Question Looking for a vendor quesrion κοκαΐνης

spookyfalopero

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας , χρειάζομαι μαγείρεμα cocine με τον πιο σπιτικό τρόπο δυνατό. Ποιος θα με βοηθήσει; Pls
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Εννοείτε το μαγείρεμα της κοκαΐνης σε κρακ; Υπάρχει ένα εξαιρετικό βίντεο σε αυτόν τον ιστότοπο, στην ενότητα βίντεο που θα σας διδάξει καλύτερα από ό,τι μπορούν να διδάξουν 2500 λέξεις. Είναι ο ίδιος τρόπος που το κάνω εγώ και ο ίδιος τρόπος που το κάνουν όλοι όσοι ξέρω.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/crack-cocaine-manufacturing.653/
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Δεν έχω ακούσει ποτέ μια μέθοδο όπου χρησιμοποιούν θερμότητα, αλλά και πάλι αν ξέρετε πώς θα το ξέρετε;
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ο μάγειρας είναι σλανγκ για έναν παράνομο χημικό ναρκωτικών. Το να μαγειρεύεις σημαίνει να συνθέτεις ή να εξάγεις
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Επιτρέψτε μου να σας ρωτήσω, από ποια χώρα ή περιοχή κατάγεστε; Με ενδιαφέρει απλώς να αναλύσω τη διάλεκτο. Δεν μπορώ φυσικά να διαφωνήσω με την ερμηνεία σας. Συνήθως (πάντα) στις ΗΠΑ, ο μάγειρας είναι ένας επιδεικτικός όρος για κάποιον που δεν είναι ειδικευμένος στην τέχνη. π.χ. ένας pill cook φτιάχνει μεθαμφεταμίνη, αλλά μόνο από χάπια και μόνο χρησιμοποιώντας LiAlH4 ή HI. " There's pill cooks, then there's chemists".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Σας προτείνω να την αποσπάσετε. Η σύνθεσή του είναι δύσκολη
 

spookyfalopero2.0

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Πώς εξάγεται; Ή μήπως υπάρχει κάποιο ευκολότερο φάρμακο για να παρασκευαστεί; DMA, dmt;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν εκεί κάποια φυτά που περιέχουν DMT. Τα ονόματα με τα οποία τα ξέρω δεν είναι πια τα ονόματα επειδή είμαι γέρος 🤣
Banisteriopsis caapi?
Psytrodia viridis?
Anandenonthera Columbia;
Anandenonthera pelagrina?
Υπάρχουν πολλά άλλα usfse
^^. ^^ Αυτά πιθανόν να είναι γραμμένα λάθος.
Όσον αφορά την εκχύλιση κοκαΐνης από το Erythoxylum sp. φαντάζομαι ότι αποξηραίνονται, εκχυλίζονται, εμποτίζονται σε μη πολικό διαλύτη και ανακατεύονται. Αφαιρείται όλη η βλάστηση, συμπυκνώνεται ο διαλύτης, οξύ/νερό, εκχύλιση ECT. Μια εκχύλιση Α/Β,Αλλά θα πρέπει να αναζητήσετε μια πραγματική Tek γιατί δεν θα δω ποτέ αυτό το φυτό. Έχω ακούσει ότι το υπερμαγγανικό κάλιο χρησιμοποιείται για τον διαχωρισμό του πλήθους των αλκαλοειδών.
 
Top