Question Proč nevytvořit téma : "zkušenosti" ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Může být fajn vyprávět některé zkušenosti s léky, RC ect, ne?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Záleží na kontextu vyprávění.
O své zkušenosti se můžete podělit zde a zde
Také ve skupinách. Po zakoupení jakéhokoli produktu můžete také zanechat podrobnou recenzi
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
pokud to lidi podrží a nezavede je to do nesmyslného zmatku, je to v pořádku, snažte se být systematičtí a co nejobjektivnější (i když nemůžete být objektivní a subjektivní zároveň).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Chtěl jsem tento příspěvek napsat, dokud jsem neviděl, že byl vytvořen. Také si myslím, že by bylo užitečné fórum typu zprávy o zkušenostech. Zajímalo mě, jak je na tom 4-mc ve srovnání s kokainem, ale odpověď jsem nenašel. Myslím, že kombinace drog, ačkoliv je to důležité téma, není to pravé místo, protože mě zajímají interakce jednotlivých drog. Drogová závislost je podobné téma, ale také nezahrnuje objektivní vjemy a pocity, které droga vyvolává, a farmakologie je specifická příbuzná věda, která se zabývá hlavně fyzikálními interakcemi mezi drogami a tělem. Myslím, že by to mohla být jen 1 nástěnka v sekci farmakologie. Pravděpodobně není potřeba tabule pro každou třídu. Vím, že existuje hora léků, které jsem nikdy neviděl ani nezkusil, a rád bych se dozvěděl víc o tom, jak se po nich člověk cítí. To je jen můj názor.
 
Top