Question Κόψτε/αναμείξτε κοκαΐνη

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας ελπίζω να είστε καλά έχω μια μικρή ερώτηση ξέρετε με τι θα μπορούσα να κόψω την κοκαΐνη και πώς και παρεμπιπτόντως αν έχετε κάποιο βίντεο που βρίσκεται τριγύρω για αυτό το θέμα δεν θα αρνιόμουν;);)
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
συνήθως με λιδοκαΐνη , λεβαμισόλη
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
σας ευχαριστώ πολύ φίλε και θα ξέρετε πώς να το κάνετε;
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Συγγνώμη αλλά όχι εγώ απλά ξέρω κάποια κομμένα woth it θα πρέπει να ρωτήσετε κάποιον που ξέρει αλλά η κοπή είναι πολύ κακή και οι πελάτες θα τρέξουν από εσάς
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
hello το πιο συνηθισμένο είναι ότι χρησιμοποιείτε ένα μείγμα για να επιτύχετε την ισορροπία της κοκαΐνης high, να θυμάστε ότι αυτό αποτελείται ως εξής. Τους κόβω από τη μύτη, κατεβαίνω στο λαιμό και υπερέχω στον εγκέφαλο, Αυτό είναι για να ακολουθήσει ο χρήστης αυτό το συναίσθημα που έχει η επίδραση της κοκαΐνης, έχοντας πει ότι η σύστασή μου είναι να χρησιμοποιήσετε αυτά τα 3 προϊόντα, πρέπει να αναμίξετε αυτά τα 3 συστατικά φαινακετίνη, καφεΐνη, τετρακαΐνη αυτό είναι το καλύτερο που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε Κάνοντας ένα ξεχωριστό μείγμα αυτών των προϊόντων είναι συνήθως 15% τετρακαΐνη, 35% καφεΐνη και 50% φαινακετίνη. Ανακατεύετε τα πάντα και στη συνέχεια μπορείτε, για παράδειγμα, να προσθέσετε 25% από κάθε γραμμάριο κοκαΐνης ή να προσθέσετε 50% ή ακόμη και 100%. αλλά αυτό είναι ήδη 1 προς 1. Ελπίζω να σε δω να βοηθάς φίλε, με αυτόν τον τρόπο θα είσαι επαγγελματίας με το κόψιμο της κοκαΐνης σου σε βασικό επίπεδο
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Φυσικά, για να είναι το μείγμα ομοιογενές, είναι απαραίτητο να συνθλίψετε καλά κάθε προϊόν για να δημιουργήσετε μια πολύ λεπτή σκόνη και να κάνετε ένα πιο ομοιογενές μείγμα
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Φυσικά, για να είναι το μείγμα ομοιογενές, είναι απαραίτητο να συνθλίψετε καλά κάθε προϊόν για να δημιουργήσετε μια πολύ λεπτή σκόνη και να κάνετε ένα πιο ομοιογενές μείγμα
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Η καλύτερη περικοπή είναι: κρεατίνη 40% 40% κοκαΐνη 10% αμφεταμίνη σε σκόνη, αναμειγνύεται σε ηλεκτρικό μπλέντερ και στη συνέχεια ξαναχτυπιέται κάτω από πρέσα με ακετόνη
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Γιατί να προσθέσετε κρεατίνη, αυτό το προϊόν δεν αφήνει γεύση; ή μια διαφορετική μυρωδιά, και αν βάλετε 10% από αυτό σε αυτό, ένα άλλο μέρος του να είναι επικίνδυνο, δεν νομίζω ότι ένα άτομο που το καταναλώνει θα αρέσει το αποτέλεσμα, αλλά πραγματικά ενδιαφέρομαι γιατί η κρεατίνη
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Οι περισσότεροι άνθρωποι βάζουν θρυμματισμένα χάπια, δεν θυμάμαι ποια χάπια tho. Η κρεατίνη αναμιγνύεται σχετικά καλά κατά την ανάμειξη, δεν έχει επιπτώσεις ή κινδύνους κατά το σνιφάρισμα και δεν βλάπτει τη μύτη σας.
 
Top