Question Proč se L-metamfetamin nepoužívá více?

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Dělal jsem pokusy na potkanech winstar a v průměru, pokud porovnáme d-meth s l-methem, je D-meth lepší, pokud jde o potlačení chuti k jídlu a uvolňování dopaminu. Ale z hlediska odbourávání tuku jsem viděl, že krysy mají tendenci být Daleko aktivnější & zhubnout více v kratším časovém horizontu s L-metamfetaminem kvůli zvýšeným hladinám noradrelinu + jejich játra byla zbavena jakéhokoli typu tuku.

Obézní lidé, kteří mají NAFLD, by se jí zbavili během několika týdnů.

  • To mě tedy přivádí k otázce, proč mají lidé tendenci nemít rádi L-metamfetamin? Je to proto, že I.V l-meth je horší?

Například l-selegin se přeměňuje na l-metamfetamin a mnoho lidí ho užívá kvůli inhibici mao-b, přesto se KONVERTUJE na méně žádaný stereoizomer.

  • A opět, proč se d,l-metamfetamin nepoužívá více? Je to proto, že d-metamfetamin produkuje nejvíce závislých? Jaké je za tím zdůvodnění?

Pro "onlinisty", prosím, neodpovídejte: "LoL its bcs es ist scheiße" ♄ , prosím, věnujte pozornost rozvedení a sdílení svých myšlenek.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Proč kouříte trávu s THC, a ne CBD? Právě THC je psychoaktivní. Stejně jako u pervitinu. D-meth je psychoaktivní L-meth není.
Takže v d-meth funguje l-meth ne.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Jsem toho názoru, že se mýlíte ve svých myšlenkách, že L-meth je méně zneužíván. Prakticky všechen pervitin, se kterým se setkávám, je D,L. Většina dostupných prekurzorů produkuje D,L. P-2-p, P-2-np, PMK, BMK, VŠECHNY PRODUKUJÍ racemické produkty a méně než 10 % lidí se je snaží oddělit. Většina lidí vůbec netuší, na co se dívají nebo co používají. Na trhu právě teď někdo prodává L-meth. Podívejte se na ty věci. jedna z věcí není jako ostatní. 😅🤭🤫
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Odpověď je snadná = je na nic bro :D a také lidé dávají přednost prověřeným věcem, které jsou snadno dostupné/jsou levné.
 
Top