Υπάρχουν ακόμα φενταλογράφοι το 2022;

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Γεια σας. Ελπίζω αυτό να είναι το σωστό φόρουμ, αλλά αναρωτιόμουν αν όντως υπήρχαν ακόμα οι φενταλογράφοι; Όλοι στο Reddit και στο Dread λένε ότι δεν υπάρχει περίπτωση, αλλά δεν μπορώ να πιστέψω ότι κάποιος χημικός δεν θα το εξαργύρωνε πραγματικά για να είμαι ειλικρινής.

Και δεδομένου ότι μόλις έχασα αυτή τη χρυσή εποχή, θα πέθαινα για να δοκιμάσω κάτι όπως το FuF ή το AcytylFentanyl, αν είναι διαθέσιμο στο σκοτεινό δίκτυο, παρακαλώ ενημερώστε με! Ω και για όσους μισούν αμέσως το Fent, παρακαλώ βγείτε έξω. Είναι φρικτό μόνο όταν οι έμποροι scumbag το πωλούν ως ηρωίνη ή το βάζουν σε άλλα άσχετα ναρκωτικά.

Αν γαμάτε με το Fentanyl σκόπιμα θα πρέπει να ξέρετε τι παίρνετε πίσω imo. Και ευχαριστώ για τη βοήθεια. :)
 

Dopey4

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1

Χαιρετισμοί,
Ήμουν κοντά στη χρυσή εποχή και είναι κρίμα που οι ομοσπονδιακές υπηρεσίες απείλησαν τους ρυθμιστές της αγοράς λέγοντάς τους ουσιαστικά ότι αν πωλούνταν ανοιχτά Fent ή Fentalogues θα ήταν πιο πρόθυμοι να κυνηγήσουν την αγορά. Έτσι τώρα όλα αναφέρονται ως China White ή συνθετικά οπιούχα.

Κατά τη διάρκεια της χρυσής εποχής το αγαπημένο μου ήταν το MAF. Για να απαντήσετε στην ερώτησή σας αναζητήστε δείγματα στο drugdata.org. Θα δείτε έναν τόνο διαφορετικών ποικιλιών fent. Το μόνο μέρος που έχω φαίνεται αναφέρονται είναι κινεζικές ιστοσελίδες & αρνούμαι να αγοράσω οτιδήποτε δεν είναι escrow. Επίσης, θα μπορούσα να πω από τις τιμές ότι τα πράγματα είναι εκτός. Πριν από χρόνια είχα έναν πωλητή carf. Τότε ήταν 550$/g & ο πωλητής παραδέχτηκε ότι είχε μειωθεί σημαντικά. Ο πωλητής συμβούλευε επίσης τους αγοραστές να ανοίγουν με γάντια και μάσκα και να κόβουν περισσότερο γιατί αλλιώς κινδυνεύουν ζωές. Συνιστούσαν επίσης ιδιαίτερα τη χρήση του Vmixer. Πρόσφατα έπεσα πάνω σε Κινέζο πωλητή που ισχυρίζεται ότι πουλάει 5 γραμμάρια καθαρού carf για 850 usd. Λέω μαλακίες. Αλλά ίσως είναι Carf με σκατά φορτία κοπής!

Ο λόγος που ξέρω ότι υπάρχουν ακόμα fentalogues είναι αυστηρά bc του drugdata.org. Βλέπετε μεγάλη ποικιλία διαφορετικών ειδών fent & fentalogues. Οι περισσότεροι πωλητές όμως δεν έχουν ιδέα τι ακριβώς είναι αυτό που πουλάνε. Προσωπικά, πιστεύω ότι η χρυσή εποχή ήταν πιο ασφαλής. Τότε οι ppl συζητούσαν πόσο κόψιμο προσθέτουν ανά γραμμάριο για να μετατρέψουν ουσιαστικά ένα δηλητήριο σε κάτι καταναλώσιμο. Επίσης, μέσα από τις δικές μου εμπειρίες έμαθα ποιες ποικιλίες μου άρεσαν και ποιες δεν μου άρεσαν, καθώς και ποιες ήταν απλά πολύ δυνατές για να ασχοληθώ. Ελέγξτε το drugdata.org και youll.see τι ποικιλίες υπάρχουν εκεί έξω.

Είναι ατυχές ότι οι κινεζικές ιστοσελίδες σας ζητούν να αγοράσετε χύμα από την αρχή και δεν είναι escrow. Έμαθα το μάθημά μου παραγγέλνοντας πλαστά τσιγάρα. Φυσικά δεν ήρθαν ποτέ και το όνομα οθόνης απλά ανέβηκε και εξαφανίστηκε. Αν δεν μπορώ να υπολογίζω ότι θα φτάσει ένα κουτί τσιγάρων αξίας 30 δολαρίων, δεν είμαι Def να ρισκάρω 10g ενός fentalogue ή Methaqualone.
 
Last edited:

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ευχαριστούμε για την απάντησή σας. Μπορεί να έχω βρει μια νόμιμη τοποθεσία όπου μπορείτε να αγοράσετε τουλάχιστον zenes και μερικά fentalogues. Λειτουργούν από το Χονγκ Κονγκ και όχι από την Κίνα, οπότε αυτό θα μπορούσε να ελεγχθεί. Ιστοσελίδα ήταν επίσης εξαιρετικά δύσκολο να βρεθεί μέσω μηχανών αναζήτησης που βλέπω ως καλό πράγμα, επειδή στο google παίρνετε μόνο καρκινογόνες άσχετες και απάτες σκατά.

