Fialová MDMA je nesmysl alias podvod

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Podívejte se... v Holandsku nikdo nevyráběl teplou barevnou mdma... ani šampaňské nebo kolu... Proč je fialová?

1. aby se test podvodu. někteří viděli, že to šlo do zelena a bum do fialova...

2.
Fialová MDMA je psychedelická droga, kterou poprvé syntetizoval v roce 1912 Alexander Shulgin. Purpurový MDMA je syntetický derivát MDMA (extáze), který obsahuje stejnou chemickou strukturu jako MDMA, ale má jinou barvu. Není známo, jak dlouho je tato droga na trhu, ale předpokládá se, že byla vytvořena v roce 1912.
Fialová MDMA je oblíbená rekreační droga, která se často prodává pod názvy jako "fialová extáze", "fialová láska", "droga lásky", "MDMA-X", "MDA-X" a "fialová MDA". Fialová MDMA je krystalická pevná látka, která má bílou až téměř bílou barvu. Je rozpustná v alkoholu, éteru a acetonu.
Purpurový MDMA je o něco méně účinný než čistý MDMA, ale vyvolává podobné účinky. Fialová MDMA se někdy označuje jako "purple X", "mauve X", "purple love", "MDMX", "mdma x", "x love" a "purple mda".
Fialový MDMA je chemicky identický s MDMA, s výjimkou jeho barvy. Rozdíl mezi MDMA a Purple MDMA spočívá v tom, že MDMA je bílý krystal, zatímco Purple MDMA je světle žlutohnědý krystal. Purpurový MDMA se vyrábí smícháním MDMA s malým množstvím indigokarmínového barviva. Indigokarmín je přírodní barvivo, které pochází z kořenové kůry rostliny indigo. Purpurový MDMA je velmi silná psychedelická droga, která vyvolává intenzivní halucinace a pocity euforie.
Purpurový MDMA je silný halucinogen, který způsobuje, že uživatelé zažívají živé barvy, zvuky a vizuální vjemy. Purpurový MDMA je vysoce návyková látka, která ovlivňuje mozek a nervový systém. Purpurový MDMA je nebezpečná droga, kterou je třeba užívat pouze s opatrností.
Fialová MDMA je nelegální v mnoha zemích včetně Austrálie, Kanady, Německa, Irska, Nového Zélandu, Norska, Španělska, Švédska, Švýcarska a Spojeného království. Fialová MDMA je legální v některých státech USA, včetně Kalifornie, Colorada, Floridy, Havaje, Maine, Marylandu, Massachusetts, Nevady, New Jersey, Severní Dakoty, Oregonu, Rhode Islandu, Jižní Karolíny, Vermontu, Washingtonu a Wisconsinu. Fialový MDMA je ve Spojených státech považován za regulovanou látku zařazenou do seznamu I.
Purpurový MDMA lze zakoupit online a v obchodech s hlavami po celém světě. Purpurová MDMA se běžně prodává pod názvy jako purpurová extáze, purpurová láska, love-drug, mdma-x, mda-x a purpurová mda. Purpurová MDMA se často prodává jako směs obsahující MDMA, kofein a další látky.
Fialová MDMA se často mísí s dalšími drogami, jako je kokain, ketamin, LSD, houby a marihuana. Fialová MDMA se často kombinuje s jinými drogami, aby se dosáhlo silnějšího opojení.
Purpurová MDMA se často užívá perorálně, kouří, šňupe, aplikuje nitrožilně nebo se požívá prostřednictvím kuřáckých zařízení. Purpurový MDMA se často přidává do nápojů a potravin, aby se zvýšila jejich chuť. Purpurový MDMA se často užívá o samotě nebo s přáteli. Purpurový MDMA se často užívá rekreačně.
Purpurový MDMA je často zneužíván lidmi, kteří jej užívají, aby se zfetovali. Purpurový MDMA je psychoaktivní droga, která vyvolává psychedelické zážitky. Purpurový MDMA je droga, která mění vědomí a vnímání. Purpurový MDMA je psychedelická droga. Purpurový MDMA je stimulant, který zvyšuje srdeční frekvenci a krevní tlak.


Hele, všichni ti lidé s pěknými příběhy, které znáte, jděte do prdele... jste prostě čuráci.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
téměř všechny nedávné negativní zvuky se týkaly 8/10 fialových pilulek obsahujících vysoké dávky mdma.... jejich jednoduché mysli věřily na tekutinu... nikdy nepředpokládaly na podvody... obsahuje vysokou dávku, o které falešně tvrdí, že je to jen mdma, ale může to být mnohem víc, pokud dáte barvivo... #dingdong
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Snažil jsem se najít více informací o tom, proč by mdma měla být fialová. Na Redditu je několik zpráv, které říkají, že je to stejné jako vy potravinářské barvivo, jiné zprávy říkají, že je to z metody syntézy pocházející z Kanady.

Budu upřímný, když jsem byl jednou mladý muž před mnoha lety 🤣 jsem měl mdma, který byl šedý téměř fialový vypadající ve světle.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Znám tu věc, která je tak trochu šampaňské .... v holandsku jsme to měli v době, kdy to bylo skoro jako rocksugar nebo candysugar v angličtině, ale ne fialové, ale fialově to září nebo posyp.... to není ten tmavý hnus.

