Question Převod testosteronu v prášku na injekční formu?

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, nedávno jsem dostal do rukou testosteronový prášek, ne jiné deriváty jako testosteron enanthát, jen prostý testosteronový prášek. Zajímalo by mě, jestli jeho výroba do injekční formy je stejná jako výroba jiných steroidních prášků do injekční formy. Což je pomocí benzyl benzoátu, benzylalkoholu a hroznového oleje? zde je stránka pro vzorec, kolik každé chemikálie použít, Průvodce pro výrobu steroidních prášků do hotových injekcí. v úvodu se říká, že "Tato konverze steroidů je určena pro delší esterované anabolické steroidy, jako je deka durabolin, testosteron enanthát, trenbolon enanthát atd. ",ale nezmiňuje se o prostém testosteronovém prášku. fungovalo by to ještě?
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
A pokud je někdo zvědavý, se skladováním mám nádobu, která dobře těsní, pak jsem na dno nádoby umístil chlorid vápenatý, "aby byla uvnitř nádoby suchá atmosféra" a mám testosteronový prášek uvnitř teflonové nádoby s testosteronovým práškem, je umístěn v tmavé chladné místnosti.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Jaký je přesný název prášku? Máte snad nějaké casové číslo? Většina testosteronového prášku se dodává ve formě/soli a každá forma je odlišná.
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Děkuji za odpověď, je to jen obyčejný testosteron, CAS 58-22-0.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Rozpusťte ji ve fyziologickém roztoku. To je nejbezpečnější možnost použití.
 
Top