Question Μερικές ερωτήσεις σχετικά με την κοκαΐνη και τον τρόπο κοπής της

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Γεια σας παιδιά,
αυτή είναι η πρώτη μου ανάρτηση και ελπίζω να μην έχω παραλείψει να δω ότι αυτές οι ερωτήσεις έχουν ήδη απαντηθεί κάπου αλλού. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για οποιαδήποτε βοήθεια και γενικά για αυτό το συμβούλιο, είναι πραγματική ευχαρίστηση να περνάω από όλο αυτό το ποιοτικό περιεχόμενο εδώ στο συμβούλιο!

Τώρα στην ερώτηση/πρόβλημά μου. Ευτυχώς όπως εγώ και οι φίλοι μου είμαστε, μπορέσαμε να δούμε και να χρησιμοποιήσουμε κοκαΐνη στην Κολομβία, πραγματικά καλή κοκαΐνη από αξιόπιστη πηγή. Εγώ είμαι πιο περιστασιακός χρήστης κοκαΐνης και κάνω μόνο πολύ καλή κοκαΐνη για τα ευρωπαϊκά δεδομένα. Πριν επισκεφτώ την Κολομβία η λεγόμενη "ψαροκλίμακα" ήταν η αγαπημένη μου, φαινόταν ζουμερή και κάθε δοκιμή που έκανα (γρήγορες δοκιμές αλλά και ενεργειακού ελέγχου) μου έλεγε ότι είναι πολύ καθαρή (έχω στείλει δείγματα ενεργειακού ελέγχου τα οποία περιείχαν 85-95% κοκαΐνη χωρίς να βρεθούν κοψίματα - τουλάχιστον όχι ενεργά ή γνωστά κοψίματα). Ήμουν πολύ ευχαριστημένος, επίσης οι πελάτες μου και όλοι οι άλλοι για την ποιότητα.

Ωστόσο, στην Κολομβία είδαμε επίσης αυτή την κοκαΐνη με λέπια ψαριού, αλλά αυτό που πραγματικά τράβηξε την προσοχή μου ήταν η πιο ματ κοκαΐνη που δεν έμοιαζε τόσο πολύ με λέπια ψαριού. Η μαστούρα της ήταν πολύ πιο καθαρή. Έχουμε έναν Κολομβιανό φίλο που δεν ασχολείται πραγματικά με τις επιχειρήσεις, αλλά λέει επίσης ότι υπάρχει μια διαφορά που επηρεάζει κυρίως την ευρωπαϊκή κοκαΐνη (ή γενικά κάθε εξαγόμενη κοκαΐνη). Πραγματικά δεν ήθελα να το πιστέψω, αν και ήξερα ότι κάτι συμβαίνει.

Πριν λίγες μέρες έψαχνα για πληροφορίες σχετικά με αυτό και βρήκα έναν πωλητή στο Ηνωμένο Βασίλειο που πουλάει ακριβώς το υλικό που φαίνεται να είναι το κόψιμο. Το αποκαλεί "imitates", θα πρέπει να κάνουν την κοκαΐνη σαν το fish scale που όλοι θέλουν να έχουν και επίσης έχει τα ίδια αποτελέσματα + μπορεί να ενισχύσει το high. Επίσης το προωθούν ως μη ανιχνεύσιμο από τον ενεργειακό έλεγχο και επίσης μετά από ένα πλύσιμο θα πρέπει να μένει ακόμα 80-90% του όλου προϊόντος αν κοπεί 1:1. Προσφέρουν επίσης κάτι που ονομάζεται supermix. Και πολλές άλλες περικοπές για να χειραγωγήσουν την οπτική της κοκαΐνης σε ένα πιο ευνοημένο στην Ευρώπη στυλ.

