Question Safrol

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Je Safrol minulostí? Jinými slovy, používá už někdo přírodní cestu k mdma?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Osobně jsem ztratil zájem o používání safrolu pro MDMA. Zdá se, že je sledován více než kdy jindy a jeho použití je zbytečně složité.

Lepší volbou se mi zdá β-Nitroisosafrol. Lze ho syntetizovat z piperonalu. Podívejte se na toto vlákno na Erowidu (poznámky na konci stránky). Můžete jej pak převést přímo na MDP2P. Na téhle cestě se mi líbí, že nikdy nepoužijete ten debilně předražený katalyzátor z chloridu palladnatého, který když už, tak je to věc minulosti. Dříve se prodával v obchodech s fotografiemi a nikdy nebyl levný, ale teď, když ho prodávají jen chemické firmy, jsou ceny směšné.

Také si nejsem jistý, kde sídlíte, ale na některých místech není β-Nitroisosafrol nelegální, zatímco safrol určitě ano.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Díky, že je dobré to vědět. Já žiju v USA, myslím, že všechno je nelegální, když to řeknou! lol
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Pokud v USA, jak jste uvedl, musíte do značné míry doufat, že to nenajdou, i když si objednáte šedou chemii. Pravděpodobně ji prostě zabaví při přepravě, pokud ji chytí, ale jsme v USA, milujeme naši příliš represivní policii.

Je to jenom můj názor, ale mám pocit, že na seznamu nejjednodušších a nejdostupnějších prekurzorů jsou PMK ethylglycidát a helional, a pak jsou tam další, jako ten, co zmínil jiný člověk, věřím, že je to mdp2np, a zároveň další "zadní", jako piperonylalkohol a piperin. Záleží jen na tom, jak moc chceš riskovat a kolik práce chceš vynaložit, aby ses dostal k aminu.

Ať to stojí, co to stojí, pracoval jsem v jedné soukromé přepravní společnosti, v jedné z těch velkých. Prochází tam tolik sraček, že na úrovni pracovníků by nikomu nevadilo, kdyby z krabice vypadlo celé kilo. Je tam super práce, super stres a čísla/sázky jsou velmi ve váš prospěch. Jednou jsme měli balík, který prostě smrděl trávou, a ten jsme prostě poslali dál, protože to je problém někoho jiného a nám je to jedno.

Pokud se soustředíte na bezpečnost, objednávejte zásilku v prohlížeči tor na veřejném internetu a přitom mějte na sobě hodně oblečení, například kšiltovku a sluneční brýle. Pak si doma ukliďte všechno nelegální, a tím myslím všechno. Nemějte tam ani švába z jointa. Budeš v pohodě.
 
Top