Επιπλέον τηλέφωνο και κάρτα SIM;

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Έχω ένα παλιό τηλέφωνο με την sim ακόμα μέσα, νομίζω ότι είναι micro.

Αναρωτιέμαι αν κάποιος γνωρίζει κάποιους οδηγούς ή ιστότοπους με προτάσεις για τους τρόπους που μπορώ να το χρησιμοποιήσω.

Υποθέτω ότι ένας δεύτερος αριθμός θα ήταν πολύ πολύτιμος, αλλά δεν έχω ιδέα πώς να προχωρήσω...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ήταν ένα τηλέφωνο που ήταν ήδη συνδεδεμένο με το όνομά σας μέσω ενός παρόχου κινητής τηλεφωνίας; Δεν ξέρω σίγουρα, αλλά νομίζω ότι θα μπορούσε να είναι επικίνδυνο ως καυστήρα.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Στην πραγματικότητα επρόκειτο για ένα τηλέφωνο εργασίας που δεν επιστράφηκε ποτέ. Οι μόνες πληροφορίες που υπήρχαν ήταν από κάποιον από την προηγούμενη δουλειά των σπιτιών... Δυστυχώς, είναι και iphone. Αυτό καθιστά τη συζήτηση παρωχημένη;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Αν η κούρασή του σε κάποιον άλλο αυτό είναι καλό. Δεν ξέρω αρκετά για την apple για να σας πω αν είναι ρίσκο απλά και μόνο γι' αυτό. Θα υπέθετα ότι εξακολουθεί να σας παρακολουθεί και να καταγράφει τα δεδομένα σας. Αν ήμουν εγώ, θα το πουλούσα και θα αγόραζα ένα τηλέφωνο trac για την επιχείρηση.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
η μπαταρία αρχίζει να φουσκώνει ούτως ή άλλως lol. Από πού αγοράζετε τέτοιου είδους εξοπλισμό @miner21; Έχω μερικά btc και βαρέθηκα να με εξαπατούν...χαχα...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Έτσι, απλά ένα τηλέφωνο trac από το walmart με μετρητά. Στη συνέχεια, απλά αγοράζετε και λεπτά ομιλίας. Απλά μην χρησιμοποιείτε μια κάρτα με την ταυτότητά σας συνδεδεμένη με αυτήν. Δεν ξέρω από πού μπορείτε να πάρετε ένα burner με btc, αλλά είμαι σίγουρος ότι υπάρχει κάποιο κατάστημα εκεί έξω που θα σας δώσει τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσετε btc. Υπήρχε μια εφαρμογή που λεγόταν purse και σας επέτρεπε να αγοράζετε πράγματα από το Amazon, έχοντας ένα άλλο άτομο που ήθελε κρυπτογράφηση να κάνει την αγορά για εσάς. Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποια εναλλακτική λύση εκεί έξω.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Η πληρωμή σε μετρητά είναι ο καλύτερος τρόπος. Απλά αγοράστε ένα τηλέφωνο google pixel και τρέξτε το graphene os σε αυτό, το τηλέφωνο καυστήρα μπορεί να είναι επικίνδυνο. ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ SIM (το ios είναι κυριολεκτικά σκατά για τέτοιου είδους πράγματα). Κάνε μια χάρη στον εαυτό σου και διάβασε τη βίβλο του DNM ή άρχισε να ψάχνεις στο τμήμα opsec του dread.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Προσπαθούσα να βρω έναν λειτουργικό σύνδεσμο για τη βίβλο DN και τη βίβλο του προμηθευτή στο dread, αλλά κανένας από αυτούς δεν λειτουργούσε όταν το έλεγξα. Έχετε κάποιο σύνδεσμο;
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ναι, παρακαλώ, θα ήθελα να τα κατεβάσω! Χαίρομαι κάπως που δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω iphone, τα βαρέθηκα τόσο πολύ
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Υπομονή μαζί μου. Προσπαθώ να βρω έναν λειτουργικό σύνδεσμο. Θα προσπαθήσω να κάνω μια ανάρτηση όταν βρω έναν.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 @KurtV989 είχα βρει έναν λειτουργικό σύνδεσμο πριν από πολύ καιρό αλλά τώρα τον έχω χάσει, ίσως ο pigmalion μπορεί να έχει έναν, προσπαθήστε να τον ρωτήσετε στο dread
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Μόλις είδα και άλλους ανθρώπους να το ψάχνουν σε μια ανάρτηση στο Reddit lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Θα το ψάξω. Έχει το δικό του υποκατάστημα στο dread αλλά ο σύνδεσμος είναι κάτω
 
Top