Question Začínám podnikat v oblasti léčiv

pabloescobar1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Neustále se potýkám s problémy při prodeji svých léků ,protože mé léky jsou velmi drahé i.Tj. 61 dolarů za jeden gram a ne každý si je může dovolit koupit a v současné době nemám zákaznickou základnu, zkoušel jsem se spojit s mnoha lidmi offline, ale nepřineslo to žádný výsledek, takže jsem nyní zkusil štěstí na internetu, co mě napadá, je buď vytvořit vlastní webové stránky, nebo prostřednictvím instagramu zacílit na své potenciální publikum, na instagramu je zacílení na mé potenciální publikum snadné, ale jak to udělám na webu, protože nemám žádnou strategii pro zacílení na mé publikum a nemám žádné zkušenosti s vytvářením webových stránek a jedním z hlavních problémů je také to, jak budu dostávat platby, existuje mnoho Bitcoin peněženky, které jsou zaměřeny na soukromí, jako wasabi a samurai, ale jsou důvěryhodné a jak budu zpeněžit své bitcoins v mé místní měně, pokud někdo měl nějaké zkušenosti reagarding toto vlákno, prosím, pomozte mi a prosím, také mi může dát nějaké strategie, jak mohu cílit na své potenciální publikum a budovat svou klientskou základnu jak na instagramu a možná na webu.

Děkuji
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Možná je váš produkt na nic, aby si získal velké publikum? Je návykový nebo populární?
 
Top