Question Δοκιμές με βενζοαντιδραστήρια

helon262

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Ποια είναι η καλύτερη μέθοδος ελέγχου για να ελέγξω την παρουσία αλπραζολάμης σε χάπια που αγοράζω στις σκοτεινές αγορές; Γνωρίζω διάφορους τύπους δοκιμών αλλά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ κανέναν από αυτούς. Βλέπω ότι υπάρχουν κιτ που προσφέρονται στο διαδίκτυο, όπως το testyourpoison.com, αλλά ήλπιζα ότι κάποιος από εσάς τους σοφούς ψυχοναύτες θα μπορούσε να με κατευθύνει προς τη σωστή κατεύθυνση. Θα ήθελα να αγοράσω τις απαραίτητες χημικές ουσίες που απαιτούνται για κάθε συγκεκριμένη δοκιμή σε αντίθεση με την αγορά ενός έτοιμου κιτ. Θα αγοράσω ένα κιτ αν χρειαστεί, αλλά δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να το κάνω μόνος μου από το μηδέν.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Μπορείτε να ελέγξετε το βενζόλιο σας για φαιντανύλη στο σπίτι με τη δοκιμαστική ταινία φαιντανύλης. Αλλά για άλλα βενζόλια όπως τα RCs δεν μπορείτε να το κάνετε στο σπίτι με testkit. Η ασφαλέστερη επιλογή είναι το φασματόμετρο Raman. Αλλά νομίζω ότι δεν έχετε χρήματα για να το αγοράσετε, είναι πολύ ακριβό πράγμα. Μια άλλη επιλογή είναι το εργαστηριακό τεστ, αλλά και αυτό είναι ακριβό. Το φθηνότερο και ασφαλέστερο πράγμα που μπορείτε να κάνετε είναι να το αγοράσετε από φίλο που το έχει από συνταγή γιατρού.
 
Top