 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Podívejte se, co dostanete, když přeložíte cukr do češtiny... tehdy lidé dělali cukr černý a prodávali ho jako lék....hahhas lovely

Cukrovinky se skládají z hrudek zkrystalizovaného cukru a nazývají se také kandysový cukr. Cukrovinky mají svůj původ v Indii a Íránu. Získává se velmi pomalým pěstováním velkých krystalů na bavlněných nitích nebo dřevěných tyčinkách v přesyceném teplém cukerném roztoku. To trvá několik týdnů. K získání tmavých druhů cukrovinek se přidává roztok karamelu. Cukr kandys se používá hlavně do kávy nebo čaje, ale také jako ozdoba dortů; candy cake. Candy tyčinky jsou tyčinky plné cukrovinek, které se používají do čaje. Nizozemský lékař Boerhaave předepisoval v 17. století černé bonbony jako lék proti bolesti v krku a nachlazení.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Nemyslíte si, že něco takového vypadá lákavěji, než abyste si to zařadili do systému...?


N7bjvCsdZQ
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Dokonce i název je zřejmě podvodný: "Purpurový MDMA je světle žlutohnědý krystal".
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Prostě nemám rád lidi, kteří prodávají věci, které nejsou tím, čím by měly být. Navíc zaplatil nejvyšší dolar za a nechat jeden vydělat snadné peníze a ještě dostal v prdeli... většina lidí neví hovno, které kupují sel nebo vzít... ale pokud víte, a záměrně se snaží vydělat snadné peníze a nestarají... já nestarám ani pak, kdybychom se setkali...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pátral jsem ve službě Google scholar a v jednom zdroji jsem našel zmínku o tom.
1,3-benzodioxolylbutanamin (známý také jako 3,4-methylenedioxybutanfenamin, MDB, BDB, J a 3,4-methylenedioxy-α-ethylfenetylamin jako název fialové extáze, a další iluzorně odkazoval na
N-methyl-1-(3,4-methylendioxyfenyl)-3-butanamin (HMDMA).
Aka🤔🤔HOMO-mdma, což ZNÍ správně. 🤣😅😆
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
nic proti lidem, kteří jsou... udělal jsem GHB růžový, protože většina uživatelů jsou gayové... chtěl jsem říkat GayHB, ale říkal jsem si, že hmmm, možná by se pak lidé mohli cítit uraženi ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Na jednom fóru jsem si povídal s několika houbaři a jednoho z nich jsem nazval homo. Všichni si mysleli, že je to naprostá prča. Byli to mladší lidé a nikdy to takto neslyšeli použít. Jejich první nadávkou pro gaye bylo f.
Aby bylo jasno, nikdy jsem tyto výrazy nepoužíval pro LGBTQ jedince, říkám tak jen svým přátelům. Moje žena je oficiální mluvčí skupiny demisexuálních identifikátorů v jedné společnosti z žebříčku 500 největších firem.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Vím, že je to vtip, ale pokud vaše žena opravdu pracuje v nějakém fortune 500, je tam nějaká volná pracovní pozice? Zoufalá doba a tak...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Fialová MDMA je zde v Kanadě velmi patrná. Často se prodává jako látka, která má ve srovnání s běžnou MDMA mimořádné schopnosti. Obvykle, když si koupíte MDMA, je to "hnědý cukr" nebo v pilulkách, takže lidé vyhledávají fialové věci, protože se věří, že jsou čistší. Nevěřím, že barvu způsobuje barvivo; nemám pro to však žádný jiný důkaz než ten, že jsem ji držel v ruce a viděl ji. Testuje se pomocí činidel a FTIR jako pravá MDMA (alespoň produkt, který jsem měl).
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acsomega.1c05520

Jasné varování před netem. Jedná se o metodu, která údajně vytváří fialovou mdma. Nejsem však žádný chemik. Pojďme diskutovat.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Umožňuje to přiblížit.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
U nás ve Španělsku fialová mdma není mdma, alespoň tato.
HlazSt2gyq
40Dgbe8psk
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Správně nesmysl... měl jsem eutylon... rozhodl jsem se ho vyhodit... je to podělaná věc.
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Mnohem podobnější mdma je 5-mapb 6-mapb 5/6-apb
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pro mě jako pro perfekcionistu je i šampaňské nebo cola marketing alias bulšit a frajeřina. MDMA musí být čistě bílé.
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
Dokonce i čistě bílé mdma nebo čiré krystaly jsem se setkal s blbostí, která testy jako mdma. Také jsem už z bílé mdma vytáhl fialovou. Domnívám se, že fialovou barvu způsobují borohydridy.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Máte pravdu, bratře. I pěkně bílá mdma po trojnásobné rekrystalizaci by mohla mít podle laboratorního testu pouze 87 %.
Jaký je váš názor: nejlepší rozpouštědlo pro oddělení všech těchto kontaminantů při provedené základní extrakci?

YnQ6oDSLy2
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Shulgin se narodil v roce 1925. Pochybuji, že by mohl dělat syntézu v roce 1912 )))))))))))).
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
A nejen to, nepracoval pro společnost Merck Pharmaceuticals, která si MDMA nechala patentovat v roce 1913.
 
Top