Question Důvěryhodní prodejci tablet TDP

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den,
Potřebuji nějaké TDP matrice pro výrobu tablet, ale nedaří se mi je najít. Mnoho zastaralých webových stránek a fór mi stále radí, abych se podíval na Alibabu a AliExpress, ale vypadá to, že pokaždé, když najdu nějakého prodejce, jeho produkty jsou již stažené.
Opravdu doufám, že mi toto fórum pomůže. Pokud někdo z vás zná nějaké legální prodejce, kteří skutečně dodávají to, co slibují, a nepodvádějí lidi, rád si to poslechnu.
Děkuji za pomoc
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Zdá se, že tento obchod má pěkný a velký výběr jak raznic, tak různých druhů tabletovacích lisů. 💊 Také ceny se zdají být příznivé.
Nevím však, zda jsou bezpečné a důvěryhodné. Našel jsem je na redditu a zdálo se, že jsou legální. Možná s nimi už někdo udělal zkušenost nebo alespoň o tomto obchodě něco slyšel?
 

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Děkuji za odpovědi a PM.

Byl jsem v kontaktu s dodavateli těchto matric TDP a na AliExpress je stále prodávají, ale s jiným názvem a popisem produktu. Abyste získali správné odkazy na tyto nabídky, musíte dodavatele kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp nebo WeChat. Ten, který jsem našel, se jmenuje "Candyland" a prodává je za přibližně 50 USD bez nákladů na dopravu.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nakupujte z Číny. Požádejte o zaslání s některými kovovými částmi, aby nevzniklo podezření.
 
Top