Δώσαμε στους basers λίγο από το άκοπο υλικό μας, σοκαρίστηκαν και μας είπαν ότι εδώ και πολύ καιρό δεν είχαν τόσο καθαρό high. Έτσι, οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής:

Έχει κανείς ιδέα τι ακριβώς χρησιμοποιούν για να το κόψουν;
Πώς πετυχαίνουν την εμφάνιση της λέπις ψαριού;
Πώς μπορεί μια πλύση κοκαΐνης να μην ξεπλένει ότι κόβει από αυτό;
Γιατί δεν μπορεί να το ανιχνεύσει ο ενεργειακός έλεγχος;

Ή μήπως είμαι απλά ένας ηλίθιος; Ελπίζω όχι, αλλά ίσως εσείς μπορείτε να μου πείτε χαχα

Ευγενικούς χαιρετισμούς, μάγος
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Γεια σας
Υποθέτω ποια ουσία χρησιμοποιούν, αλλά δεν θέλω να γράψω εδώ για να προωθήσω αυτή τη μέθοδο. Δεν υπάρχει καμία ανόργανη ουσία, η οποία έχει διεγερτική δράση και η οποία δεν μπορεί να ανιχνευθεί με σύγχρονο αναλυτικό εξοπλισμό όπως το GC-MS. Πιθανώς αυτός ο πωλητής λέει ψέματα.
με συμπίεση της σκόνης υδροχλωρικής κοκαΐνης
με τις ίδιες χημικές ιδιότητες.
Τι είναι ο ενεργειακός έλεγχος;
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Ευχαριστώ για όλες τις συνεισφορές σας, το εκτιμώ πραγματικά αυτό!

Έχω επίσης μια ιδέα, την οποία θα σας προωθούσα. Θα ήθελα να ακούσω τη γνώμη σας!


Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό.


Είναι αρκετή η απλή άσκηση πίεσης; Έχω δει άσχημα πιεσμένη κοκαΐνη που ήταν συμπαγής αλλά δεν είχε αυτή την υφή σχιστόλιθου/ψαροκλίμακας.


Είναι μια από τις πιο δημοφιλείς υπηρεσίες στην Ευρώπη για να ελέγξεις τα ναρκωτικά σου. Δείτε περισσότερα εδώ -> https://energycontrol-international.org/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Τις γνωρίζω =) Αυτό το εργαστήριο έχει αναρτηθεί στον κατάλογο των συνιστώμενων εργαστηρίων (ενότητα Analitycal Chem).
Ναι, σε περίπτωση που αυτή η κόκα είναι αρκετά καθαρή ή ανακρυσταλλωμένη σε μια παρασκευή
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Έχω δει πολλή καθαρή κοκαΐνη 95%+ χωρίς εμφάνιση λέπια ψαριού, νομίζω ότι εξαρτάται από τη διαδικασία σχηματισμού. Όταν κρυσταλλώνεται το άλας της κοκαΐνης, ο μεγαλύτερος χρόνος ψύξης δίνει αυτή την εμφάνιση, υποθέτω. Είναι απλώς η πρότασή μου.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Ο χρόνος ψύξης πρέπει να είναι μετά το πάτημα; Στο καλούπι με το διαλύτη πριν από τη διαδικασία ξήρανσης;
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Γεια σας, τι εννοείτε; Λυπάμαι, δεν καταλαβαίνω απόλυτα τι θέλετε να ρωτήσετε.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Εννοώ να το επανακρυσταλλώσω για να έχει την εμφάνιση ψαριού. Αν πρόκειται να επανακρυσταλλώσω, θα πρέπει να είναι χρόνος ψύξης μετά;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Δεν χρειάζεται να το ζεστάνετε.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Και πώς μπορώ να αποκτήσω την εμφάνιση ιχθυόσκαλας αν το δικό μου είναι καθαρό αλλά dosent το έχει;
 

