Question Syntetická videa odstraněna?

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Zjistil jsem, že videa o syntéze DOB, DMT a amfetaminu byla na YouTube odstraněna, proč tomu tak je?
 

Nszgent

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mohl by někdo poskytnout také odkaz ke stažení videí ? Odkaz, který je již ve fóru, mi nefunguje.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý den, dostali jsme stávky od YT a tato videa jsme odstranili. Najdete je v sekci Videa zde (tlačítko na levé liště).
Videa@Nszgent si můžete stáhnout také odtud. Pod každým videem je tlačítko Stáhnout. Fungují správně. Pravděpodobně máte problém s internetem nebo prohlížečem.
 

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Děkuji za odpověď. Budete na tuto stránku nahrávat další videa? Rád bych viděl video o syntéze LSD nebo MDMA! Díky!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ano, pracujeme na způsobu syntézy Meth. MDMA by bylo pro video reálnější než LSD. Syntéza LSD je složitá a existuje řada různých podobných analogů se snadnější syntézou pro tajné laboratoře.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Politika YT je taková, že nemůžete ukazovat, přesvědčovat lidi k výrobě drog, spousta super videí o tom, jak se vyrábí 4mmc z ruska, byla yt zakázána, čekám na opravu notebooku, protože mám 2 super videa s rychlou výrobou 4mmc z ruského fóra
 
Top