Question 🙏Παρακαλώ βοηθήστε με να μπω στην παραγωγή και τη σύνθεση💊

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Γεια σας, είμαι νέος σε αυτό το φόρουμ και πραγματικά χαίρομαι που επιτέλους βρήκα ανθρώπους που έχουν τις γνώσεις που έψαχνα!

Έτσι έχω ήδη σχεδόν τελειώσει μια πρέσα για χάπια, παρήγαγα dmt με επιτυχία εξήγαγα συμπυκνώματα ζιζανίων, ανακάτευα άπαχο κ.λπ. και στόχος μου είναι να κατανοήσω και να μπω στην παραγωγή/σύνθεση διαφόρων ουσιών.

Νομίζω ότι για την αρχή μετά την παραγωγή dmt το καλύτερο πιθανό βήμα θα ήταν να αρχίσω να παράγω 4mmc γιατί η "εύκολη σύνθεση" που έχω βρει εδώ είναι κατά τη γνώμη μου ο καλύτερος τρόπος για να μπω στην παραγωγή μιας ουσίας με μεγάλη ζήτηση και λίγους μόνο προμηθευτές.

Το ερώτημά μου λοιπόν είναι, υπάρχει κάτι που πρέπει να παράγω πρώτα πριν αρχίσω να ασχολούμαι με το 4mmc. Και υπάρχουν άλλες ουσίες που μπορώ να παράγω περισσότερο και λιγότερο "εύκολα".

Υπάρχει κάποιος πρόθυμος να με καθοδηγήσει προς τη σωστή κατεύθυνση,όσον αφορά τον εξοπλισμό που θα χρειαστώ (μαγνητικός αναδευτήρας κλπ).

Και από πού μπορώ να πάρω τις ουσίες που αποστέλλονται εύκολα στην Αυστρία;

Τι εξοπλισμό πρέπει να πάρω ,ειδικά για άλλες εκχυλίσεις/συνθέσεις όπως wel.

Θα ήταν υπέροχο αν κάποιος είναι πρόθυμος ένας ενδιαφερόμενος νεοεισερχόμενος με λίγη εμπειρία να αποκτήσει γνώσεις και δεξιότητες!

Χαιρετισμούς 🙏 και ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Ψάχνω ακόμα για κάποιον να με προμηθεύσει με χημικές ουσίες μικρής κλίμακας στην αρχή.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Μερικές φορές μπορεί να αγοραστούν. Μερικές φορές μπορούν να διαχωριστούν από τα χημικά προϊόντα οικιακής χρήσης ή αυτοκινήτων ή τα απολυμαντικά βαφής ect. Μερικές φορές πρέπει απλώς να τα συνθέσετε. Το 4mmc φαίνεται εύκολο μόνο και μόνο επειδή μπορείτε να πάρετε την 2-β-4-μεθυλοπροπριοφαινόνη. Με τον ίδιο τρόπο πολλά ναρκωτικά είναι εύκολο να παρασκευαστούν. Αν έπρεπε να ξεκινήσετε με το προπιονικό οξύ και να φτιάξετε χλωριούχο προπροινύλιο για να φτιάξετε προπριοφαινόνη για να φτιάξετε παραμεθυλοπροπριοφαινόνη για να φτιάξετε 2-βρωμο-4-με-προπριοφαινόνη δεν θα το λέγατε εύκολο.
Αν
Θέλετε βοήθεια θα πρέπει τουλάχιστον να επιλέξετε τι θα φτιάξετε και να κάνετε την προκαταρκτική δουλειά. Μπορείτε να φάτε από το χέρι μου, αλλά δεν θα σας δώσω ένα μπουκάλι...
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Είναι περισσότερο για το τι εξοπλισμό έχετε παράγοντας οτιδήποτε είναι εύκολο αν έχετε έναν καλό εξοπλισμό.
4-mmc και παρόμοιες ενώσεις είναι βασικά μόνο μείωση λίγο μαγείρεμα και τράβηγμα έξω με μη πολικό διαλύτη τότε κρυστάλλωση γίνεται.
 
Top