώ στην Ευρώπη μπαίνουν πάντα φορτία κοκαΐνης με 1000 κιλά, η αστυνομία επίσης κατάσχει πολλά, πρόσφατα κατέσχεσαν 5 τόνους κοκαΐνης στο λιμάνι κοντά μου.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
είναι αδύνατο κανείς δεν μπορεί να σας διαβεβαιώσει για τίποτα έχετε μεγάλη πιθανότητα να χάσετε τα χρήματά σας
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Τι θα λέγατε για το τσάι coca mate de coca ή hoja; Πόσο δύσκολο είναι να το στείλετε επανασυσκευασμένο ως διαφορετικό είδος "τσαγιού";

Θα με ενδιέφερε αυτό, αν κάποιος μπορεί να μου υποδείξει έναν ιστότοπο που δεν είναι απάτη ή να με βοηθήσει εδώ.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Οι μέθοδοι αποστολής είναι πάρα πολλές και σχεδόν όλοι τις γνωρίζουν στη χώρα μου. Αυτό που πρέπει να μάθετε είναι αν το φύλλο κόκας είναι νόμιμο ή παράνομο για εξαγωγή τόσο στη χώρα μου όσο και στη χώρα σας. Εάν πρόκειται να παραχθεί το προϊόν που πολλοί θέλουν, θα ήταν αδύνατο να μεταφερθεί λόγω της ποσότητας του φύλλου κόκας που θα χρησιμοποιηθεί και επειδή είναι φυτικής προέλευσης, θα πρέπει να πληροίτε πάρα πολλές απαιτήσεις και να έχετε μια εταιρεία για να δηλώσετε τη χρήση και τους φόρους, αλλά απ' όσο καταλαβαίνω είναι παράνομη η εξαγωγή του
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ναι, ξέρω ότι αυτό το φύλλο 1 έως 1,5kg παράγει περίπου 10g +- αν οι αναλογίες είναι σωστές.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Τα 10g μπορεί να είναι ένα καλό ποσό για εσάς, δεν αξίζει το ρίσκο για εμάς
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Σας λέω το ίδιο πράγμα ότι οι εγγυήσεις σε αυτό το μέσο είναι σχεδόν μηδενικές, είναι πιο πιθανό να σας εξαπατήσουν επειδή ο τρόπος δεν είναι κερδοφόρος για πολλούς και είναι πολύ σπάνιο για εκείνους που μετράνε τον εαυτό τους να κάνουν αποστολές δίνοντας τις πληροφορίες τους, τότε θα πουν ναι και τα πάντα για να σας στείλουν χρήματα και νομίζω ότι από τώρα και στο εξής μπορείτε να εξαπατηθείτε
Αν έρθετε και πάρετε το προϊόν σας με κάποιο τρόπο, νομίζω ότι είναι πιο σοβαρό και μπορούν να σας βοηθήσουν, αλλά ζουν ή στέλνουν 1 επιβάτη, προφανώς πρέπει να έχετε χρήματα για όλο αυτό το θέμα.
 
Top