5cladba kit , πληροφορίες βοήθειας

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
SECATNo83u

Γνωρίζει κανείς ποια ουσία βγαίνει από την παραπάνω συνταγή και τη σύνθεσή τους; αναλύεται στο εργαστήριο;


Γνωρίζει κανείς τον χημικό τύπο του τελικού προϊόντος ή την ονομασία του;
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Ξέρω ότι είναι 5cladba, μπορείτε να μοιραστείτε το βίντεο συνθετικής διαδρομής ή την εμπειρία στο φόρουμ; thx
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Το δοκίμασα μια φορά και δεν είχα πολύ καλή τύχη, αλλά αυτό μου έδωσε ένας προμηθευτής! ΚΑΙ ΠΆΛΙ ΑΠΈΤΥΧΑ ΚΑΤΆ ΚΆΠΟΙΟ ΤΡΌΠΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΈΧΩ ΙΔΈΑ ΓΙΑΤΊ.

*********************************
!!!!ΜΗΝ ΤΟ ΘΕΩΡΉΣΕΤΕ ΑΥΤΌ ΩΣ ΣΊΓΟΥΡΗ ΣΥΜΒΟΥΛΉ. ΑΠΛΆ ΜΟΙΡΆΖΟΜΑΙ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΜΟΥ ΈΔΩΣΕ ΈΝΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΉΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΉΚΕ ΚΑΛΆ ΤΗΝ ΠΡΏΤΗ ΦΟΡΆ!!!!!
**********************************

Το κύριο υλικό 1kg Δεν είμαι σίγουρος τι είναι αυτό.
DMF CAS 68-12-2 3L
850g ανθρακικού καλίου CAS 584-08-7
5βρωμο-1πεντένιο 500g
Βήμα 1
Βάλτε το DMF στο μηχάνημα και αρχίστε να ανακατεύετε, στη συνέχεια βάλτε όλο το κύριο υλικό.
λεπτά, βάλτε τα 850g ανθρακικού καλίου και ενεργοποιήστε τη θέρμανση, διατηρήστε το ρυθμό θέρμανσης.
στους 300-380. Σβήστε τη θέρμανση όταν φθάσετε τους 55 βαθμούς.
ΥΓ: Το ανθρακικό κάλιο δεν θα βυθιστεί στον πυθμένα εάν αντιδράσει επαρκώς.
Βήμα 2
Ανακατέψτε για ένα λεπτό και βάλτε το βρωμοπεντένιο σταγόνα-σταγόνα σιγά-σιγά.Αυτή τη στιγμή
η θερμοκρασία θα αυξηθεί σιγά σιγά.
Βήμα 3
Όταν το βρωμοπεντένιο προστεθεί πλήρως. Παρακολουθήστε τη θερμοκρασία στο μηχάνημα και ενεργοποιήστε το
διατηρώντας τη θερμοκρασία στους 85-90 βαθμούς για 3 έως 4 ώρες.
Βήμα 4
Απενεργοποιήστε τη θέρμανση μετά από 3 έως 4 ώρες και περιμένετε να κρυώσει σε θερμοκρασία δωματίου.
θέλετε να το ψύξετε γρήγορα, γεμίστε το με παγάκια.
Βήμα 5
Το ανθρακικό κάλιο πρέπει να ξεπλυθεί εντελώς.Διαφορετικά η καθαρότητα του τελικού
Το ανθρακικό κάλιο είναι διαλυτό στο νερό.
το ανθρακικό κάλιο έχει ήδη ξεπλυθεί από το νερό.
Ετοιμάστε παγωμένο νερό (4-5 φορές DMF)σε ένα δοχείο, το παγωμένο νερό σημαίνει θρυμματισμένο πάγο με
νερό χαμηλής θερμοκρασίας κάτω των 20 βαθμών.Βάλτε το ψυχρό υγρό της αντίδρασης στο παγωμένο νερό
θα αρχίσει να διαχωρίζεται λευκό ή λίγο κίτρινο χρώμα.
30 λεπτά μετά την τοποθέτηση όλου του ψυχθέντος υγρού αντίδρασης στο παγωμένο νερό, ανακατεύετε αργά με ταχύτητα
100 κύλινδροι ανά 2 λεπτά.Επαναλάβετε αυτή τη διαδικασία τρεις φορές μέχρι το PH του νερού πλύσης να είναι 7 ή
κάτω από το 7, και στη συνέχεια φιλτράρετε το στερεό.Το λευκό κέικ φίλτρου σε σκόνη είναι το τελικό προϊόν.
Βήμα 6
Στεγνώστε το στερεό, μπορεί να στεγνώσει στον αέρα σε φυσική θερμοκρασία.
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Πρώτον, η αναλογία των υλικών είναι λανθασμένη. Το πρώτο βήμα είναι να βάλετε τα υλικά σας σε τάξη.
Δεύτερον, η ταχύτητα και η θερμοκρασία της μηχανής σας πρέπει να ταιριάζουν. Ποια είναι η ταχύτητα περιστροφής του αναμικτήρα σας; Ο έλεγχος της θερμοκρασίας περιλαμβάνει μια μεταβαλλόμενη διαδικασία.
Κατά την ξήρανση προϊόντων, το σημείο τήξης του προϊόντος είναι 45 βαθμοί και δεν μπορεί να θερμανθεί και να ξηρανθεί.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Ο προμηθευτής σας δεν σας παρέχει τη σωστή συνταγή.
Και δεν μπορεί να σας ακολουθήσει καθ' όλη τη διάρκεια της παραγωγικής διαδικασίας;
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Τα έχω αγοράσει από την TGRC. Έχω νέα μέθοδο τώρα. Ποιος πουλάει κιτ; Είμαι πάντα κάτω για περισσότερα.
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Ο Γουίλιαμ με βοηθάει να ολοκληρώσω αυτό το κιτ. Έχω όλες τις οδηγίες του και ένα καινούργιο κιτ για να ξεκινήσω. Αγαπώ αυτό το φόρουμ επειδή όλοι είναι τόσο υποστηρικτικοί. Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά. Ελπίζω ότι μπορώ να δωρίσω 100 δολάρια ΗΠΑ πολύ σύντομα.
 

johnnyppp

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Μπορείτε να μοιραστείτε τη νέα σας μέθοδο; Είχα 2 χαλασμένα κιτ πετρελαίου😭😭
 
Top