Είναι αστείο γιατί εγώ εθίστηκα στο opis λόγω του καρκίνου και της χημειοθεραπείας. Ξεκίνησα με οξυγόνο, μετά με ηρωίνη, μετά με rc's και τώρα η ανοχή μου είναι τόσο υψηλή που το fent hcl δεν μου έκανε καν τίποτα. (Είχα έναν νόμιμο προμηθευτή από την Ινδία για ένα διάστημα και έστειλε τα πράγματά του και έφτασε εδώ σε 5 ημέρες(!!) ενώ συνήθως τα ινδικά πράγματα δεν περνούν καν από το τελωνείο και χρειάζονται εβδομάδες αφού βρίσκομαι στη δυτική ΕΕ. Αλλά έγινε καθυστερημένος και τώρα έχει φύγει δυστυχώς. Ήταν επίσης σε θέση να κάνει carfent synthesise αφού δούλευε σε ένα φαρμακείο/εργοστάσιο όπου έκλεβαν το προϊόν από καιρό σε καιρό.
Ισχυρίστηκε ότι 1g carf θα ήταν 1000usd που ήμουν έτοιμος να το κάνω, αλλά δεν είχα τα χρήματα λόγω του ότι με εξαπατούσαν τόσο συχνά. Το fent του ήταν νόμιμο και πάντα το έπαιρνα και είχε τις εργαστηριακές εξετάσεις που έδειχναν την καθαρότητα που ήταν 98%. Κρίμα που έχασα αυτόν τον τύπο. Αν κάποιος θέλει να μάθει το email του, απλά στείλτε μου ένα dm, ίσως και να τον γνωρίζατε ή να τον ξέρετε. Απλά θέλω να μάθω γιατί έγινε καθυστερημένος και πραγματικά με εξαπάτησε για 200$ την τελευταία φορά και για έναν άλλο τύπο έκλεψε άλλα 300 περίπου... αφού αναζητούσε fent και carf στην Αυστραλία και αγόραζε μέχρι και 10k σε νόμιμα φαρμακευτικά οπιοειδή το μήνα...

Πρέπει να έχασα 3 χιλιάρικα από αυτά τα σκουπίδια απάτες. Αν κάποιος ξέρει κάτι ή μπορεί να βοηθήσει παρακαλώ μη διστάσετε να στείλετε pm. 😭
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Εδώ και πολλά χρόνια ασχολούμαι με την παραγωγή διαφόρων ψυχοδραστικών ουσιών.
Η φεντανύλη και τα ανάλογα της είναι πολύ εύκολο να παρασκευαστούν.
Τα καλύτερα ανάλογα είναι η 3-μεθυλοφεντανύλη και η καρφεντανίλη.
Το NPP παρασκευάζεται πολύ εύκολα.
Η 2-φαινυλαιθυλαμίνη λαμβάνεται εύκολα από το κυανιούχο βενζύλιο.
Όταν συμπυκνώνεται με ακρυλικά άλατα, δίνει μη υποκατεστημένο NPP με την προσθήκη πρόσθετων ακρυλικών αλάτων, μπορούμε να πάρουμε ένα υποκατεστημένο NPP.
Για να λάβουμε μη αντικατασταθείσα φεντανύλη, παίρνουμε τη συνήθη NPP και προσθέτουμε μια αναλινοομάδα.
Μετά από αυτό, ANPP σε διαλύτη, ανακατεύουμε και προσθέτουμε χλωριούχο προπιονύλιο και ανακατεύουμε για 8 ώρες. Ο διαλύτης λαμβάνεται πτητικός. Μια ημέρα αργότερα, ο ίδιος πετάει μακριά και παραμένει ένα ίζημα υδροχλωρικής φαιντανύλης, το οποίο έχει υψηλή καθαρότητα. (Η ANPP πρέπει αρχικά να καθαριστεί).
Όπως καταλαβαίνω, απαγορεύεται η πώληση της φαιντανύλης και των αναλόγων της στο φόρουμ.

Σε αυτή την περίπτωση, μπορώ να σας προσφέρω το τελικό στάδιο του ANPP ή οποιουδήποτε άλλου υποκατάστατου, το οποίο σε ένα στάδιο μπορείτε να μετατρέψετε στο προϊόν που χρειάζεστε χωρίς να έχετε χημικές γνώσεις.
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Μπορώ να σας βοηθήσω με την 4-anilino-N-phenethylpiperidine.
Τιμή
1g μαζί με έναν ακυλιωτικό παράγοντα θα κοστίσει 600 ευρώ.
10g μαζί με έναν ακυλιωτικό παράγοντα θα κοστίσει 5000 ευρώ.

Από 1g του προϊόντος μου θα λάβετε 1,3-1,33g υδροχλωρικής φεντανύλης.
Λευκό χρώμα με καθαρότητα πάνω από 95%-98% υδροχλωρίδιο.

Η υδροχλωρική φαιντανύλη υψηλής ποιότητας περιέχει περίπου 2500-3000 εφάπαξ δόσεις για τον μέσο καταναλωτή.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Τι εξοπλισμό και γυάλινα σκεύη χρησιμοποιείτε για τη σύνθεση της φαιντανύλης και των αναλόγων της ;
 

kpn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Ναι, υπάρχουν πολλοί φενελογιατροί εκεί έξω... Εδώ γύρω στον Καναδά tho έχουμε πάρει κάποιο καλό μπλε χρώμα fent, είναι κομμένο αλλά εξακολουθεί να είναι εξαιρετικά ισχυρό και έχει δοκιμαστεί υψηλής ποιότητας, καλό για να καπνίσει καλό για να πυροβολήσει (εννοούσα ότι είναι κομμένο με κάποια αδρανή πράγματα, χωρίς άλλες ψυχοδραστικές ουσίες)
 
Top