Question Μείωση ζημιών

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Πώς μπορείτε να μειώσετε τις αρνητικές επιπτώσεις της παραγωγής φαρμάκων; (Εάν είστε χημικός και όχι κατασκευαστής)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Ρωτάω για την κοινωνική, οικολογική, πολιτική, υγειονομική ζημία... (Περιορισμός της ζημίας στην κοινωνία.)
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Θα πρέπει λοιπόν να σκέφτεστε ότι η παραγωγή φαρμάκων και η πώλησή τους είναι ανήθικη, επειδή βλάπτει τους ανθρώπους. Σωστά;
Ας το σκεφτούμε με αυτόν τον τρόπο, οι άνθρωποι που χρησιμοποιούν ναρκωτικά στον εαυτό τους είναι συναινούντες ενήλικες. Επέλεξαν να τα αγοράσουν και να τα πάρουν και έχουν τον πλήρη έλεγχο του τι βάζουν στο σώμα τους.

Έτσι, θα πρέπει να σκέφτεστε ότι αυτό είναι εξαιρετικά ανήθικο, ωστόσο αυτοί οι άνθρωποι είχαν μια επιλογή και την έκαναν. Αν έχουν χαλάσει τη ζωή τους, είναι δικό τους λάθος, όχι δικό σας. Αν δεν ήταν εσείς αυτοί που το έκαναν, θα το είχαν αγοράσει από κάποιον άλλο. Αν θέλετε πραγματικά να μειώσετε τη βλάβη, παράγετε ένα ποιοτικό προϊόν ή απευθυνθείτε σε κατασκευαστές όπως εγώ, αφού έχω εγκριθεί στο φόρουμ breaking bad ως ποιοτικός παραγωγός του προϊόντος μου ολοκληρώνοντας κάθε βήμα της σύνθεσης με προσοχή και προσπάθεια για την παραγωγή του πιο αγνού, καθαρού και ασφαλούς προϊόντος.

Γίνετε μέλος της ομάδας μας για να μάθετε περισσότερα;)

https://bbgate.com/groups/valentino-cartel.73/
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Καταλαβαίνω. Είναι απάντηση(Αλλά, δεν είμαι κατασκευαστής). Υπάρχουν πολλά άλλα προβλήματα. Αντί να χρησιμοποιήσετε Hg/Al ή NaBH4 μπορείτε να χρησιμοποιήσετε H2/PdC σε μια φιάλη κατάδυσης από αλουμίνιο...(Αυτό είναι ένα παράδειγμα. Δεν έχω δοκιμάσει).
 
Top