Question Αυξάνονται οι πωλήσεις αμφεταμινών λόγω της έλλειψης διεγερτικών στις ΗΠΑ;

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Από ό, τι καταλαβαίνω τα κέρδη της αμφεταμίνης είναι κάπως κουτσά σε σύγκριση με τη μεθαμφεταμίνη, αλλά ο άνθρωπος όλοι εδώ στις ΗΠΑ είναι έξω από ΟΛΑ τα συνταγογραφούμενα διεγερτικά... Ο κόσμος στρέφεται σε κατασκευαστές από τα μέρη μας; Είναι καλή στιγμή για να μπεις στο τρένο της παράνομης αμφεταμίνης;
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Αν δεν βγάζετε χρήματα από την αμφεταμίνη, τότε το κάνετε λάθος. Μπορείτε οπωσδήποτε να κάνετε μια στοίβα αν τιμολογήσετε το προϊόν σας σε σχέση με την ποιότητα που παρέχετε. Προσωπικά έχω υψηλότερες τιμές από τον ανταγωνισμό, αλλά οι άνθρωποι έρχονται σε μένα επειδή το προϊόν μου είναι πάντα αυτό που λέω ότι είναι και ξέρουν ότι είναι το καλύτερο. Ξέρουν ότι παίρνουν λιγότερα, αλλά το υψηλό έχει μεγαλύτερη αξία γι' αυτούς και το πορτοφόλι τους. Ξέρουν επίσης ότι αυτό είναι το υλικό που θα σπάσει την ανοχή τους όσον αφορά αυτό. Όταν γίνεται σωστά και παράγεται καθαρή, ισχυρή αμφεταμίνη οι άνθρωποι απλά δεν θέλουν πια το βρώμικο πράγμα. Σε γενικές γραμμές ναι, θα μπορούσαμε να πούμε ότι η αμφεταμίνη έχει μικρότερη ζήτηση στις ΗΠΑ συγκεκριμένα, αλλά υπάρχει αγορά γι' αυτήν ειδικά τότε στην ΕΕ. Υπάρχουν άνθρωποι που θέλουν μόνο αμφεταμίνη και όχι μεθαμφεταμίνη.

Ακόμα και αν την παρήγαγες σε μικρές ποσότητες με μια καλά βελτιστοποιημένη σύνθεση απλά βγάζεις τόσα πολλά από τόσο λίγα μετρητά και αρχικό υλικό που θα ήταν αναμφισβήτητα δύσκολο να μην βγάλεις κέρδος. Αν είστε καλός, εξειδικευμένος χημικός και ξέρετε ότι στην πραγματικότητα έχετε την καλύτερη σύνθεση στο φάσμα των επιλογών σας και οι άνθρωποι εξακολουθούν να παραπονιούνται για την τιμή απλά μην τους πουλήσετε... Προχωρήστε σε κάποιον άλλον. Υπάρχουν άνθρωποι που αντιλαμβάνονται την ποιότητα έναντι της ποσότητας, ακόμα και στον κόσμο των φαρμάκων.

Οι άνθρωποι φαίνεται να το αγνοούν αυτό εκπληκτικά επειδή παίρνουν "κάτι", αλλά δεν είναι αυτό το θέμα. Το θέμα είναι να καταλάβετε τον καλύτερο τρόπο και τις δυνατότητες κάθε βήματος που κάνετε στη σύνθεση. Πιστέψτε με, αν βελτιστοποιήσετε τη σύνθεσή σας θα βγάλετε πολλά χρήματα.

Δεν πρέπει να αφήνετε τους ανθρώπους να μη σέβονται εσάς και το προϊόν σας με αυτόν τον τρόπο όταν δεν έχουν ιδέα για την πολυπλοκότητα μιας διαδικασίας κατασκευής για πράγματα όπως αυτό.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Έτσι ive πάντα μόνο για τον εαυτό μου, ive έκανε πολλά πράγματα για τον εαυτό μου απλά για να πειραματιστεί, αλλά έχω σκεφτεί να ανεβάσω λίγο το επίπεδο και να επωφεληθώ από αυτή την έλλειψη. Ποτέ δεν πούλησα.... Είμαι στο κολλέγιο τώρα όμως, 34 χρονών που επιστρέφω, φυσικά πάω για μεταπτυχιακό στη χημεία, αλλά είναι δύσκολο να ζεις αυτές τις μέρες και να πηγαίνεις στο κολλέγιο εξαιτίας του πόσο πανάκριβα είναι τα πάντα.... Εξ ου και το ερώτημα, είναι η αμφεταμίνη από μόνη της πραγματικά κερδοφόρα. Δεν θέλω να φτιάξω μεθαμφεταμίνη ή άλλα πράγματα τύπου Ν-μεθυλιωμένου... Περισσότερο σαν αμφεταμίνη, μεσκαλίνη, TMA-2, κλπ. Εν πάση περιπτώσει ευχαριστώ, εκτιμώ την απάντηση, όλα αυτά είναι πραγματικά χρήσιμα για να ξέρω.

Αλλά πρέπει να ρωτήσω, τι κάνετε για να βεβαιωθείτε ότι το δικό σας είναι καλύτερο από τα υπόλοιπα; Επιλύετε το ρακεμικό μόνο σε Leavo; Αποστάζεις την ελεύθερη βάση;
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Οι αγοραζόμενες πρώτες ύλες απλώς επεξεργάζονται.
Το κέρδος μπορεί να φτάσει το 1000%.
 
Top