Looking for a vendor Μια αρχή. Αλλά εξακολουθεί να χρειάζεται κάποια βοήθεια

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Αγόρασα λοιπόν ένα πλήρες σετ απόσταξης και τώρα έχω όλο τον κύριο εξοπλισμό που απαιτείται για να ξεκινήσω να πειραματίζομαι, αλλά εξακολουθώ να έχω κολλήσει στο πού να ξεκινήσω τα πράγματα. Να δοκιμάσω P2NP---->P2P------>Meth;

Ή μήπως πρέπει να προσπαθήσω να συνθέσω πρώτα κάτι σαν τη Μεφεδρόνη;

Θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει μια στερεή πρόδρομη ουσία που μπορώ να φτιάξω και που θα με οδηγήσει προς τη σωστή κατεύθυνση ή έχει κάποιος μια καλή μέθοδο για την παρασκευή νιτροαιθανίου.

Έχω την αυτοπεποίθηση να ακολουθήσω καλά γραμμένες οδηγίες και οδηγούς βίντεο, αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει έναν αδελφό!;;;;; Σε απελπιστική ανάγκη να προωθήσω την εμπειρία μου στη Χημεία.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Οποιοσδήποτε;

Θέλω πραγματικά να μάθω να φτιάχνω κάτι χρήσιμο που δεν είναι πολύ περίπλοκο ή κάτι από το οποίο μπορώ να βγάλω κάποια μορφή κέρδους.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Γεια σας. Συγγνώμη για τη μακροσκελή απάντηση. Σας συνιστώ να ξεκινήσετε με το 4-MMC cuz είναι αρκετά εύκολη σύνθεση και έχει καλή απόδοση, φθηνή στην παραγωγή. Τι πρόδρομες ουσίες έχετε; Μπορείτε να ανοίξετε το Listing και να αναζητήσετε ό,τι χρειάζεστε.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Ευχαριστώ για την απάντησή σας G.
Ενδιαφέρομαι βεβαίως να φτιάξω 4-mmc αλλά θέλω να φτιάξω την 4-μεθυλοπροπιεοφαινόνη μόνος μου αντί να την αγοράσω από το διαδίκτυο.

Έχω επίσης μια ερώτηση σχετικά με αυτή την πρόδρομη ουσία, είναι η 2-ιωδο-4-μεθυλο-προπιοφαινόνη ουσιαστικά η ίδια με την 2-βρωμο-4-μεθυλο-προπιοφαινόνη και μπορεί να χρησιμοποιηθεί οποιαδήποτε από τις δύο για τη λήψη 4-mmc;

Θα ακολουθήσω σύντομα τον οδηγό βίντεο εδώ για την 2-ιωδο-μεθυλοπροπιεοφαινόνη και θα σας ενημερώσω για την πορεία μου.

Ευχαριστώ, φίλε.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ναι, απλώς διαφορετικό αλογόνο, αντίδραση ίδια (μηχανισμός). Το ιώδιο, θεωρητικά, θα έπρεπε να είναι καλύτερο για αυτή την αντίδραση.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Φθηνότερο να το αγοράσετε παρά να το φτιάξετε. Αν το κάνετε φθηνότερα από ό,τι πωλείται, χρειάζεστε ειδικό βιομηχανικό εξοπλισμό.
Ναι, αλλά η ιωδοκετόνη είναι πιο ασταθής κατά την αποθήκευση, από την ίδια ποσότητα ιωδοκετόνης λαμβάνεται μικρότερη απόδοση από ό,τι από τη βρωμοκετόνη (μοριακός υπολογισμός). Και η τιμή είναι υψηλότερη.
Όλα είναι απλά εκεί, το κύριο πράγμα είναι να διαχωρίζεται καλά η σκόνη χαλκού στο τέλος της αντίδρασης.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Εάν βρίσκεστε στις ΗΠΑ έχω μια αγορά για το CAS#96-48-0 περίπου 2200 λίτρα το μήνα και μια λίστα αναμονής 5k λίτρων σε αυτό το σημείο . Αν μπορούσατε να το φτιάξετε αυτό για εμάς στις ΗΠΑ, θα γίνετε πολύ γρήγορα πολύ πλούσιος άνθρωπος.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Αυτό το πράγμα είναι τόσο εύκολο να παρασκευαστεί από προϊόντα που κυκλοφορούν από τον πάγκο.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
4mmc είναι πολύ εύκολο να γίνει δεν απαιτείται ειδικός εξοπλισμός 2-iodo-4-methylpropiophenone Μπορείτε να το φτιάξετε στο φούρνο μικροκυμάτων και 4mmc σε μπουκάλια κρασιού, το οποίο είναι ένα πραγματικό διάλειμμα κακό
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Νομίζω ότι μιλάμε για 2 διαφορετικά πράγματα. Εγώ μιλάω για την GBL.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ξέρω, μπορεί να γίνει με γκάμπα, ένα συμπλήρωμα που κυκλοφορεί χωρίς ιατρική συνταγή.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Μήπως τυχαίνει να ξέρετε πώς να το φτιάξετε, τι ποιότητα παράγει, βρίσκεστε στις ΗΠΑ με οποιονδήποτε τρόπο. Μπορώ να πάρω ό,τι θέλω εκτός από αυτό προς το παρόν.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Σας έστειλα τη σύνθεση, αν γίνει σωστά, δημιουργεί ένα ομαλό προϊόν με μηδενική χημική οσμή. Μόνο αλμυρή.
 
Top