Waterman9723

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, μπορείτε να μου στείλετε μήνυμα σε DM πώς διατηρείτε την εμφάνιση του ψαριού κατά την κοπή;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Η πολιτική του BB Forum αντιτίθεται σε οποιαδήποτε αποκοπή. Οι ειδικοί δεν δίνουν τέτοιες συμβουλές. Πωλούν καθαρό προϊόν.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Αυτό είναι μια ενδιαφέρουσα ιδέα και ανταγωνιστική προς τη θεωρία που έχω θεωρήσει ως αληθινή, αλλά η αξία της θεωρίας σας έγκειται στην υγιή φυσική. Όπως όταν κάποιος ανοπτεί το ατσάλι, αφήνοντάς το να κρυώσει αργά θα έδινε χρόνο στα μόρια να ομαλοποιηθούν και θα απέκλειε ελαττώματα όπως τα μόρια που λείπουν από τη δομή του πλέγματος. Μια πιο ομοιόμορφη κρυσταλλική δομή θα είχε προφανώς πιο λαμπερή εμφάνιση. Κάτι που αναρωτιέμαι εδώ και καιρό. Αφού διάβασα για την αντίδραση με τη μεσολάβηση μικροκυμάτων και τη διπολική ταλάντωση και ευθυγράμμιση που προκαλείται από την ακτινοβολία μικροκυμάτων... αν έριχνα πυρηνική ενέργεια στην κοκαΐνη μόνο για ένα δευτερόλεπτο Φέρνοντας σε επαφή τον διπολικό προσανατολισμό όλων των μορίων, δεν θα την έκανε να φαίνεται απίστευτα κρυσταλλική και στιλπνή;
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ακούγεται σαν επιστημονική φαντασία (για την κοκαΐνη) =)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Μου αρέσει μια καλή θεωρία συνωμοσίας
6ZkrKADzS0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Κατάλαβα την ιδέα σας, αλλά είμαι σχεδόν βέβαιος ότι δεν θα λειτουργήσει όπως θέλετε.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Σωστά. Επειδή τα μικροκύματα ταλαντώνονται με 900 -2500 φορές το δευτερόλεπτο και το να προσπαθήσεις να κάνεις τα μόρια να σταματήσουν νεκρά δεν είναι καν νοητό, αλλά τι γίνεται με ένα ηλεκτρομαγνητικό πεδίο που δεν ταλαντώνεται;. Αν πίστευα ότι ήταν εφικτό, θα το είχα ήδη δοκιμάσει. Τα μικροκύματα μπορούν να κάνουν κάποιες εντυπωσιακές αντιδράσεις καιc5x τόσο γρήγορα, αλλά το πρόβλημα είναι ότι πρέπει να έχετε έναν ειδικό φούρνο μικροκυμάτων. Οι περισσότεροι φούρνοι μικροκυμάτων, αν τους ρυθμίσετε στο 60,% της ισχύος, αντί για ένα φούρνο μικροκυμάτων 1200w που βγάζει 720 watt, απλά τον κυκλώνει, 100% ισχύς για 6 δευτερόλεπτα και μετά απενεργοποιείται για 4 Αυτό δεν λειτουργεί καθόλου καλά ίσως θα μπορούσατε να βάλετε έναν ρεοστάτη ή μια μεταβλητή αντίσταση/ποτενσιόμετρο στο μαγνήτρο, αλλά αν πρόκειται να τα κάνετε όλα αυτά θα μπορούσατε να
να χρησιμοποιήσετε έναν παλμογράφο και ένα op και έτσι να μειώσετε
συχνότητα στα 900hz και να εξαλείψετε τον ρεοστάτη. Πιθανώς θα καθυστερήσω μέχρι να μάθω λίγη συμβατική χημεία, για να το κάνω αυτό
Αυτό που δεν ανέφερα είναι η ανταγωνιστική θεωρία για την λάμψη της κοκαΐνης. Είναι ότι το υδρογόνο, αν και αέριο, είναι ένα μέταλλο. Είναι με τα αλκαλικά μέταλλα στον περιοδικό πίνακα. Επίσης πρόσφατα οι επιστήμονες δημιούργησαν στοιχειώδες μεταλλικό υδρογόνο συμπιέζοντας το σε μια μέγγενη από διαμάντι και θεωρούν ότι οι γίγαντες αερίων έχουν υγρό και στερεό μεταλλικό υδρογόνο στο κέντρο. Το μέταλλο είναι γυαλιστερό αλλά αν αλλάξεις τα ιόντα Η+ ( ΤΟ PH, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟ ΝΕΡΟ) ΤΟΤΕ το C-hcl παραμένει διαχωρισμένο ως κοκαΐνη 1+, Η+, ΟΗ- και Cl- με αποτέλεσμα να μην είναι αλογονίδιο μετάλλου και να μην έχει ιδιότητες μετάλλου σε ατμοσφαιρικές συνθήκες 🧑‍🔬💩
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3

Ευχαριστώ. Ακούγεται ακόμη και λογικό για κάποιον σαν εμένα που δεν ασχολείται ιδιαίτερα με τη χημεία.
 
Top