• Welcome to the UK section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

London Οποιοσδήποτε μπορεί να προμηθεύσει εκχυλίσματα , κερί και κολοφώνιο χασίς στο Ηνωμένο Βασίλειο ;

Maniluck

Don't buy from me
New Member
Joined
May 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Γεια σας
Κάποιος μπορεί να προμηθεύσει εκχυλίσματα , κερί και κολοφώνιο χασίς στο Ηνωμένο Βασίλειο ;
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Πώς λειτουργεί το τελωνείο στο Ηνωμένο Βασίλειο; Είναι αυστηρά εκεί όπως σε ορισμένα μέρη ή δεν είναι άσχημα; Παίρνω κερί χύμα, αλλά δεν είμαι σίγουρος για την πώληση εκτός των ΗΠΑ ακόμα. Δεν μπορώ πραγματικά να αντέξω τον κίνδυνο να χάσω το προϊόν και να μην πληρωθώ. Κάποιος πρέπει να πάρει μια σύνδεση στο τελωνείο ή ως ιδιωτική υπηρεσία ταχυμεταφορών για συμφωνίες αγοράς όπως αυτή που θα ήταν μεγάλη αιτία που μπορώ να πάρω τα φάρμακά μου φθηνότερα εκεί και να καλέσω τα προϊόντα THC μου για περισσότερα εκεί. Θα μπορούσε να είναι μια νίκη win win στο τέλος της επιχείρησης
 

Maniluck

Don't buy from me
New Member
Joined
May 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Γεια σας
Im ακριβώς ψάχνει για προϊόντα εκχύλισης ολόκληρου του τήγματος . Θέλω να αγοράσω ένα βάζο ή ένα Oz 2-3 διαφορετικές γεύσεις .Ξέρω δύο παιδιά που παίρνουν παράδοση από los angles ΗΠΑ στο Λονδίνο Ηνωμένο Βασίλειο. Θα είμαι πολύ χαρούμενος αν πάρω το δωρεάν δείγμα σας ,
Σας ευχαριστώ.
 
Top