Question Βαθύς ιστός που ελέγχεται από τη CIA, δεν υπάρχει ανωνυμία

totkat123

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Δεν έχουμε καμία ανωνυμία στο deepweb, η CIA ελέγχει πλήρως το deepweb. το bitcoin πορτοφόλι μας είναι όλο καταχωρημένο, και επαληθευμένο. δεν υπάρχει ανωνυμία, είναι ψεύτικο. τέλος.
 

totkat123

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
KD1ORT8MPn
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Έπρεπε να χρησιμοποιήσω το google translate αφού ο ενσωματωμένος μεταφραστής δεν το έπιασε για κάποιο λόγο...

τέλος πάντων, συμφωνώ, ως ένα βαθμό. η CIA, αν το ήθελε πραγματικά, θα μπορούσε να βρει ΟΛΑ για σένα. απλά δεν τους νοιάζει τόσο πολύ. αν είσαι ηλίθιος γι' αυτό ή ενοχλητικός (π.χ. ένας βασιλικός έμπορος ναρκωτικών) τότε θα σε συλλάβουν, αλλά κατά τα άλλα, θα είσαι μια χαρά. απλά χρησιμοποίησε το tor ή πάρε το tails OS ή οτιδήποτε άλλο. δεν θέλουν να σπαταλήσουν πολύτιμους πόρους σε έναν τυχαίο πρεζάκια. μου στέλνουν ναρκωτικά απευθείας στη διεύθυνσή μου, μου έχουν κατασχέσει μερικά πακέτα και είμαι ακόμα μια χαρά. κυριολεκτικά έπρεπε να ανησυχώ περισσότερο για τη μαμά μου (με την οποία ζω αυτή τη στιγμή) παρά για τους ομοσπονδιακούς. dope εικόνα btw, πολύ παραστατική αλλά με τρόμαξε χαμηλόφωνα γιατί μόλις ξύπνησα x_X
 
Top