Fake P2NP

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Σύμφωνα με την TLC σε διάφορα δείγματα κίτρινων κρυστάλλων που πωλούνται ως P2NP, υπάρχει πολλή εντελώς ή μερικώς πλαστή P2NP που πωλείται τελευταία. Λοιπόν είναι απλά πολύ εύκολο, το απλό νιτροστυρένιο που παρασκευάζεται από βενζαλδεΰδη και νιτρομεθάνιο φαίνεται σχεδόν πανομοιότυπο, μυρίζει πανομοιότυπο και απλά δεν παράγει Amph.

Αν κάποιος γνωρίζει έναν πωλητή που πουλάει πραγματικό P2NP σε αξιοπρεπή τιμή στην ΕΕ (όχι nitrochemis παρακαλώ) και είναι πρόθυμος να παράσχει ένα (πληρωμένο) δείγμα παρακαλώ να μου στείλει ένα PM. thx.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Γεια σας, ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Μπορείτε να μας πείτε από ποιον λάβατε το ψεύτικο p2np; Από ενδιαφέρον, γιατί δεν παραγγείλατε το nitrochemis; Σχεδίαζα να κάνω σύντομα μια δοκιμαστική παραγγελία από τη nitrochemis.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Είμαι αρκετά σίγουρος ότι η nitrochemis έχει εξαιρετική ποιότητα, θα έκανα παραγγελία εκεί αν δεν υπήρχαν άλλοι προσωπικοί λόγοι που το καθιστούν αδύνατο αυτή τη στιγμή.
Τα δείγματα μου δόθηκαν από άλλους που είχαν προβλήματα να πάρουν αξιοπρεπή αποτελέσματα, κανένας από αυτούς δεν μου είπε όμως από ποιον ακριβώς αγοράστηκε το δείγμα και ούτως ή άλλως δεν θα έλεγα κανένα όνομα καθώς είναι απλά φήμες.
Είναι αστείο πάντως ότι τα πιο όμορφα δείγματα ήταν τα χειρότερα, ενώ ένα παράξενα σκούρο-λιπαρό δείγμα έδωσε αρκετά καλά αποτελέσματα.

Είδα ότι συχνά πωλείται ως "Νιτροστυρένιο" και παρόλο που το P2NP ανήκει στην οικογένεια των νιτροστυρενίων, το απλό Νιτροστυρένιο ΔΕΝ είναι αυτό που θέλετε.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Η Bm-chemistry λειτούργησε καλά για μένα , νομίζω ότι u μπορεί να παραγγείλει 20g τουλάχιστον.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Με δηλητηριάζει επίσης ένας πωλητής με το όνομα Peaks που πουλάει κακή παρτίδα ψεύτικου Α-έλαιου
 
Top