Proč si takzvané úřady dělají ze zatčení uživatele drog životní klání?

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Připadá mi, že autority alias policie tráví 90 % svého času a peněz daňových poplatníků hledáním uživatele drog. kteří jsou obvykle na dně, chudí a nikomu neškodí! Je tenhle svět skutečný? to nedává žádný smysl, snad kromě toho, že jejich hlavním úkolem je udržet určitou skupinu lidí, kteří se snaží hledět si svého, na dně systému.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
souhlasím, jsou to v podstatě děvky pro vládu, které si nechávají platit za agendu, z níž nemá prospěch nikdo jiný než bohatí. nevím, jak v noci spí. asi se průměrný člověk cítí lépe, že kolem něj běhají "feťáci", ale nesnáším, jak jsou uživatelé drog démonizováni. kromě toho, že je užívám, jsem relativně normální člověk, který přispívá společnosti, ale lidé si zřejmě myslí, že každý uživatel drog je vrah/člen gangu/cokoli.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Kontrolní systém je nastaven tak, aby rozbil každého, kdo používá nebo distribuuje drogy. kromě Pfizeru a těchto typů je to v našich očích naprosto zaostalý systém, samozřejmě, ale křesťané vládnou této zemi! a většinou na základě své předpotopní víry. nechci napadat ničí víru ve vyšší moc, ale tihle lidé jsou soudci, porotci a žalobci.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jo, jednou jsem se pokoušel s mámou bavit o psychedelické asistované terapii a ona na to: "ale koho to zajímá, jestli to lidem pomáhá, je to nelegální a špatné." zkuste to říct lidem, kterým by to hodně pomohlo. lidem s úzkostmi a podobným shi.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ano, halucinogeny jsou nejméně škodlivé a mají největší potenciál. Ale můžete se předávkovat 5meoDMT
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
To jsem netušil. jsou tam také rcs a shi, které by vás mohly zabít, myslím, ale nevím, jestli se to počítá.
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
RC easy(velmi silná mikrodávka) OD KIllers: 5meo-dmt, Nbombs, Noids (většinou moderní)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Je to tak, jak řekl George Carlin: "Je to biiig... [prestižní, exkluzivní - všemocný] ...klub. A vy v něm nejste".
Pokrytectví toho všeho je to, z čeho vidím rudě. Velká farmaceutická společnost si může v podstatě dělat, co chce. Lidé mohou kvůli jejich výrobkům a nedbalosti umírat, zranit se nebo onemocnět. Pár lidí dostane odškodnění za své mlčení. Pokud je to příliš velký průšvih na to, aby se to dalo zvládnout, pak se podávají hromadné žaloby, které obvykle obětem nevydělají ani polovinu a jsou pověstné tím, že ztrácejí čas a utíkají. Nakonec dostanete trochu peněz a oni se pravděpodobně v nejhorším případě přetrhnou. Jak vidíte, těmhle lidem jde jen o peníze. Nic nevyřeší a jsou připraveni vyrukovat s další řadou potenciálně škodlivých výrobků.

Pokud mluvíte o USA, křesťané zde rozhodně nevládnou. Všichni se jen stále více vzdalujeme svému božství. USA, EU, celá OSN. Všem vládne stejná skupina nebo rodiny. Rozděleni do dílčích skupin a frakcí, i když se možná neshodnou na způsobu jednání, v konečném důsledku směřují ke stejnému cíli. Všechny ty hádky a konflikty jsou jen kouřem a zrcadly, které mají vytvořit iluzi, že stále existuje svobodná volba nebo nejistota a že na našich hlasech záleží, nebo tak něco. Tento plán se dává do pohybu už stovky let. To už je ale jiný příběh na jindy.

Vymáhání práva je kartel, kterého bychom se měli skutečně obávat. Pokud jde o mě, jsou největší skupinou organizovaného zločinu. Gangsteři s odznaky. Všichni drží při sobě a navzájem si kryjí zadky. Mezitím lidé prodávají své sousedy, aniž by k tomu měli jiný důvod, než že možná měli podezření na "nezákonnou činnost" a "je to tak správné".

Často mě zastavuje policie, a jakmile zjistí, kdo jsem, začnou s tím, že "se chováte nějak divně, vzal jste něco? proč máte takový pohled?" "vycházíte ze známé oblasti s vysokou drogovou aktivitou" "kolik jste toho vzal, kde jste to vzal atd. atd." Vždycky jen tak... "Nechybí někde děti nebo tak něco? Nemůžete jít udělat něco skutečně dobrého pro společnost, místo abyste se třásli a obtěžovali lidi, kteří na tom nejsou tak dobře?" Člověk by si myslel, že jako daňoví poplatníci budeme mít větší slovo v politice a činnosti orgánů činných v trestním řízení, v tom, jak se nakládá s jejich časem a prostředky.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Policisté se jen snaží postoupit na kariérním žebříčku. Nemyslím si, že by se tuna policistů zajímala o uživatele, ale zatčení vám pomůže postoupit v oddělení nebo agentuře nahoru
 
Top