Question Έχει αγοράσει κανείς χημικές πρόδρομες ουσίες (MDP2P, γλυκιδικό PMK, P2P...) από έναν Κινέζο πωλητή στο Alibaba;

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Θα ήθελα να μάθω ποια ήταν η εμπειρία σας από την αγορά χημικών πρόδρομων ουσιών από Κινέζους προμηθευτές μέσω του alibaba, δεδομένου ότι πρόκειται για προϊόντα που παραβιάζουν τα πρότυπα του alibaba, η αγορά δεν θα προστατευόταν από το σύστημα μεσεγγύησης του alibaba, οπότε δεν θα μπορούσε να λάβει επιστροφή της πληρωμής, με το να σας εξαπατήσουν για παράδειγμα στέλνοντάς σας ένα υποκατάστατο ή διαφορετικό προϊόν. Σας ευχαριστώ όλους!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Η AliBaba μάχεται με τους προμηθευτές αμφίβολων χημικών προϊόντων. Είμαι βέβαιος ότι όλοι οι προμηθευτές που προσφέρουν παράνομες θέσεις για την Κίνα είναι απατεώνες.
Αλλά είναι πολύ πιθανό να αγοράσετε PMK, αιθυλογλυκιδικό BMK, βενζαλδεΰδη, μεθυλοπροπιοφαινόνη ή βρωμκετόνη.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Γνωρίζετε πού μπορώ να αγοράσω το γλυκιδικό PMK; Έχω βρει έναν πωλητή στην Κίνα που υποτίθεται ότι το πουλάει, και με αφήνει να πάω προσωπικά στην εταιρεία του στην κινεζική πόλη Xingtai στην επαρχία Hebei, έτσι ώστε να μπορώ να επαληθεύσω ότι πρόκειται για το πρωτότυπο προϊόν και όχι για υποκατάστατο, αλλά ότι Είναι λογικό να μου επιτρέπει να το κάνω αυτό; δεδομένου ότι η PMK είναι παράνομη στην Κίνα, θα μπορούσα να είμαι η κινεζική κυβέρνηση
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Η PMK ETHYL glycidate είναι νόμιμη.
Σας συμβουλεύω να χρησιμοποιήσετε την καταχώρησή μας για να βρείτε έναν προμηθευτή και στη συνέχεια να πραγματοποιήσετε μια συναλλαγή με μια υπηρεσία μεσεγγύησης για την προστασία από την απάτη
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Τώρα οι Κινέζοι κατασκευαστές πωλούν πρόδρομες ουσίες για την πραγματική PMK.
Δεν έχει απαγορευτεί από την κινεζική κυβέρνηση.

Μπορώ να παράσχω μια πλήρη συνταγή από την πρόδρομη ουσία PMK έως το P2NP.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Δεν ξέρω από πού πήρατε αυτές τις πληροφορίες, το MDP2P είναι παράνομο στην Κίνα mate
 
  • Like
Reactions: auc

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
tbh.... όλα περνούν από εκεί.... εξασφαλισμένη παράδοση, επιλογή επιστροφής χρημάτων τι άλλο θέλετε;
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Ενημερώστε με αν με χρειάζεστε

Μπορώ να παράσχω έρευνα σχετικά με χημικά πρόδρομα υλικά

Η τιμή μου είναι πολύ ευνοϊκή

Παρέχω δείγματα για να τα δοκιμάσετε
 
Last edited:
Top