Question Σύνθεση 4CMC

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Γεια σε όλους!
Ελπίζω ότι η σωστή ενότητα για να ρωτήσω , έψαχνα στο φόρουμ μια πλήρη σύνθεση 4CMC , onlu αυτό που βρήκα πληροφορίες είναι "το κάνετε το ίδιο όπως 4mmc απλά swith ένα προϊόν " , έχω κάποια ερώτηση abut αυτό κάποιος μπορεί να με βοηθήσει με αυτό ;
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Γεια σας πρέπει να χρησιμοποιήσετε 2 διαλύτες για να πραγματοποιηθεί η αντίδραση
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Έχω επίσης κάποιες ερωτήσεις σχετικά με αυτό, ποια είναι η επιθυμία για ενώσεις όπως το 3cmc και το 4cmc; Όλα τα 4mmc που έχω δει τελευταία πωλούνται ως τέτοια και δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί. Θέλω απλώς να καταλάβω γιατί οι παραγωγοί και οι διανομείς έχουν στραφεί στην πώληση μόνο αυτών και σε μια προφανή ξηρασία πραγματικής 4mmc.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
επειδή στη nederland ήταν νόμιμο στην Ισπανία το ίδιο.
 
View previous replies…

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
ναι, ήταν. Είδα περισσότερα 4mmc ενώ τα 3mmc ήταν νόμιμα. Τώρα καμία από τις ουσίες δεν είναι νόμιμη, αλλά οι πιο σκατά είναι πολύ πιο διαδεδομένες.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
επειδή αν ήταν νόμιμο έκαναν πολλά kg/tons τώρα είναι παράνομο και εξακολουθούν να κάνουν επειδή ξέρουν όλα τα βήματα σύνθεσης σε μεγάλη κλίμακα που όλα τα tine έχουν τους ίδιους πελάτες και biznes εξακολουθούν να πηγαίνουν απλά
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
χαχα, είναι τόσο απρόσεκτοι οι παραγωγοί και/ή οι μεταπωλητές της NL/EU, ώστε ακόμα και αν είχαν ένα μεγάλο απόθεμα, ακόμα και 4000kg, τόσο μικρή σταγόνα στον κουβά για το τι κοστίζει η παραγωγή ή ακόμα και η αγορά χονδρικής, που πρέπει να το ξεφορτωθούν - πουλημένο ως 4mmc στην ίδια τιμή; Αυτή είναι μια εντελώς σκουπιδοειδής επιχειρηματική πρακτική και γι' αυτό οι χονδρέμποροι μεγάλης κλίμακας είναι πάντα ένα στοίχημα όταν αγοράζουν από αυτή την περιοχή. Πολύ καλές τιμές, αλλά (συνήθως) δεν δίνουν δεκάρα για το τι πουλάνε και δεν είναι αξιοσέβαστες πηγές που θα έπρεπε να υπάρχουν καν σε αυτή την αγορά. Στο τέλος, οι άνθρωποι θα κυνηγήσουν τα κέρδη και τα σκατά θα συνεχίσουν να κυλούν προς τα κάτω.

Μιλάω από τις online συναλλαγές από το SR1 - έχω δει το ίδιο σύστημα να ξεπλένεται και να επαναλαμβάνεται με μεγάλες επιχειρήσεις, που δουλεύουν με πολλά ονόματα, οι οποίες θα φύγουν με το πλιάτσικο όταν το νόμισμα είναι ψηλά, η κατάσταση είναι λίγο καυτή ή απλά έχει καλή πορεία. Σίγουρα θα τους βρείτε να εμφανίζονται ξανά αρκετούς μήνες αργότερα, για να τα ξανακάνουν όλα από την αρχή. Αυτό είναι βέβαια ένα μεγαλύτερο θέμα που έχω σε σχέση με την απάντησή σας για το γιατί πρέπει να πλασάρουν αυτά τα σκουπίδια "επειδή έκαναν πολλά"

Το να πουλάς προϊόν ως κάτι που δεν είναι, εν γνώσει σου, και επειδή θέλεις να κρατήσεις τα κέρδη σου για να ξεφορτώσεις ένα φορτηγό με ένα μείγμα που επέλεξες να παράγεις/αγοράζεις χονδρικώς για να παρακάμψεις τη νομιμότητα, είναι στο χέρι σου να το πάρεις ως επιχειρηματική ζημιά. Η διαδικασία σκέψης σε αυτό είναι ξεκαρδιστική και ταυτόχρονα ντροπιαστική. Πουλήστε το για αυτό που είναι, καλύψτε τη ζήτηση για αυτό που πραγματικά θέλουν οι άνθρωποι με πραγματικό 4MMC, και όποιος απολαμβάνει αυτά τα μυθιστορηματικά θετά παιδιά μπορεί να τα αγοράσει όπως θέλει.

Λοιπόν, αυτό είναι αρκετό bitchinin για αυτό το νήμα, είμαι σίγουρος ότι κάποιος σωτήρας θα έρθει, ο πιο αγνός από τους κρυστάλλους μεφεδρόνης που θα φωτίσει την ζοφερή αγορά της καθινόνης που είναι γεμάτη σκουπίδια και όλοι θα χαρούμε, θα χορέψουμε γυμνοί στους δρόμους, και φυσικά θα ξεκινήσουμε ένα γιγαντιαίο όργιο mephsex.
 
Top