Question Αναβολικά-ανδρογόνα στεροειδή (AAS)

P. Julian

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Δεδομένου ότι πρόκειται για φόρουμ με πολλούς χημικούς και επαγγελματίες, νομίζω ότι το θέμα AAS δεν πρέπει να υποτιμάται. Έχω παρατηρήσει μόνο δημοσίευση σχετικά με το θέμα εδώ.
Έχει κάποιος εμπειρία με το υπόγειο εργαστήριο AAS; Με τη διαδικασία μαγειρέματος, τον ποιοτικό έλεγχο ή τις "μάρκες"; Είμαι σίγουρος ότι θα μπορούσαμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον.
Παρακαλώ, μη διστάσετε να μοιραστείτε τις ερωτήσεις και την εμπειρία σας σε αυτό το νήμα.
 

givi2me

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
ναι είναι μια πολύ εύκολη διαδικασία, πρώταπρέπει να προμηθευτείτε τα raws σας από την Κίνα
test. enanthate είναι αυτό που θέλετε να πάρετε πρώτα και περίπου το 75% της πρόσληψης οποιουδήποτε χρήστη στεροειδούς. Το 95% του
τα ενδομυϊκά ενέσιμα στεροειδή μαγειρεύονται λίγο πολύ το ίδιο μεταξύ τους με λίγο περισσότερο ή λιγότερο βενζυλικό βενζονικό οξύ, η βενζυλική αλκοόλη προστίθεται σε κάθε λίτρο στην ίδια ποσότητα
κάθε φορά καθώς χρησιμοποιείται για να σταματήσει οτιδήποτε αναπτύσσεται στα διαλύματα μόλις εμφιαλωθούν για χρήση (π.χ. βακτήρια)
θα χρειαστείτε μια φιάλη buchner, αντλία κενού,κεραμικά ή πλαστικά χωνιά φίλτρου, διηθητικό χαρτί για χωνιά που θα φιλτράρει το λάδι σε ένα ανθρώπινο ενέσιμο βαθμό που είναι κάτι σαν .02 um φιλτρόχαρτο, ανάλογα με τις ποσότητες που θα φτιάξετε θα εξαρτηθεί από το πόσο μεγάλο χωνί και μπιούκερ θα χρειαστείτε, βρήκα ότι το μαγείρεμα σε ανοξείδωτο ατσάλι είναι μια χαρά μπορείτε να ανακατεύετε με σκεύη ανάδευσης κουζίνας ένα σύρμα, και μια πηγή θέρμανσης της επιλογής σας, μια επαγωγική εστία είναι μια καλή φτηνή φορητή συσκευή μαγειρέματος, ένα μεγάλο μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι με επίπεδο πάτο για να έρθει σε επαφή με το μεγαλύτερο μέρος ή όλη την επαγωγική επιφάνεια στην εστία, η επαγωγική εστία θα λειτουργήσει μόνο με λάδι στο μπολ πριν ενεργοποιήσετε τη θερμότητα. Τα ακατέργαστα προϊόντα μπορούν να προστεθούν στο λάδι ταυτόχρονα και τα δύο βενζύλια σας.
ενημερώστε με αν θέλετε να προχωρήσετε περαιτέρω με αυτή τη μέθοδο και θα πληκτρολογήσω τα υπόλοιπα για εσάς αργότερα.
 

P. Julian

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Σας ευχαριστώ για την απάντησή σας. Σας έγραψα ιδιωτικό μήνυμα
 
Top