Question #3 vs #4 H ερωτήσεις & πρόταση

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Έτσι,
Μεγάλωσα με το #4 H ή το ECD μέχρι που ανέλαβε το fent . Μόλις ξύπνησα στις αγορές συνειδητοποίησα τους διαφορετικούς τύπους h. Πάντα υπέθετα ότι το h που είχα συνηθίσει ήταν από το Αφγανιστάν, το οποίο αργότερα έμαθα ότι ήταν λανθασμένο. Η ερώτησή μου για να το θέσω απλά είναι ότι παρατήρησα πόσο φθηνό #3 H είναι προορισμός η Ευρώπη κυρίως. Έμεινα έκπληκτος με το χαμηλό κόστος. Η ερώτησή μου είναι, είναι δυνατόν να πάρω με κάποιο τρόπο #3 & σύνθεση περαιτέρω για να κάνω #4; Πιθανώς δεν θα το επιχειρούσα προσωπικά γιατί η επιστήμη & τα μαθηματικά μου δεν είναι στα μέτρα μου. Ωστόσο, αναρωτιέμαι αν κάποιος είχε τη γνώση και την ευφυΐα θα μπορούσε να γίνει; Η διαφορά τιμής είναι σχεδόν $120 usd. Υποθέτω ότι αν μπορούσε να γίνει, θα γινόταν. Αλλά ακόμα j πρέπει να ρωτήσω λόγω περιέργειας.....είναι αυτό εφικτό;
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Για να μπορέσουμε να απαντήσουμε στην ερώτησή σας, αποκαλύψτε τις ονομασίες που χρησιμοποιούνται (#4 H, ECD, #3)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 ηρωίνη, #4 ηρωίνη, ecd=east coast dope (chicago over to NY)
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Το #3 ήταν το freebase και το #4 ήταν η έκδοση με το αλάτι, σωστά; Υποθέτω ότι ο λόγος για τον οποίο η freebase μπορεί να πωλείται φθηνότερα είναι επειδή είναι δύσκολο να αγοράσει κανείς τόσο πολύ HCl χωρίς υποψίες; αυτό είναι καθαρά μόνο εικασία θο, λογικά η freebase θα έπρεπε να είναι ακριβότερη αν ισχύς = τιμή, καθώς τίποτα δεν θα κατέβαζε τη δραστικότητα στην έκδοση freebase. Από την άλλη, είμαι σίγουρος ότι ένα αξιοπρεπές κομμάτι της βάσης χρηστών H θέλει να σνιφάρει το H που απλά δεν είναι εφικτό με την έκδοση freebase.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Υποθέτω ότι εννοεί τη μετατροπή του καφέ Χ από το Αφγανιστάν σε λευκό Χ από την Ασία.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Το "China White" δεν είναι απλώς μια ονομασία της πιάτσας για ηρωίνη με φεντ;
 
View previous replies…

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Πίσω στις "μέρες" μου... το china white ήταν η λευκή ηρωίνη από την Ασία. συγγνώμη για τη σύγχυση.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Εντάξει, ευχαριστώ για την εξήγηση. :D
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Τώρα ναι. Αλλά κάποτε το China White ήταν η ηρωίνη υψηλής ποιότητας από την Κίνα.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Spanarana αυτό ακριβώς είναι που αναρωτιέμαι. Λαμβάνοντας μεγάλες ποσότητες καφέ Αφγανιστάν n μετατροπή σε υψηλής ποιότητας λευκό.....αν είναι εφικτό, ή αν όχι γιατί;
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Άλλο ένα μικρό διασκεδαστικό γεγονός.....Σε ένα σημείο οι καταναλωτές μπορούσαν να επιλέξουν fr πλήθος φενταλόγων, fent κ.λπ. Στη συνέχεια, υποτίθεται ότι οι ομοσπονδιακές υπηρεσίες απείλησαν τους συντονιστές της αγοράς σχετικά με το να επιτρέψουν τις πωλήσεις όπλων, οτιδήποτε έχει να κάνει.με την εμπορία ανθρώπων, και fent που θεωρούν εγχώρια τρομοκρατία. Έτσι, το China White ή το συνθετικό h έγιναν γενικοί όροι για το fent ή το μείγμα fent/h. Δυστυχώς, τώρα οι ppl.dunno τι αγοράζουν. Πριν μπορούσες να δεις τους τύπους και τη γενική δοσολογία σε σύγκριση με άλλους. Τώρα, είναι ένα μυστήριο. Το καθιστά πολύ λιγότερο ασφαλές. Οι πωλητές έχουν αντισταθμίσει κατά τη γνώμη μου βγάζοντας πιο αδύναμο προϊόν και ορισμένα είδη έχουν ξεπεραστεί. Αμφιβάλλω πολύ αν θα βρείτε carf σε οποιαδήποτε αγορά. Αν το έβρισκες, θα ήταν κατά 99% κομμένο. Η κυβέρνηση προσπάθησε, αλλά δεν κατάλαβε ότι θέτοντας ορισμένους περιορισμούς το έκανε στην πραγματικότητα λιγότερο ασφαλές για τους καταναλωτές. Με αυτό που είπα είμαι χαρούμενος που κανείς δεν πουλάει όπλα, ανθρώπους, εξωτικά ζώα. Πάντα γελάω που η τρελή σύζυγος προσπαθεί ακόμα να προσλάβει εκτελεστή στο διαδίκτυο. Θυμάμαι ότι κάποτε υπήρχε μια τεράστια αγορά όπλων απάτης. Ήταν εντελώς ψεύτικη. Κανείς δεν πήρε τίποτα. Αλλά οι άνθρωποι συνέχισαν να στέλνουν νομίσματα για πάνω από 6 μήνες. Περίμεναν στο γραμματοκιβώτιο τους.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Επίσης ξέρετε αν το H στην Ευρώπη είναι καλής ποιότητας; ή είναι και όλα κομμένα με fent και όλα αυτά τα σκατά
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Δεν εδρεύω στην Ευρώπη, αλλά μου είπαν ότι η Fent δεν έχει αναλάβει ακόμη
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
όχι δεν είναι όπως στις πολιτείες. κυρίως καφέ στην ευρωπη.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Το #3 δεν είναι στις ΗΠΑ εκτός από μερικούς διαδικτυακούς αγοραστές. Επίσης, η προέλευση νομίζω ότι είναι διαφορετική. Στις ΗΠΑ έχω ακούσει ότι τα περισσότερα προέρχονται από την Κολούμπια ενώ παντού αλλού από το Αφγανιστάν. Έχω ακούσει ότι πρέπει να προσθέσετε εσπεριδοειδή και στο #3. Στις μεγάλες πόλεις των ΗΠΑ οι περισσότερες δεν έχουν καν μαύρη πίσσα για οποιονδήποτε λόγο.....
 
Top