Question Co dělat, co dělat (s touto chemií)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
X6j4JrvpmK
Je to váš tatínek, stovky věcí, b fenyletylamin (2-fenyletylamin) Byl jsem v obchodě s doplňky stravy a viděl jsem to a koupil jsem to s reakcí na kolenou, protože jsem měl hotovost a pokud vím, tak to nemají prodávat. Zůstal jsem vzhůru celou noc, lámal jsem si hlavu a snažil se najít něco dobrého, co bych z toho mohl vyrobit. Četl jsem povídačky o alfa metylaci přes formaldehyd, lidově o katalyzátoru ceseum. Viděl jsem aktuální zápis, že by se z toho dal vyrobit nějaký fentanylový analog..... Ale nejsem natolik zkušený, abych si napsal vlastní postup z 0. Mám zájem jít rychleji, ale ne " zvyšovat si vibrace" ve stylu fikal. Navíc kdybych se mohl vyhnout retro syntéze, tak bych to udělal raději. Když už musím, tak musím, ale nevím jak, na vlastní pěst. Nechce mě někdo nasměrovat? Nebudu po vás chtít, abyste mě drželi za ruku, já si to zpracuju a spočítám. Jen jsem nenašel dobré místo, odkud s tím vyskočit. Asi jsem měl jít rovnou na patenty z let 1900-1930.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
I dont no na 100% používáte to místo methylaminu v p2p synths snd jeho předpokládám, že vám gibe dmeth. Místo racemic vyhledejte na redditu toto
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Jsem skeptický. To by mohlo platit pro 1-fenyletylamin, ale toto je 2-fenyletylamin. Od tohoto příspěvku jsem si přečetl několik způsobů, jak ho metylovat na nějaké zajímavé chemické látky, ale ještě jsem to nezkoušel. Dimethylfenylethylamin zní jako pervitin, ale ve skutečnosti je to několik druhů blbostí. Přecházím k mému nejnovějšímu opileckému nákupu, co udělám s tou kyselinou proprionovou? Viděl jsem velmi zapojené cesty k propriofenonu, 4-methylpropriofenonu, efedronu a efedrinu... zatím.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Můžete provést reduktivní aminy, ale produktem bude amfetamin, rozštěpení je na dusíku.
Sůl kyseliny proprionové železo II nebo vápenatá sůl + sůl kyseliny benzoové -> suchá destilace -> propiofenon.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Dobře Dobře, díky za tip, amfetamin na metamfetamin je dobře známá alkylační reakce. Myslím, že jen v archivu rhodia jsou dvě cesty.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Ačkoli se většinou nazývá "formylace", jedná se pouze o redukční aminy formaldehydu, nejlépe prováděné s paraformaldehydem, s nímž se daleko lépe manipuluje a který pomáhá proti přealkylaci na terciární amin.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Nikdo mě chemii neučil, takže bych mohl říkat halogenace nebo bych mohl říkat chlorace, mohl bych říkat alkylace nebo metylace. Vím, co to znamená, jen ne správné použití termínů. Je to fenylová část nebo aromatický benzenol? Pro mě je to všechno mořská pěna.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Také další aktualizace, kingdraw, dostupná v obchodě s aplikacemi, dělá retrosyntézu ( a předpověď syntézy s vedlejšími reakcemi) je to asi o 10 % jednodušší než psát reakci 😀 musíte ji obelstít, aby si myslela, že nevyrábíte drogy.
 
Top