Question Ψεύτικες ενώσεις - πώς τις ξεχωρίζετε;

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Όταν ήμουν 16 ετών, έπεσε στα χέρια μου ένα βιβλίο που ήταν απαγορευμένο στην πατρίδα μου - το βιβλίο "The Anarchist Cookbook".
Σε αυτόν τον καταπληκτικό τόμο, έμαθα πολλά πράγματα, ένα από τα οποία ήταν και το πώς να φτιάχνω μπαναναδίνη.

Οι φίλοι μου και εγώ φτιάχναμε αυτή τη μαλακία και ήμασταν εντελώς απογοητευμένοι που οι αφρικανικές μπανάνες που χρησιμοποιήσαμε δεν φαινόταν να έχουν ψυχοδραστικές ιδιότητες, ή που ήμασταν τόσο άχρηστοι χημικοί που δεν μπορούσαμε να ακολουθήσουμε ούτε τις πιο βασικές οδηγίες.

Τα πήγαμε όμως πολύ καλά με την LSA με τους σπόρους της πρωινής δόξας :)

Ήμουν ΣΗΜΕΡΑ ετών όταν έμαθα ότι η μπαναναδίνη ήταν μια φάρσα από το Berkley που μοιράστηκε άθελά της στο βιβλίο μαγειρικής των Αναρχικών.

Αν δεν μπορούμε να εμπιστευτούμε αυτή τη βίβλο, τι μπορούμε να εμπιστευτούμε;

Έτσι, κοιτάζοντας τον τεράστιο αριθμό ενώσεων που κυκλοφορούν εκεί έξω, πώς μπορούμε να πούμε τι αξίζει να φτάσουμε και τι όχι;

Θέλω να πω, απλά κοιτάξτε τον πλούτο των σκατά που κυκλοφορούν, πώς μπορεί ένας μη ειδικός (ή ακόμα και ένας ειδικός) να ξέρει τι είναι αληθινό και τι όχι;
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Δεν υπάρχει περίπτωση το Bananadine να είναι ψεύτικο lol :D

Θυμάμαι ότι προσπαθούσαμε να φτιάξουμε αυτό το σκατό με φίλους επίσης όταν ήμουν νέος και απογοητευτήκαμε τόσο πολύ αφού καπνίζαμε το σκατό που δημιουργήσαμε χαχαχαχα
Τώρα, όντας μεγαλύτερος έψαξα στο google το Bananadine και λέει ''fictional psychoactive substance''..ήμουν και εγώ σήμερα ετών φίλε :D
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
οπότε περιμένετε όλες αυτές τις φορές που προσπαθήσαμε να καπνίσουμε φλούδες μπανάνας, χάναμε τον χρόνο μας????
 
Top