Question Μέθοδος dtox

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
χρειάζομαι συμβουλές σχετικά με τις μεθόδους αποτοξίνωσης από τα οπιούχα και τις soulitions για να λάβω προϊόντα για τη μέθοδο αποτοξίνωσης
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Εξαρτάται από το οπιούχο. Το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνετε όταν αντιμετωπίζετε έναν σωματικό εθισμό είναι να μεταβείτε στη μακροβιότερη μορφή του φαρμάκου που μπορείτε να βρείτε, τα επιθέματα βουπροπιόνης είναι καλά. Στη συνέχεια, απλά μειώστε τη δόση αναλογικά π,χ. δόση 10mg αν αφαιρέσετε 2mg για να την κάνετε 8mg είναι μειωμένη κατά 20%.. Στη συνέχεια δεν θα αφαιρέσετε ξανά 2mg όταν θα μειώσετε τη δόση από 8mg. Μου πήρε 2 εβδομάδες για να απαλλαγώ από έναν "εθισμό" στη μορφίνη από το στόμα (4-5 μήνες 10mg κάθε 4 ώρες περίπου συνταγογραφημένα) μόλις είχα χαμηλές δόσεις άλλαξα σε κωδεΐνη.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Tapering down είναι πάντα το καλύτερο για να ξεκινήσετε με.αν είστε σε ηρωίνη θα μπορούσατε να taper down μέχρι να είστε άρρωστος πάντα και στη συνέχεια αναπήδηση κάτω σε norcos ή κάτι άλλο τότε αναπήδηση κάτω σε αυτό το φυτό everyones usin..starts w a k.its a tree.then yiu θα πρέπει να κοιτάξουμε megadosing με vitanim c.I κάποτε πήρε από την ηρωίνη με megadosing vit c και μια εβδομάδα μεθαδόνη στη συνέχεια folloeed από ένα μήνα valium όταν neefef.Ήμουν οπιούχων ελεύθερος δύο χρόνια τότε έπεσε σε fent.been βοηθώντας τους ανθρώπους από frnt τον ίδιο τρόπο, αλλά εγώ πέφτω σε ηρώο από fent.then dserios χάπια τότε αδύναμα χάπια και βιταμίνη c megadoding.look ip το megadosing..its σκληρή αλλά εκπληκτικά αποτελεσματική.theres μια γκόμενα που jyst χρησιμοποιεί σε rehab της και itd wirkin..good luvk my frirnd.i eish yiu the best.
 
Top