Looking for a vendor Προμηθευτής της ΕΕ για το νιτρικό άλας υδραργύρου (II) CAS 10045-94-0 για τη σύνθεση ελεύθερης βάσης αμφεταμίνης

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Αγαπητή κοινότητα του Breaking Bad,

Είμαι ο Κόκο, είμαι ενεργός στο DN εδώ και μερικές εβδομάδες.

Εδώ και 4-5 μήνες βρίσκομαι στην αποστολή να κατανοήσω τη σύνθεση της αμφεταμίνης Freebase.
Κυρίως ψάχνω για 2 μεθόδους σύνθεσης:

1. Παραγωγή Amphetamine Freebase από P2NP & νιτρικό υδράργυρο (II)
2. Παραγωγή ελεύθερης αμφεταμίνης από APAAN

Αν και δεν έχω πρόβλημα να προμηθεύσω όλες τις πρόδρομες ουσίες για τη 2η μέθοδο σύνθεσης, ενδιαφέρομαι επίσης (για έρευνα) να περάσω από την 1η μέθοδο σύνθεσης. Για να μπορέσω να κατανοήσω καλύτερα την όλη διαδικασία παρασκευής.

Μετά από σάρωση των Dread & BB βρήκα αρκετούς (δυνητικά) αξιόπιστους προμηθευτές για το P2NP, αλλά ακόμα μου λείπει να βρω κάποιον που να μπορεί να προμηθεύσει νιτρικό υδράργυρο (ΙΙ) στην Ευρωπαϊκή Ένωση.

Έχω προμηθευτές στην Κίνα/Ινδία που θα μπορούσαν να στείλουν νιτρικό υδράργυρο (II) για 1.850€/KG, συμπεριλαμβανομένης της ταχείας αποστολής και του εκτελωνισμού, αλλά δεν αισθάνομαι πολύ άνετα με την αποστολή ενός τόσο καυτού προϊόντος μέσω πολλαπλών τελωνειακών ελέγχων, αυτό είναι απλά πολύ επικίνδυνο.

Υπάρχουν διάφορες ευρωπαϊκές εταιρείες που πωλούν αυτό το προϊόν, αλλά μόνο σε εγγεγραμμένες εταιρείες και υπό πολλούς περιορισμούς.

Θα ήμουν ευτυχής αν υπήρχε κάποιος που θα μπορούσε να βοηθήσει εδώ και ίσως να με συνδέσει με έναν αξιόπιστο πωλητή DN ή έναν άλλο τρόπο για να το παραγγείλω (π.χ. όπως το Nitrochemis για το P2NP).

Το ακριβές προϊόν που ψάχνω είναι: Το προϊόν που ψάχνω είναι το εξής:

Νιτρικός υδράργυρος (II) CAS: 10045-94-0

ΔΕΝ ψάχνω για μονοϋδρικό, παραλλαγές του νιτρικού (Ι) ή κανονικό υδράργυρο.

Περιμένω με ανυπομονησία να λάβω απάντηση από εσάς.

Ενδιαφέρον,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Γεια σας, Έχετε προσπαθήσει να ρωτήσετε τους προμηθευτές από το τμήμα Listing;
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Γεια σας,

Έχω απευθυνθεί σε έναν από αυτούς που είχε τη μεγαλύτερη ποικιλία προϊόντων (Constantylious).

Αυτή τη στιγμή περιμένω μια απάντηση.

Εάν δεν θα πρέπει να μπορέσω να βρω έναν αξιόπιστο προμηθευτή, η σύστασή σας θα ήταν να το συνθέσω μόνος μου;
Αν ναι, θα μπορούσατε να με συνδέσετε με έναν οδηγό εδώ στο φόρουμ; Ο Χάιζενμπεργκ μου είπε ότι υπάρχει, αλλά δυστυχώς δεν μπόρεσα να τον βρω.

Πιο συγκεκριμένα,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Το βρήκα αυτό σε μία από τις προηγούμενες αναρτήσεις σας:

Τώρα προετοιμάζουμε το άλας του υδραργύρου. Παίρνουμε ένα θερμόμετρο υδραργύρου από το φαρμακείο, το τυλίγουμε σε χαρτί, το σπάμε στο κάτω άκρο. Ρίχνουμε όλο τον υδράργυρο σε ένα ποτήρι, όπου στη συνέχεια προσθέτουμε 4 ml νιτρικού οξέος (70%). Μην ξεχνάτε ότι οι ατμοί υδραργύρου είναι επικίνδυνοι για την υγεία! Για να ξεκινήσει η αντίδραση, το ποτήρι έπρεπε να θερμανθεί στους 50 βαθμούς περίπου, ανακατεύοντας περιστασιακά. Όλος ο υδράργυρος διαλύθηκε περίπου για 30 λεπτά και ένα πορτοκαλί αέριο, οξείδιο του αζώτου (IV), απελευθερώθηκε από το ποτήρι. Η εξίσωση της αντίδρασης έχει ως εξής: Hg + 4HNO3 ----> Hg(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O

Όταν ζήτησα έναν οδηγό, αναφερόμουν σε έναν οδηγό βίντεο που μου έχει πει ο Χάιζενμπεργκ, τον οποίο δεν μπόρεσα να βρω.

