Question Η καλύτερη πρέσα δισκίων και πού να την αγοράσετε;

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ψάχνω για μια πρέσα δισκίων για να φτιάχνω λιγότερα από 10 χιλ. χάπια μηνιαίως, αλλά δεν έχω αγοράσει ποτέ μία, ποια είναι η καλύτερη πρέσα δισκίων και πού μπορώ να την αγοράσω; Επίσης, οι απόψεις και οι εμπειρίες θα εκτιμηθούν.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Η Zp9 είναι μια καλή επιλογή. Μπορεί να παράγει 9.000-16200 δισκία/ώρα. Αγοράστε το από το Alibaba και πείτε στον προμηθευτή να το στείλει σε δύο ή τρεις αποστολές .
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Μπορείτε να μοιραστείτε μαζί μας τον προμηθευτή
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
N9MGKCLiNu


Φθηνή και εύκολη στην εγκατάσταση πρέσα.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
μην χρησιμοποιείτε την LFA, τα μηχανήματά τους είναι απαίσια, ειδικά οι επιτραπέζιες πρέσες. είναι καλές μόνο για τους αναμίκτες. τα μηχανήματα s3b από το kent ή η παραγγελία απευθείας από την Ταϊβάν ή την Κίνα είναι οι καλύτερες επιλογές σας. Αλλά αν θέλετε να πάτε για ένα TDP, συνιστώ είτε το 1,5 είτε το 6s, αυτά λειτουργούν καλύτερα με διαμορφωμένες μήτρες.
 

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1

Έχετε αγοράσει ποτέ ένα; αν ναι, από πού;

Δεν είμαι πολύ σίγουρος για τις αγορές από το alibaba επειδή μπορεί να έχω προβλήματα με την αστυνομία αργότερα.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Χρησιμοποιήστε ανώνυμους λογαριασμούς και τραπεζικές συναλλαγές για αυτό.
Επίσης, για την παράδοση, χρησιμοποιήστε διαφορετικά ονόματα και στείλτε τον εξοπλισμό σε ανταλλακτικά, δεν θα πρέπει να αντιμετωπίσετε προβλήματα με αυτόν τον τρόπο
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3

Εάν έχετε επιλογές να έχετε υποκατάστατα στη θέση τους. το καλύτερο είναι να πάτε μέσω της Κίνας. πάρτε το μηχάνημα χωρισμένο σε 2/3 μέρη. Τα TDP είναι αρκετά εύκολο να συναρμολογηθούν και αυτό θα ήταν πιο διακριτικό. Η LFA συνεργάζεται με την αστυνομία, ένας στενός μου φίλος είχε ένα τρέξιμο με αυτή την εταιρεία πριν από μερικά χρόνια, όπου αγόραζαν 100 κιλά λευκού firmapress (δικό τους εμπορικό σήμα συνδετικό/πλήρωσης χαπιών) κάθε εβδομάδα περίπου και το ανέφεραν στις αρχές. Πρέπει να αναφέρουν ύποπτες δραστηριότητες, επίσης, αισθάνομαι ότι η υποστήριξη μετά τη φροντίδα τους είναι ανύπαρκτη από τη δική μου εμπειρία σχεδόν σαν να αγοράσατε απευθείας από την Ταϊβάν ή την Κίνα. μπορείτε να πάρετε το ίδιο μηχάνημα για ένα κλάσμα του κόστους αν παραγγείλατε απευθείας από τους κατασκευαστές

αν βάλετε περισσότερα σχέδια σε εφαρμογή για την ασφαλή παράδοση από την πηγή, νομίζω ότι θα έχετε λιγότερο να ανησυχείτε για LE στο μέλλον από το να πηγαίνετε μέσω της LFA ή ενός άλλου πωλητή του Ηνωμένου Βασιλείου με τις τράπεζες και τις πληροφορίες παράδοσης όλες αποθηκευμένες στους υπολογιστές τους, έτοιμες να παραδώσουν σε μια ιδιοτροπία το παλιό νομοσχέδιο να χτυπήσει.
 

LiterateGain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Εννοώ ότι 100 κιλά firmapress κάθε εβδομάδα που παραγγέλλονται από έναν ιδιώτη πελάτη και όχι από μια εταιρεία είναι αρκετά ύποπτο.
Δεν έχουν άλλη επιλογή από το να το αναφέρουν αν νοιάζονται για την επιχείρησή τους.
Εκτός από την οικογένεια και ίσως τον πιο στενό φίλο, οι άνθρωποι πρέπει να παρακολουθούνται.
 
Top