Question Měl bych svůj výrobek obarvit

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Mám si přibarvit amfetamin, abych měl název ulice jako ve filmu Breaking Bad?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Jo, dělal jsem to začít jako turf war tímhle způsobem poštvat lidi proti sobě jít do bílé čtvrti a distribuovat jen hnědé a černé pilulky a jít do černé čtvrti a všichni v tom hold bílé pilulky a pak jít a přestat to dělat, protože pokud potřebujete trik, máte bunkr hovno
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
wtf
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Sarcasam : když přímá odpověď prostě nevím, cítím se jako dostatečný
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Nejenže to dělá to je super zranitelný být v zfalšovaný zkopírovaný a vy hasit podnikání peklo také implikovat vás bez hloupého důvodu prostě udělat všechny tyto obchody a starat se o další podnikání, které není zjistíte, že je mnohem méně, pokud jste poctivý
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Ne, proč byste to dělali? ppl chtějí čisté produkty, takže pokud jim pak dodáte nečisté barevné produkty, pravděpodobně se nevrátí, je to prostý obchod 1/1. také si nemyslím, že modrý pervitin nebo smt je víc než jednorázový party gag. spíš bych vám doporučil lisovat pilulky a označit je logem, než dělat tohle.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Jsou falešné! Protože mi dal sračky na prodej a jo, vykouřil jsem celý balík.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Je to dobrá marketingová strategie, pokud již máte vypracovanou zákaznickou základnu, můžete vše okořenit, jen aby lidé věděli, že jde o váš výrobek, který používají nebo prodávají.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Vyrobte vynikající výrobek a pak ho obarvěte. Lidé budou chtít vaše zboží a vy budete mít větší prodej. Klíčem je nejprve dobrý výrobek
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Pokud si ji opravdu "chcete" vybarvit, můžete si ji vybarvit. Chci říct... viděli jste ten seriál? Obarvený výrobek nebyl v 99 % případů pravou "Heisenbergovou" modří, která byla způsobena přidáním specifické složky do methylaminu, což způsobilo chemickou reakci... Ale asi nad tím moc přemýšlím lol, barvy jsou asi zábavné.

Moje hlavní a skutečná otázka zní: nemaluje to pro PoPo větší terč na zádech? Začnou kolem sebe nacházet modré pytlíky a bude snazší si to spojit zpátky s tebou, říkám si, a bez tak velké potřeby přivolávat protidrogové policisty na začátku vyšetřování.

Závěrečná, nejspíš hloupá myšlenka: Proč jsem ještě neslyšel o pervitinu s příchutí třešní (nebo ve tvém případě asi modré maliny)?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ochutnávka metamfetaminu? To se mi líbí. Vždycky jsem měl tak nějak rád hořkosladkou chuť svých lisovaných aditiv.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Nebo jak je to s tím povlakem na Advilu? Hovno je sladký! YUMMY! Když jsem začal kouřit doutníky a seznámil se se všemi "příchutěmi", nenáviděl jsem je, proč chci ke svému tabáku sladké? Hnus. Jednou se mi stalo, že jsem omylem dostal šťávu z hovězího lo meinu na krabičku doutníků bez příchutě. Dlouhý příběh proč, ale nevšiml jsem si toho a ony takhle uschly. Chutnaly ÚŽASNĚ a chvíli mi trvalo, než jsem zjistil, co se stalo. Doutníky s masovou příchutí! PROČ TO JEŠTĚ NENÍ V MÓDĚ???? Vykouřte si doutník a řekněte mi, že by nechutnal lépe s "nádechem" slaniny. Takže od toho dne mě zajímají jen příchutě a změna UP příchutí věcí.

Na plnou hubu jsem Meth ještě nezkoušel, ale předpokládám, že je to chuťově přinejmenším podobné 4MMC, protože je to všechno v podstatě chemie? Proč ne třeba nádech třešní nebo tak něco, když to nijak neovlivňuje kvalitu? Nejsem (zatím) žádný chemik, takže se k tomu nemůžu přímo vyjádřit, takže by mě opravdu zajímalo, jestli jsou příchutě podobné bonbónům možné opravdu u všech těchto drog...

Předpokládám, že by se muselo vědět, že se to nesmí kouřit ani píchat... To by mohlo být špatné.. Možná jsem si právě odpověděl na svou otázku... Alespoň na tuhle, ještě pořád přemýšlím o doutnících s příchutí masa... 🤔
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ano, dobré pro policisty, aby rychleji našli odkazy na stejný okruh.
 
Top