Ειλικρινά,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/preparation-of-mercury-nitrate-with-subsequent-use-in-al-hg-video.222/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Ευχαριστώ πολύ φίλε! Αυτό ήταν μεγάλη βοήθεια! Θα το συμπεριλάβω στο κείμενό μου!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ίσως εδώ:
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Παρέχουν απαγορευμένα αντικείμενα και δέχονται μόνο πληρωμές μητρώου ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Η N2O3 είναι μια καλή πηγή για προϊόντα, αλλά για ome προϊόντα απαιτούν "Δήλωση τελικού χρήστη" και αριθμό ΦΠΑ.

Υποθέτω ότι είναι λίγο πιο χαλαροί όσον αφορά τους κανονισμούς, αλλά να το έχετε κατά νου όταν παραγγέλνετε από εκεί, θα εμφανιστεί στον τύπο παραγγελίας στην ιστοσελίδα.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

να θυμάστε, αν ζητήσουν ένα vat NR, μπορούν να στείλουν μόνο στα στελέχη από το vat NR.
και ορισμένες εταιρείες πηγαίνουν ακόμη και χρηματοδότης ότι ο τραπεζικός λογαριασμός πρέπει επίσης να συνδεθεί με το βατ ή τον ιδιοκτήτη
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ναι, αυτό βγάζει πολύ νόημα. Θα ήταν ενδιαφέρον να προσπαθήσουμε να ξεγελάσουμε αυτό το σύστημα μέσω ενός συστήματος πλαστών ταυτοτήτων και εικονικών εταιρειών ή πλαστών επιχειρήσεων.

Παρ' όλα αυτά, έχω βρει ήδη μια λύση στο παραπάνω περιγραφόμενο πρόβλημα :) Ήταν μια παλιά ανάρτηση του περασμένου μήνα!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Είχα αυτό το πρόβλημα με αυτή τη δήλωση τελικού χρήστη κ.λπ. και βρήκα μια έξυπνη λύση για...
Για χημικές ουσίες, οι οποίες πωλούνται μόνο σε εταιρείες:

Βήμα 1:
Ψάξτε στο διαδίκτυο για μια εταιρεία που ακούγεται σαν, αν θα μπορούσε να έχει την ανάγκη να χρησιμοποιήσει χημικές ουσίες για κάθε είδους παραγωγή.

Βήμα 2:
Αναζήτηση του Impressum και του ονόματος του ιδιοκτήτη της εταιρείας.

Βήμα 3:
Αναζητήστε στο Pinterest για πρότυπα καρτών ταυτότητας και διαβατηρίων, Αν είστε τυχεροί, θα βρείτε ένα παρόμοιο όνομα, στη συνέχεια, χρησιμοποιείτε μια εφαρμογή ή ένα πρόγραμμα pc για να επεξεργαστείτε το όνομα στο πρότυπο, ότι φαίνεται να είναι το αναγνωριστικό του ιδιοκτήτη της εταιρείας.

Κυρίως ο ΦΠΑ ή στη Γερμανία UST-ID μπορεί επίσης να βρεθεί στο Impressum.

Στη συνέχεια δημιουργείτε μια διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, η οποία είναι παρόμοια με την εταιρεία.

Μετά από όλα αυτά, δημιουργείτε έναν λογαριασμό στο κατάστημα των προμηθευτών και παραγγέλνετε τα προϊόντα που ζητάτε. Η παράδοση σε μια διεύθυνση, στην οποία έχετε πρόσβαση. Όταν είστε για τη δήλωση του τελικού χρήστη, συμπληρώνετε τα δεδομένα από το πρότυπό σας με τη διεύθυνση, την οποία χρησιμοποιείτε για την παραλαβή.
Αλλάξτε το όνομα στο κουδούνι στην εξώπορτα και στο γραμματοκιβώτιο.
Είναι λίγη δουλειά, αλλά δούλεψε πολύ καλά για μένα.
Θα πρέπει να χρησιμοποιείτε ένα επιπλέον τηλέφωνο μόνο για αυτού του είδους τη "δουλειά".
Ελπίζω ότι θα μπορούσα να σας βοηθήσω.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Καλός οδηγός! Ευχαριστώ για τη συμβολή

Το καλύτερο θα ήταν να αποκτήσετε μια ψηφιακή ταυτότητα που να αντικατοπτρίζει το όνομα 100%
 
Top