Prolintane

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Dobrý den, přátelé, mám dotaz. Nevíte někdo, jak se syntetizuje nějaká látka? 1-fenyl-2-pyrrolidinylpentan(AKK=Prolintan) z metamfetaminu Děkuji za odpověď a znalosti.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Tuto látku nelze získat z metamfetaminu. Navrhuji, že ji lze získat z odpovídajícího analogu fenylacetonu redukcí pyrolidinem, podobně jako při syntéze metamfetaminu.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
1Děkuji vám za radu.
2 V mé zemi jsou prekurzory o P2P/P2NP Tyto látky jsou velmi vzácné.
3 V mé zemi to není možné. Pokud mám výchozí látky p2p/p2np pouze 1,mg, mohl bych zemřít na policii.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Z jakého důvodu potřebujete prolintanost? Je slabě aktivní, na rozdíl od a-PVP
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Lisujte 500 tablet XTC s přípravkem Prolintane 10.G a pojmenujte jej "HYDRA" nový výrobek.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Bratře, mám nový nápad. Co si o tom myslíš? (nikotin)
Mohu z nikotinu syntetizovat prolinthan?
 
View previous replies…

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
A lze ji z této látky syntetizovat? (Allylbenzen)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Č.
je obtížné získat prekurzor pro syntézu prolintanu, s největší pravděpodobností si jej budete muset syntetizovat sami. Nemyslím si, že je to dobrý nápad, látka sama o sobě není tak zajímavá, abyste na ni vynaložili tolik úsilí.
Nebo máte zájem na tom, aby byla ve vaší zemi legální?
 

BufoKing

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Proč se to děje? Tam raději nechoďte. Funguje to? Rozhodně! Vydrží to? Ne. nutkavé nutkání k opětovnému podání dávky je silnější než kokain.
Budete vykazovat silné protispolečenské chování. Po prvních 10 minutách se cítíte jako hovno a začíná honba za drakem. Je vysoce návyková, ale výplata je strašná. Zápach podobný hořícímu plastu. Dělá mi husí kůži. Držte se amfetaminu.
Nebo pvp, pokud je to druh opojení, které chcete. Newmind to prodával. Pak ho nahradili Pappem, který byl slabý. A stejně nechutný.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
V Africe moje armáda přátel užívala pouze tramadol. Je to proto, že tradiční chemikálie a prostředky na výrobu léků nestačí. Musel jsem tedy najít náhradní lék.
Alespoň je lepší než tramadol.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Můžete provést Grignardovu reakci benzylmagnesium chloridu v diethyletheru (nebo ještě lépe dibutyletheru) na butyronitril a získat 1-fenyl-2-pentanon. Poté jej kondenzujte s pyrrolidinem ve vodném roztoku ethanolu a proveďte reduktivní aminaci s hliníkovým galinstanovým amalgámem, abyste získali volnou bázi prolintanu. Přefiltrujte Buchnerovou nálevkou a probubláváním HCl získáte Prolintan HCl. Prolintan byl docela dobrý. Existuje způsob, jak z thiofenu syntetizovat methiopropamin a etiopropamin.
 
Top