Question Prášková forma vs. horninová forma

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Tzv,

Žiji mezi dvěma jedinečně odlišnými trhy s drogami. Zhruba hodinu jedním směrem jsem na jednom, hodinu druhým směrem jsem na druhém trhu. Oba mají velké trhy pod širým nebem. Na jednom trhu se prodávají drogy v pytlích po 5, 10 a 20 dolarech. Cut je již přidán, stejně jako jakékoliv látky, které přišly velkoobchodně (různé fentalogy, h, nitazeny, benzo, xylazin atd.) Každé místo má jiné recepty. Pytle jsou obrovské, ale je zřejmé, že je v nich spousta cut n filler. Nyní se na druhém trhu, který je zhruba ve stejné vzdálenosti v opačném směru, prodávají drogy také. Prodávají sáčky po 20 dolarech, půl gramu a gramy. Na rozdíl od prvního zmíněného trhu je v této oblasti dope vždy ve formě kamene. Kdyby se někdo pokusil prodat prášek, neměl by štěstí. Tyto dvacetidolarové pytlíky nebo půlky či celé gramy obvykle obsahují pilulky dorminu (difenhydraminu) v sáčku s kamenem nebo v dalším sáčku přišitém k pytlíku s kamenem. Jelikož jsem obeznámen s oběma trhy, jsem si dobře vědom, že trh s kameny drogy jsou stále silně řezané. Jde jen o to, že do toho nějak přidají svůj chinin, xylazin, etizolam nebo manitol a nějak to smíchají dohromady a přemění to zpátky do podoby skály. Slyšel jsem spoustu metod, ale většina pplů vypadala, že si ten proces jen prohlédla a nedokázala to pořádně naučit. Mohli říct, že se používá lis nebo přeměna na kapalinu a pak zmrazení. Má někdo zkušenosti s tím, jak to udělat bc Nemůžu si dovolit něco posrat......
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Příteli, opusťte tyto trhy a nakupujte v tomto. pokud si něco koupíte, bude to čisté. A pokud to bude řezané, řeknou vám, čím a za kolik.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Takže ppl, kteří zde prodávají, jsou ochotni využívat své služby úschovy správně ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Co je to kurva za matroš? V jaké zemi? To zní šíleně, člověče, mluv o kulturním šoku! Můžu jít do lesa kdekoli kolem sebe a najdu tam drogy nebo prekurzory. Mnoho tříd. Než bych za to, co jsi popsal, zaplatil peníze, tak bych se na ulici vykadil a holou rukou si utřel prdel.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
USA. Zdroje přešly ze středoamerických narkotických zemí, jako je Kolumbie s Pablem Escobarem, na mexické kartely. Pašování se stalo obtížnějším, takže č. 4 začal být nahrazován fent. Pak se kvůli zákonům proti fentu začaly objevovat další podobné látky.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Problémem v USA n Kanadě jsou nyní trankvilizéry přidávané do fent. No reálně při testování plynovou chromatografií má mnoho testovaných sáčků až 20 látek.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Věřte mi, že jsem prošel 100 stránek analýzy, pokud jste v USA, podívejte se na Tento zdroj, možná uvidíte nějaký shit z vašeho krku, možná dokonce něco, co jste zkoušeli. Pokud si vzpomínám, otestují VAŠE DROGY za 100 dolarů, stačí je poslat poštou.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jediná droga, kterou jsem kupoval, obsahovala pouze diacetylmorfin a paracetamol. Nadýchaný béžový prášek.
 
Top