Question Jaká je prodejní cena výrobku ?

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Jaká je prodejní cena 1 kg JWH-018 ?

Jaká je prodejní cena 1 kg alprazolamu?

Jaká je prodejní cena 1kg psilocinu ?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Ano, samozřejmě jsem to zkusil. Ale nejsou tam informace o hromadných cenách. Třeba že prodáváte Amph @ 2500/kg jako výrobce.
Můžete vysvětlit, jak je to závislé na tomto faktoru jako výrobce ve velkém ?
Stejně jako prodáváte Amph po celém světě za stejnou cenu.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Na všechno existují ceny, možná ne přímo na clearwebu nebo darkwebu, ale můžete si najít výrobce a využít svou představivost, jak od nich získat ceny ve velkém.

Je to velmi jednoduché a jde o pracovní zkušenosti. Vezměme si například šálek kávy v kavárně.

Cena za přesně stejný šálek kávy nezávisí jen na kávových zrnech, ale také na pořizovacích nákladech, nákladech na personál, nákladech na pronájem, nákladech na maintianance a mnoha dalších faktorech.

Švýcarsko:

Nájemné: 10 USD
Zaměstnanci: 1,5 mil: 10$
Zrnková káva: 10 USD
Údržba: 10$
Cena za šálek kávy: 3$

Čína:

Pronájem: 7$
Zaměstnanci: 7$
Zrnková káva: 7$
Údržba: 7$
Cena za šálek kávy: 1,5 $

Cena se může mezi těmito dvěma zeměmi lišit, ale kvalita kávy je naprosto stejná, protože každá země se řídí svou inflací a světovou inflací. Toto je pro vás velmi zjednodušený příklad, ale doufám, že jste pochopili, o co mi jde.

S pozdravem
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
W
No houby se u nás prodávají 3 druhy, ale prodávají se na unce. Já jsem měl co do činění pouze s těmi se zlatou hlavou a kupuji je za 200 dolarů za unci a prodávám zpravidla za 325 dolarů.
Alprazolam jsem koupil jen jako Xanax a cena je široká. Tyčinky a jednotliviny se ve velkém prodávají zhruba za 30 centů za miligram.
Cannaboidy se většinou vyrábějí zde a jejich cena se velmi liší v závislosti na kmeni a kvalitě, je jich tu příliš mnoho na to, aby se daly vyjmenovat.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Xanax my definice sypké látky je nejméně 1 loď. Lodička je termín pro 1000.
 
Top