Question Co je metylester kyseliny D-lysergové

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Dobrý den.
D-methylester kyseliny lysergové cas 4579-64-0 je psychoaktivní, nebo prekurzor pro lsd? Dávkování?
Děkuji!
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Perfektní bratr otázek.

Myslím, že s touto látkou lze vyrobit 100 gramů LSD.

Nejprve je třeba metylester hydrolyzovat na karboxylovou kyselinu, která je LSA, a pak ji přeměnit na LSD.
Pravděpodobně jsou zde popsány dvě metody, které přemění LSA na LSD.

Jak převést ester na kyselinu? To je velmi jednoduché. Stačí do něj přidat jakoukoli zásadu, aby se kyselina přeměnila na kovovou sůl a byla čistá. Tento návod najdete na erowidu.

Vážně potřebujeme pozornost odborníků. @G.Patton @HIGGS BOSSON @William Dampier a @hisenberg
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý den. Co přesně potřebujete? Již jste popsal způsob syntézy LDS z cas 4579-64-0.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hydrolýzou methylesteru kyseliny D-lysergové například pomocí HCl získáte amid kyseliny d-lysergové(LSA), ale u těchto produktů musíte dávat pozor na teploty a časy, obvykle se používají nízké teploty a dlouhé časy, přesná čísla k tomu nemám.
LSA jako psychoaktivní účinek sám o sobě podobný LSD, ale pro podobné účinky LSD potřebujete větší dávky LSA.
O přeměně LSA na LSD neznám přesný postup, ale mohu ho vyhledat.
Je to, co mohu pomoci na to ;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pěkné poděkování! Pečlivě to prověřím, vypadá to zajímavě.
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Mohu někoho požádat, aby mi krok za krokem popsal, jak vyrobit kyselinu lysergovou ve formě metylesteru kyseliny D-lysergové?
Má někdo dostatečné znalosti nebo chuť mi pomoci? Pokud by se našel někdo, kdo by mě mohl vést, pak bych si troufl začít. Sen by se stal skutečností. Nechci pomoc zadarmo.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Jsem trochu zmatený, ale možná se mýlím. Proč by hydrolýza metylesteru kyseliny D-lysergové měla vést ke vzniku LSA (AMIDU), a ne jednoduché kyseliny lysergové (karboxylové kyseliny). Protože podle toho, co jsem vypozoroval, při reakci esteru s kyselinou, jako je HCl, vzniká karboxylová kyselina, a ne amid. Ale zase se můžu mýlit, ale mělo by to být jako,
D- metylester kyseliny lysergové + HCl --> kyselina lysergová, která se pak může přeměnit na LSD bez jakéhokoli povyku z LSA na LSD.
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
LSA je bratr kyseliny lysergové.
Mluvíte tedy o úplně stejné věci. LSD je amid LSA není amid, je to jen karboxylová kyselina. Převeďte kyselinu lysergovou na amid.
 
View previous replies…

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Podívejte se na internet, kamaráde, kyselina lysergová a LSA jsou dvě různé molekuly, kyselina lysergová je přímý prekurzor LSD-25, také to není aktivní sloučenina a získává se hydrolýzou ergotaminu. Zatímco LSA je účinná sloučenina, která se nachází v semenech jitrocele a v semenech havajské baby woodrose. Stačí si to najít na internetu a budete vědět.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
To je v pořádku, kamaráde, hlavní je, že je to kurevsky úžasné, fakt, že si můžete objednat pár gramů prášku z Číny a udělat z něj tisíce dávek LSD. Rád bych s touhle chemií jednou pracoval.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Jsem trochu zmatený, ale možná se mýlím. Proč by hydrolýza metylesteru kyseliny D-lysergové měla vést ke vzniku LSA (AMIDU), a ne jednoduché kyseliny lysergové (karboxylové kyseliny). Protože podle toho, co jsem vypozoroval, při reakci esteru s kyselinou, jako je HCl, vzniká karboxylová kyselina, a ne amid. Ale zase se můžu mýlit, ale mělo by to být jako,
D- metylester kyseliny lysergové + HCl --> kyselina lysergová, která se pak může přeměnit na LSD bez jakéhokoli povyku z LSA na LSD.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Proč jej nepoužít jako konečný produkt a nevyrobit z něj blotry?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
I když můžete, dávkovací režim je podobný, není to klasické psychedelikum, účinky jsou většinou na poznání a náladu spolu s tělesnými účinky(často nepříjemnými), vizuálně velmi slabě psychedelické.
 
Top