Question Πώς μπορώ να εξαγάγω Psilocybe από μανιτάρια;

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666

Αποτελέσματα αναζήτησης για το ερώτημα: Psilocybe


Καταβάλλετε λίγη προσπάθεια για να βρείτε μόνοι σας τις σωστές πληροφορίες.
 

gameon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Οπότε τρου, απλά βάλτε το χρόνο σας ή χρησιμοποιήστε το κουμπί sherch
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
🤮🤮🤮🤮🤮🤮. . Το να καταπνίξεις 5 γραμμάρια στο σιωπηλό σκοτάδι μπορεί να είναι πρόκληση, αλλά το να φας ένα σφηνάκι ζελέ είναι πανεύκολο. Έχω ένα jello shot Tek στο The Shroomery.org που είναι 15 ετών ή και περισσότερο. Εκείνη την εποχή ήταν το μοναδικό και είναι αυτολεξεί το #2 από εκείνο το νήμα. Έτσι παίρνεις την ψιλοκίνη πιο μακριά από όσο ήθελες ποτέ. Οι άνθρωποι δεν συνειδητοποιούν συχνά, ότι μόνο η ψιλοκίνη σε επηρεάζει. Η ψιλοκυβίνη αποφωσφορίζεται από το οξύ του στομάχου σας. Δεν πρόκειται να μιλήσω για το γιατί τα μαγικά μανιτάρια ονομάζονται σωστά ψιλοκυβίνη, αλλά υπάρχει ένα προαίσθημα
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
McKenna στυλ εγωισμός θάνατος, προσπαθώ πάντα να παίρνω το τηλέφωνό μου όσο το δυνατόν πιο μακριά από μένα όταν πηγαίνω τόσο βαθιά και είναι στο σκοτεινό υπνοδωμάτιο, θεέ μου τα πράγματα που έχω συναντήσει σε αυτά τα ταξίδια ψυχοναυτών ουφ ουφ, έτσι μια φορά είδα πραγματικά ένα σπουργίτι να χτυπάει μια κοιμισμένη πάπια mallard από ένα δέντρο τα ξημερώματα, ενώ έκανα candy flipping, τώρα όταν παίρνω ηρωικές δόσεις υπάρχουν πάπιες με στολές μάχης, μερικές φορές απλά φαίνονται έτοιμες για πόλεμο άλλες φορές η συμπεριφορά τους και η ψυχρή στάση τους είναι ένας όχι και τόσο διακριτικός τρόπος να πουν ότι πάνε για πόλεμο, παθητικά επιθετικά φάουλ, .... Τα φάουλ είναι φάουλ για τις πάπιες ή απλά πουλερικά, γαμημένα πουλιά.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Βλέπω ότι έχετε πολλές απαντήσεις σε υποθέτοντας ότι είναι σπουδαίες ποιος τις έγραψε δεν τις διάβασα, μπορείτε να εξάγετε την ψιλοκυβίνη αλέθοντας τα και πιστεύω ένα 1:1 κατά βάρος της εκχύλισης αιθανόλης υποθέτοντας με λίγο νερό που αργότερα αποστάζεται θα ήταν η καλύτερη εικασία μου για έναν απλό τρόπο παρασκευής ενός εκχυλίσματος από τα μύκητά σας, έχω παπουτσάκια υποτροπών pan αυτή τη στιγμή και μερικά μονοτούμπες envy, ήταν ένα ζεστό σερί μυκολογίας για μένα, contam free για τόσο πολύ καιρό που έχω κάψει όλες τις πλάκες άγαρ και τις μεταφορές καθώς και τα περισσότερα σιτηρά σε σιτηρά από αυτές τις πρώτες μεταφορές, έχω κάποια μωβ mystic lc που αποικίζει τόσο γρήγορα και κάνει ένα εξαιρετικό προϊόν, αν προσπαθείτε να τα εκχυλίσετε σε υγρή αιθανόλη και ή αιθανόλη και dh20 θα είναι μια διαδρομή στοιχηματίζω ότι μπορείτε να βρείτε τη διαδικασία πολύ εύκολα είναι νόμιμα πολλά μέρη τώρα, αυτό που κάνω είναι μεγάλη και μέχρι όλα μου αποβολές ή πλευρά ή είναι ότι δεν μοιάζουν με κάτι id ποτέ δώσει κάποιος σε μια περίοδο σάκο και όταν χτίζουν σε ένα βάζο λίτρο τα βάζω σε ένα μαγικό σφαίρα για ένα σύντομο κύκλο έκρηξης και στη συνέχεια να πάρει αυτό το πολύ καθαρό χυμό λεμονιού από το σύνολο των τροφίμων που έχει τόσο καλή γεύση και αναμειγνύω τα δύο, μπορείς να το φιλτράρεις μετά από λίγες ώρες αλλά συνήθως το αφήνω να κάνει την δουλειά του σε θερμοκρασία δωματίου για 12 ώρες παγώνω το chil και το φιλτράρω και μετά πίνω τον χυμό λεμονιού σε σφηνάκια είναι καλύτερος από κάθε σοκολάτα ή οτιδήποτε άλλο έχω φτιάξει, προφανώς μπορείς να το διανείμεις έτσι και το κιτρικό οξύ κάνει τεράστια διαφορά καλή διασκέδαση εκεί έξω και πρόσεχε τον εγωισμό σου lol
 
Top