Zasílání kokainu poštou

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, rád bych věděl, zda má někdo zkušenosti se zasíláním látek mezinárodní poštou, zejména kokainu pomocí impregnace. Jaké jsou vaše zkušenosti a rady

V současné době mám rozpracovaný projekt a ten se skládá z plátna z látky o rozměrech 70x80 cm s technikou impregnace, při které byl přípravek (kokain) zředěn v rostlinné barvě na vodní bázi, byl použit k natření plátna a byl proveden po zaschnutí proces maskování nebo přemalování akrylovou barvou, aby mohl být následně zabalen a poté odeslán, co si o této metodě myslíte a jaké máte před svými znalostmi rady, prosím?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,309
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Osobně bych C. Hcl rozpustil ve vodě a nanesl na plátno a pak na něj použil olejovou barvu. Takto ji může příjemce extrahovat zpět vodou a olejová barva se do ní nerozpustí. rostlinné barvy na vodní bázi neznám.
Akrylová barva se ve vodě rozpouští, takže bych s ní nechtěl kontaminovat céčko nebo dokonce jeho barvu.
Kdybych se někdy ocitla na tvém místě, posbírala bych žmolky ze sušičky a různé papírové tyčinky, které se mi někde válí, namočila bych to všechno do louhové vody a vylisovala do kartonu, neutralizovala bych to, uměleckoprůmyslový typ. To naimpregnuj a vytiskni štítek na vrácení a fakturu pro nějakou firmu s řemeslnickými potřebami. Bombardér Stealth.
 
Last edited:

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
děkuji za sdílení vašich znalostí jsem vám vděčná, pokud byste mi mohli poskytnout informace o procesu separace C metodou, kterou mi vysvětlujete, jak složité by mohlo být ji oddělit? Děkuji a prosím
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,309
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Stačí namočit papír nebo plátno do teplé vody a vodu odpařit. K extrakci stačí 1 ml na gram, ale budete muset kompenzovat rychlost absorpce substrátu. Začal bych s 2 ml na gram, který doufáte získat, a po vymačkání co největšího množství bych proces znovu zopakoval. Substrát si nechte, dokud neobjasníte míru výtěžnosti, abyste zjistili, zda by byla užitečná třetí extrakce. Doporučuje se destilovaná voda
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Dal vám svatý grál skryté přepravy přesného výrobku přesným způsobem, který vám vyhovuje, a s gustem řekl, že tohle je lepší, dokonce vám řekl, jakou barvu ví, že by kontaminovala váš c hcl, nekomplikujte to, kdybys to dokázal obnovit z rostlinné oi barvy l zfalšované a venku v plátně to, co ti dal, je skoro stejné on jen navrhuje přidat něco jako louh, aby to bylo super koncentrované a jediné, co bys musel udělat, je oddělit svůj c hcl od vody a čehokoli jiného, alebi souhlasím použít louh a trochu vody na v podstatě lisovat koks a pak impregnovat obraz nebo napustit vodovou barvou, co chceš dělat, ale plátno bych nacpal kartama nebo rozpustil ten louh c hcl mix v ague a zabalil to jako něco jiného a poslal to jako jakoukoliv tekutinu obcházející plátno, ale pokud je toho hodně, může být pro tebe plátno rozhodující, Jak říkal no vody sníží půl gramu jako nic.
 
Top