Question Syntéza tryptaminu z 5-HTP

fckphysicochemistry

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Lidi, našel jsem velmi dostupný zdroj 5-HTP. Mohu z něj syntetizovat tryptamin? Uvažuji o použití redukčního činidla, ale protože mé znalosti jsou teoretické, chtěl bych vás požádat o pomoc s tímto postupem. Děkuji vám od nynějška.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
trryptamin by byl serotonin pravděpodobně proveditelný pomocí hydroxidu nebo PTSA, ale nikdy jsem neviděl žádný dokument o výrobě serotininu a pak z něj bufoteninu. Obvyklá metoda pro výrobu podobných sloučenin. zejména výroba bufoteninu by měla jít snadno pomocí formaldehydu a borohydridu sodného. Výroba serotininu jsem prostě nikdy nikde neviděl hive sciencemadness rodium. Možná existuje nějaký patent nebo vědecký časopis, ale většina věcí o serotoninu je, jak se vyrábí enzymaticky uvnitř zvířete nebo člověka.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
taky jsem přemýšlel o výrobě bufoteninu ale tam je jen shulginsova metoda a ten používal prostě jiné chemikálie ve své době a mohl bych to bez problému vyrobit ale pyroforické věci nebo takový affort proč bych měl když si můžete koupit melatonin a pomocí hydroxidové nebo kyselé metody z něj vyrobit tryptamin a pak jednoduchý formaldehyd bohydrid methanol takoo snadno a máte produkt který je ještě zajímavější a lepší pro použití. viděli jste bufotenin jak někteří lidé zvrací a pokud ho používají sami mohou zemřít. prostě použijte 5-htp pro lepší den více dobrých pocitů protože vám naplní serotonin a zima se blíží tak skvělé to máte. ale hej kdybych byl vámi prostě bych zkusil stejnou metodu výrobu befoteninu jako pro 5 met dmt nebo jednoduchý dmt doufám že to bude fungovat vykrystalizujte a pak udělejte test bodu varu pokud se hodí na 4-ho-dmt skvělé vaše práce je hotová.
 
Top